Бихте ли могли да бъдете само сексуален обект за даден мъж?

  • 3 511
  • 90
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 792
  Всъщност имаш предвид сексуален субект, да била съм и бих била, но съм го възприемала повече от позицията, че ме вълнува най-вече секса и нямам намерение да се занимавам с чувства, точно с този човек.
  п.п. Боже каква съм кучка  Rolling Eyes Mr. Green

# 61
  • Мнения: 110
Не,не бих могла да изтърпя такава връзка.
Знаейки, че този мъж не ме обича, а аз изпитвам силна любов към него, в никакъв случай не бих продължила въпросната връзка.
Чудя се на момичетата отговорили с опция две...ако нямаха деца от съпрузите си /за да няма оправдания, от сорта "заради децата/ и в даден момент съпругът им покаже всячески, че вече не ги обича, и им дадат  да разберат, че са заедно само защото прави страхотен секс, но обича друга. Как биха реагирали?
Нима ние жените, не търсим любовта, а само секса?
Колко време биха издържали така?

# 62
  • Мнения: 620
Не,не бих могла да изтърпя такава връзка.
Знаейки, че този мъж не ме обича, а аз изпитвам силна любов към него, в никакъв случай не бих продължила въпросната връзка.
Чудя се на момичетата отговорили с опция две...ако нямаха деца от съпрузите си /за да няма оправдания, от сорта "заради децата/ и в даден момент съпругът им покаже всячески, че вече не ги обича, и им дадат  да разберат, че са заедно само защото прави страхотен секс, но обича друга. Как биха реагирали?
Нима ние жените, не търсим любовта, а само секса?
Колко време биха издържали така?


Мила,опция 2 и аз я ползвах....стори ми се,че тя е варианта,в който безчувствието е двустранно и взаимно newsm78

# 63
  • Мнения: 3 268
Не,не бих могла да изтърпя такава връзка.
Знаейки, че този мъж не ме обича, а аз изпитвам силна любов към него, в никакъв случай не бих продължила въпросната връзка.
Чудя се на момичетата отговорили с опция две...ако нямаха деца от съпрузите си /за да няма оправдания, от сорта "заради децата/ и в даден момент съпругът им покаже всячески, че вече не ги обича, и им дадат  да разберат, че са заедно само защото прави страхотен секс, но обича друга. Как биха реагирали?
Нима ние жените, не търсим любовта, а само секса?
Колко време биха издържали така?

Съпругът и децата изобщо нямат място при неангажиращия луд секс ,след който си вдигаш парцалите и си заминаваш.В живота няма само черно и бяло,има червено,оранжево и цикламено също.Темата е за чисто сексуалните отношения между мъж и жена,а не за любовта,семейството и прочие.

# 64
  • Мнения: 227
Е,имали сме.Най-успешните ни връзки.Нищо не очакваш и нещата се подреждат идеално.
Peace

# 65
  • Мнения: 4 734
 Жените, които някои наричат "кучки", тези от опция 2 ли са ?

# 66
  • Мнения: 227
Дали не е опция 3? Rolling Eyes Wink

# 67
  • Мнения: 17 407
Той ме иска сексуално само, аз харесвам ли го, обичам ли го...какво?
Не е задължително всяко желание а се изконсумира. Какво ще направя аз, зависи от много неща.

# 68
  • Мнения: 1 878
Май е по-скоро опция 3  Peace

# 69
  • Мнения: 3 268
Аз отговорих с 3.Лелеее,каква съм кучка! Crazy

# 70
  • Мнения: 3 405
Жените, които някои наричат "кучки", тези от опция 2 ли са ?

Не.

# 71
  • Мнения: 1 878

Връщам си думите назад! Като поразмислих има друга дума Joy Joy Joy

# 72
  • Мнения: 17 407
Аз кучки в анкетата не виждам. Ще се появят, ако естерчо промени малко сюжета Grinning

# 73
  • Мнения: 2 212
Кога се появявят кучките, Дренкич  Thinking
действително в мойта накета не визирам никакви кучки или кучета.

# 74
  • Мнения: 228
хъм опиця 3 е лесния начин за изкарване на кинти , аз гласувах с 1 Peace

Общи условия

Активация на акаунт