Диша ли?

  • 5 213
  • 177
  •   1
Отговори
# 150
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 567
 Mr. Green да преди малко дори отидох за пореден път

# 151
  • Мнения: 1 098
Ставах и то често. Според мен е напълно нормално да се притесняваме. Дори понякога и сега го проверявам, когато спи повече от очакваното Embarassed

# 152
  • Мнения: 1 269
да.
като беше новородена по-често,сега много рядко.

# 153
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Да, ставах да проверя. И го отчитам като нормално

# 154
  • Мнения: 7 803
не, не съм. имах от апаратите, които следят дишането и спях спокойно  Peace

# 155
  • Мнения: 258
Ставала съм, да. Не непрекъснато, но ми се е случвало. Мисля, че е съвсем нормално поведение на новоизлюпената майка  Wink

# 156
  • Мнения: 1 409
Все още го правя и не ме е срам да си го призная.Може и да изглеждам лудичка в очите на някой,но аз го приемам за нормално.

# 157
  • Мнения: 93
Да и аз проверявам още.
Доскоро имахме колики и не се е случвало да спи плътно 1 час без да се събуди с рев или мрънкане. Сега обаче коликите отшумяха и спи понякога непробудно 2 часа чак не вярвам и отивам до нея да проверя дали всичко е наред.
Дано не звуча като луда Embarassed

# 158
  • София
  • Мнения: 431
Да, проверявах го. Даже не исках да заспивам, защото ако стане нещо, може да не се събудя навреме.
Колкото и смешно да звучи, го намирам за нормално - все пак майката се притеснява за детето си. А бебетата дишат много леко и безшумно.

# 159
  • Мнения: 645
Да, правила съм го. И нощем.

# 160
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Да случва ми се и сега по някой път newsm78

# 161
  • Мнения: 2 274
Не, не съм. Проверявала съм дали дишат само когато са били болни и изведнъж спре да се чува хъркането на запушения нос  Confused

# 162
  • Мнения: 1 029
случвало ми се. Допирала съм ухо до гърдичките й или съм я побутвала, за да се размърда.

# 163
  • Монтана
  • Мнения: 220
И с двете деца съм го правила.Толкова много се бях наплашила от разни истории за задушени в съня си бебета,че постоянно проверявах дали дишат.И сега го правя понякога,особено ако малката спи по продължително време.

# 164
  • Мнения: 5 790
Правила съм го. Дори и от време на време и сега още го правя. Не мога да го отчета като слабост, смятам, че е нормален, майчински инстинкт.

Общи условия

Активация на акаунт