Флиртът-витамин или първа крачка към изневяра?

  • 5 059
  • 88
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17 407
И двете е. Зависи от нуждите на организЪма.

# 16
  • Мнения: 1 052
Флиртът е за играчи.
Ако се прави от професионалисти е витамин.
Ако единият от двойката не е про, то тогава става лошо.
Ако пък много се заиграят, нещата могат да отидат и по-далече.
Всеки си преценява сам за себе си, не може да има унифициране на отношенията.

# 17
  • Мнения: 2 161
Фрида,личи,че си играч
Флиртът е изтънчено занимание,само трябва да се кръстиш,да не попаднеш на аматьор.Че всичко се разваля тогава.С две думи, превръща се в чалга,изпята на живо.

# 18
  • Мнения: 3 268
Фрида,поздравления за готиния пост.След тези ти думи,няма какво повече да допълня,освен,че ти личи интелигентността още като те види човек.

# 19
  • Мнения: 378
Аз съм авторът на фразата за витамина.Флиртът е здравословен само когато не е първа крачка към изневярата.
Peace

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Флиртът е за играчи.
Ако се прави от професионалисти е витамин.
Ако единият от двойката не е про, то тогава става лошо.
Ако пък много се заиграят, нещата могат да отидат и по-далече.
Всеки си преценява сам за себе си, не може да има унифициране на отношенията.
smile3501 smile3501 smile3501 newsm10
И най-много да стане  luvbed това,а после това  fight

# 21
  • Мнения: 824
И най-много да стане  luvbed това,а после това  fight

Аз първото не го броя към флирта.Ако се стигне до там,говорим за съвсем друг тип общуване.
Ако все пак нещата опрат до секс,вече е направена първата крачка към изневярата.

# 22
  • Мнения: 4 733
Точно флирта не го смятам за витаминозен и не изпитвам  нужда да прибягвам до него. Не е задължително обаче флирта да е крачка към нещо по-съществено. Виж ако някой си търси предтекст да прекрачи границата и едно " здрасти " от представител на протижоположния пол може да му се стори като сексуален намек.

 

# 23
  • Мнения: 824
... Най-сладък е когато си остане на ниво закачка.

Според мен това е флирт-шега,направена с ясното съзнание,че всичко има граници и закачливото общуване с противоположния пол,не би трябвало да прераства във връзка изобщо,каквато и да е тя.

# 24
  • Мнения: 2 891
Явно от пролетта, флуиди като тикви прелитат през форума.

Важното е да усещаш къде е границата и толкоз.

# 25
  • Мнения: 4 733
Според мен това е флирт-шега
Възможно най-здравословния Simple Smile

# 26
  • София
  • Мнения: 5 729
Лично за себе си предпочитам да флиртувам с мъже,на които им щрака мозъка.Така няма опасност от евтини изпълнения и недоразумения.Всеки от нас е наясно,че това е просто една гимнастика.

Няма да успея да го кажа по добре. Ако е от тъпичките веднага спускам бариерата и не давам и усмивка.

# 27
  • Мнения: 824
Една от добрите страни на флирта е,че можеш да се оттеглиш по-всяко време,без това да води след себе си неблагоприятни последствия и без това да нарани другата страна/когато говорим за"профлирт"/.

# 28
  • Мнения: 122
Нямам ама абсолютно никаква потребност от този вид витамини.
Винаги се държа приятелски и свободно с противоположния пол защото така се чувствам по-добре самият аз. От друга страна приемам подобно държание и към мен, в много случаи това скъсява много бързо разстоянията между хората и води до по смислени взаимоотношения.
Само дето половинката ми малко мрънкоти понякога, че поведението ми е такова.  yes
Така, че драги "профита" - флиртаджиики в мое лице ще срещнете играч от друг спорт ........ и най-много в даден момент да свиете байрака.  Wink

# 29
  • Мнения: 17 407
Хм, то най- интересното става, когат единият се държи най- нормално, а другата страна си фантазира разни работи. ФЛиртът е изкуство, явно Grinning

Общи условия

Активация на акаунт