Какво е мнението ви за епидуралната упойка и прави ли се тест за алергия?

  • 1 380
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 514
Аз си правих тест защото по принцип съм алергична !!! Peace Peace

# 16
  • Мнения: 1 167
И на мен ми правиха тест за алергии, ама по мое настояване-инъче не се знаеше какво щеше да стане. Самата упойка е доста болезнена при поставянето и, а ефекта и е, 4е при контракциите болкта е по-поносима, а не че я няма хич!
То в Майчин Дом Варна всичко е възможно-най тъпата болница #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 17
  • Мнения: 1 167
И на мен ми правиха тест за алергии, ама по мое настояване-инъче не се знаеше какво щеше да стане. Самата упойка е доста болезнена при поставянето и, а ефекта и е, 4е при контракциите болкта е по-поносима, а не че я няма хич!
То в Майчин Дом Варна всичко е възможно-най тъпата болница #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 18
  • София
  • Мнения: 1 522
Прави се тест - одраскване по ръката, както и другите са ти писали. Относно главоболието се пие повече вода около 2 литра на ден първите два дни след раждането и така ще го избегнеш. Би трябвало в болницата да ти го кажат. При нас минаваха на половин час и ни питаха пием ли вода, подсещаха ни! Която е пила по-малко я караха да пие още! ЛЕКО РАЖДАНЕ!



# 19
  • София
  • Мнения: 1 522
Прави се тест - одраскване по ръката, както и другите са ти писали. Относно главоболието се пие повече вода около 2 литра на ден първите два дни след раждането и така ще го избегнеш. Би трябвало в болницата да ти го кажат. При нас минаваха на половин час и ни питаха пием ли вода, подсещаха ни! Която е пила по-малко я караха да пие още! ЛЕКО РАЖДАНЕ!



# 20
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
На мен ми правиха тест, мога да кажа само добри думи за епидуралната  Hug
Пожелавам ти леко раждане и да се похвалиш с най-сладкото бебенце скоро Hug  bouquet

# 21
  • Мнения: 770
Можеш да отидеш да си направиш тест вече, и не се тревожи, нито за упойката, нито за главоболието. Аз нямах главоболие, а наскоро слушах доктор, който се изказваше по въпроса и каза, че то се наблюдава при по-малко от 20% от жените, раждали с упойка. Пиеш много вода и няма проблем. Поставянето на упойката изобщо не е болезнено.
Безпроблемно раждане, здраво бебче и бързо възстановяване ти желая Hug

# 22
  • Мнения: 9 973
теста е задължителен

# 23
  • Мнения: 953

Да,
на мен ми направиха тест за абсолютно всички медикаменти , които евентуално биха могли да се използват при раждането,  независимо от това че раждах нормално и без упойка.  Откриха  ми алергия към един от медикаментите, който се използва за излизане от упойка.
Аз имам алергия към определен вид лекарства и за това този тест при мен бе задължителен.

# 24
  • Мнения: 610
Раждах без упойка,но темичката ми е интересна и се замислям за 2то да е с епидурална. Peace

# 25
  • Мнения: 610
Раждах без упойка,но темичката ми е интересна и се замислям за 2то да е с епидурална. Peace

# 26
  • Мнения: 610
Раждах без упойка,но темичката ми е интересна и се замислям за 2то да е с епидурална. Peace

Общи условия

Активация на акаунт