Диша ли?

  • 5 202
  • 177
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: X
Да,особенно в началото...а после,като започнаха да спят непробудно по цяла нощ-пак.....уж,чаках тоя момент за да ес наспивам-ама като ненормалните ходех да ги проверявам........сега са в друга стая и от верме на време /като ми дойдат разни черни мисли в главицата/-ходя да видя какво става/въпреки постоянно включения бебефон/...май не съм много редовна,а Thinking

# 166
  • Мнения: 1 898
Случвало ми се е, особено в началото.

# 167
  • Мнения: 523
Случвало ме се е , особено като спят по - продължително и непробудно . Май така като чета това е съвсем нормална реакция от страна на майките , а аз си мислех че полудявам. newsm78 newsm78 newsm78

# 168
  • Мнения: 451
През първите дни след изписването проверявах, но много бързо се отказах от този тормоз. Просто нямам вътрешни притеснения дали диша. Ако майката се притеснява намирам за напълно естествено да проверява.

# 169
  • Мнения: 475
Май всички сме го правили Blush

# 170
  • Мнения: 124
Да и още продължавам да го правя.Слагам ръка лекичко върху гърдичките му и така се уверявам,че всичко е ок.Глупаво ама..........

# 171
  • Мнения: 2 646
Не,никога не съм ги проверявала дали дишат #CrazyКато малки бебета и двете бяха много неспокойни и ревливи,че просто нямаше място за съмнение дали дишат Mr. GreenВиж,за Т ги поверявам когато спят по-дълго време.

# 172
  • Мнения: 344
Усещам се, че и сега с второто дете гледам понякога дали диша, особено когато спи повече време. Не го възприемам като слабост. Може би защото бебо е много мъничък и подсъзнателно ме подтиква към такива действия! Макар че ми е второ и добре знам, че бебетата не са от захар и не са толкова крехки, колкото изглеждат Laughing!

# 173
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Проверявах  и двамата Blush

# 174
  • Мнения: 1 479
О да,и продьлжавам да го правя и сега!Имам си и причина за това.

# 175
  • София
  • Мнения: 3 852
Да. Ани продължавам да я проверявам, а Дани го проверявах до скоро.

# 176
  • Мнения: 213
Да,проверявам ги.

# 177
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Гласувах с "да", считам, че е нормално. И сега от време на време проверявам Дияна, просто да я видя как спи и да я завия Simple Smile
Peace

Общи условия

Активация на акаунт