Диша ли?

  • 5 214
  • 177
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 674
да ставала съм и съм проверявала дали диша детето.И при 2 ми деца.Смятам,че е нормално

# 136
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Много често в началото  проверявах дали диша.А да си призная и сега понякога,като я гледам как спи дълбоко,пак проверявам Embarassed

# 137
  • Мнения: 630
И с двете дечица  проверявах  Peace
Даже купих бебефон с подложка срещу ВБС, но все още сме през цялото време заедно и не съм я активирала.

# 138
  • София
  • Мнения: 6 288
Проверявах, да. И сега го правя  Rolling Eyes Мъж ми ме мисли за луда, ама като ми мине някоя мисъл през главата и трябва задължително да проверя, иначе няма заспиване.

Понякога ми минават такива мисли през главата, не е истина ooooh! Сигурно съм патологичен случай  Tired

Последна редакция: чт, 13 мар 2008, 19:59 от catty m

# 139
  • Мнения: 27 524
То хората са го казали: "да не ти се случва, това което мисли майка ти".

А мъжете добавят - и да ти се случи това, което си мислят жените ни  Joy

# 140
  • София
  • Мнения: 10 398
Ставах, че даже й пипах носа, ако ми се стори, че не диша...да проверя...  doh
Ама го намирам за съвсем нормално.

# 141
  • Пловдив
  • Мнения: 295
И аз като повечето тук съм ставала да проверявам дали малката диша.
Намирам го за нормално!

# 142
  • Мнения: 2 663
Ставах да проверявам редовно и с двете деца, сега пак го правя чат-пат.Понякога дори си слагм ръката  пред нослето на малката да почувствам движението на въздуха
Не знам до колко е нормално, но като гледам повечето го правим, значи предполагам е  Thinking

# 143
  • София
  • Мнения: 1 230
ДА! Ставах и проверявах , освен това за да съм сигурна, слагах ръка на гърдичките й. Постепенно, с изминалите седмици след раждането, до такава степен настроих слуха си, че я чувах от няколко метра, въпреки, че много тихо и леко спеше. С порастването на детето изгубих тази си слухова чувствителност. И сега ставам, но да я завия и инстинктивно проверявам дали диша. А пък мъжа ми ставаше по-често и от мен. И на двама ни се е случвало на 2-3 пъти да я разтърсваме, защото не я чуваме, това като съвсем новородена.

# 144
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Да, и с двете деца - и сега с третото пак ще съм така.
Още ставам по 15пъти на нощ....

# 145
  • София
  • Мнения: 3 249
То хората са го казали: "да не ти се случва, това което мисли майка ти".

А мъжете добавят - и да ти се случи това, което си мислят жените ни  Joy

Това продължение не го бях чувала... но е вярно и то... Rolling Eyes

# 146
  • Мнения: 90
Все още ставам. Заставам до кошарката и наблюдавам - дали всичко е наред.  Peace

# 147
  • Мнения: 177
И аз я проверявам все още Crazy
Луда работа Crazy

# 148
  • София
  • Мнения: 17 592
Ами... Не съм ставала, но ми се е случвало да гледам за това. Отчитам го като Simple Smile параноична депресия, или депресивна параноя, не знам... Simple Smile

# 149
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Не, но го отчитам като нормално

Общи условия

Активация на акаунт