Диша ли?

  • 5 215
  • 177
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 049
Ставах много често да проверявам дали диша, но имах и причини за това. Малката често не можеше да си поеме вьздух в пьрвите месеци, защото много поврьщаше и млякото често се врьщаше по хранопровода. Слагах я да спи на една страна да не се задави и ме беше страх в началото да не се обьрне по корем и да не може да диша. Ако нямахме тези проблеми и спеше на грьб може би нямаше да го правя или поне не толкова често.  Hug

# 106
  • Мнения: 686
и двете деца съм проверявала,дори съм ги пощипвала да се размърдат

# 107
  • София
  • Мнения: 44 277
Не съм ставала...и ли поне не съм след първия ден....толкова ми се спешше, че като легнех докато не чуя гласовитите му, кантящи писъци на рев, нищо не можеше да ме събуди......та не съм го гледла диша ли.....

# 108
  • Мнения: 3 932
Не съm се сещала за това, честно...сигурно, защото не четях "Mаmата" по това вреmе...

# 109
  • Мнения: 1 701
Ставах и още как!  Crazy
Мисля, че това е напълно нормално, както и безумните мисли, които ми минават от време на време през главата, откакто станах майка...  ooooh!

# 110
  • Мнения: 1 317
Проверявах постоянно. Денем, нощем, на разходка - постоянно.
И сега проверявам постоянно дали диша, изпитвам голям ужас от това  ooooh!

# 111
  • София
  • Мнения: 3 249
Да, проверявала съм я няколко пъти. Не смятам, че е слабост, просто безкрайно притеснение и известна доза несигурност.

Първите дни след родилното бях в абсолютно неадекватно състояние (отчитам го сега, естествено!) Първо че аз чисто физически бях много зле. Като плачеше дребната, се чудех защо. Като спеше, се чудех защо не плаче - ама защо наистина? Време й е да яде, заспа наакана, защо не плаче? Blush

Нещата се наместиха за около 2 месеца, когато започнах да си сядам на задника и се взех в ръце.

Като по-голяма глупост от проверяването дали диша отчитам факта, че след баня няколко пъти й слагах шапка (у дома!!!), вместо да я изсуша със сешоара.  ooooh!

Може би с второто някой ден живот и здраве ще съм по-спокойна. Може би... Thinking

# 112
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Да, проверявах я  Mr. Green даже съм я събуждала, защото не бях сигурна, че наистина диша...........

Ох....., същата съм  Embarassed

# 113
  • Мнения: 292
Да проверявам постоянно.Винаги като спи дори ставам вманиачена.Въпреки,че тя спи при майка ми в другата стая като си лягам винаги ходя на проверка Embarassed

# 114
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Аз съм го споменавала това вече,но...дъщеря ми на 20 ден се задуши от повърната кърма в 2.00 посред нощ.Лежахме в болница...и Слава Богу всичко е наред.Ужаса който изпитах тогава обаче доста време ми държа влага...и винаги лягах с тревожност...даже бях замислила план да се редуваме с мъжът ми и да го гледаме вечер...но това остана само план...защото започнах да я храня малко по-рано  и то с АМ за рефлукс.

# 115
  • Мнения: 469
Ставах и още как!  Crazy
Мисля, че това е напълно нормално, както и безумните мисли, които ми минават от време на време през главата, откакто станах майка...  ooooh!
И със двете деца.
Все още ги проверявам Rolling Eyes

# 116
  • София
  • Мнения: 4 590
Не, ставала съм да го погледна, но не и да проверявам дали диша. Rolling Eyes

# 117
  • Мнения: 4 668
Ставах , разбира се . Мартин беше много кротко бебе и си спеше по цяла нощ  Grinning
Мен ме бяха наплашили с разни ревове по нощите и с неспящи бебета , така че още повече ми се виждаше странно да е толкова тих .
Намирам го за съвсем нормално .

# 118
  • Мнения: 6 443
В първите дни усещах всяко едно мърдане,а аз по принцип си спя като пън Crazy После се нормализира.Започнах да проверявам,когато започна да изпуска нощното хранене и аз се притеснявах какво става и защо и аз спя по толкова много! Crazy

# 119
  • Сливен
  • Мнения: 894
Ставах и още как!  Crazy
Мисля, че това е напълно нормално, както и безумните мисли, които ми минават от време на време през главата, откакто станах майка...  ooooh!
казаното важи в пълна сила и за мен Crazy Laughing

Общи условия

Активация на акаунт