Мюзик Айдъл 2 /3/

  • 16 967
  • 589
  •   1
Отговори
# 15
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
А какво ще кажете за любовната история?

Бозичка... Mr. Green Не вярвам Денислав да е влюбен въпреки, че го каза. Имат си някакви симпатии, ама чак любов...

П.П. Отивам да пускам анкетка!  Wink

# 16
  • Мнения: 4 324
Надеждите ми са в изречението "Метъла е жив!"  Grinning

Тома определено изпълни песента невероятно с много чувство и достатъчно сценично присъствие Simple Smile

Чакам с нетърпение Валентина довечера Simple Smile

# 17
  • Мнения: 1 878
Да живее любимката ми -  Валентина Хасан! newsm44
Новото и изпълнение ще стане хит по МТВ! Сигурна съм Peace Peace Peace

Аmidala -ми не ми харесва бе душа, а това, че фамилията са му певци и че е завършил Академията, нищо не означава! На мен не ми харесва, не ме грабва пеенето му както напр. при Деница. И защо да е кисело гроздето, да съм споменавала , че аз искам  да ставам певица newsm78

Amidala- Hug  bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 5 828
Аmidala -ми не ми харесва бе душа, а това, че фамилията са му певци и че е завършил Академията, нищо не означава! На мен не ми харесва, не ме грабва пеенето му както напр. при Деница. И защо да е кисело гроздето, да съм споменавала , че аз иска  да ставам певица newsm78

Това не го казах аз, но карай  Peace  Grinning

# 19
  • Мнения: 959
*Butterfly* виж,в ежедневието си,сме заобиколени от какви ли не хора.Ако аз или някой мой близък,започне да се стресира от това,къде се изхрачил някой или пък се появил по бански в ресторанта,по -добре да си седи вкъщи и да не излиза по улицата.Иван си е постигнал целта,много добре от негова страна.Още не съм запомнила имената на всички участници,но пък почти няма човек който да не знае кой е Иван,нали така? Wink

Права си  Simple Smile.Наистина от всякъде сме заобиколени от хора с такова поведение.

На мен просто ми става мъчно за другите участници. Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 1 878
Аmidala -ми не ми харесва бе душа, а това, че фамилията са му певци и че е завършил Академията, нищо не означава! На мен не ми харесва, не ме грабва пеенето му както напр. при Деница. И защо да е кисело гроздето, да съм споменавала , че аз иска  да ставам певица newsm78

Това не го казах аз, но карай  Peace  Grinning

Олллееее, извинявай  bouquet  bouquet  bouquet Ами още не съм се събудила Joy

# 21
  • DE
  • Мнения: 967
От една страна ми е забавно да го гледам тоя Иван, ама половинката знаете ли кво каза?
" Хм, ако ми се изпречи тоя на пътя, не едното ами и двете очи ще му посиня!"  Laughing

# 22
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Гласувайте в анкетката.  Wink Много ми е интересно и на мен дали ще познаем резултатите в понеделник.  Wink

# 23
  • София
  • Мнения: 9 862
Спирам да пиша за Иван Laughing-не ми харесва държанието му пред публика и това е,за мен това не може да е нито музикален,нито друг идол. Peace
След вчерашия концерт мнениет ми се затвърди-Деница е мой фаворит.Пее прекрасно,има страхотно излъчване,ако успее и да посвали някое килце,ще изглежда още по-добре.Но и така да си остане-за мен тя е номер едно. Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 941
Е, айде сега, не можел да пее Иван  Tired
Завършил е Музикалната академия, специалност оперно пеене  Crossing Arms

Не може да пее друг път.Иван и потомък на музиканти, майка му е учителка по музика, дядо му е певец. Лисицата като не стигнала гроздето казала че е кисело.

Ква лисица, какво грозде  newsm78 #Crazy.

Може да пее, в редките моменти , когато не се лигави.

Лично аз, такъв певец на сцената не желая да гледам.
А според мен има и психически отклонения Naughty.

И на мен надеждата ми е в Тома  superuu  (за момчетата).

При момичетата изборът е по-голям.

# 25
  • Мнения: 120
Така като гледам анкетката май всички горе-долу сме на едно мнение

Аз съм за Деница, Нора , Иван

Последна редакция: чт, 13 мар 2008, 11:17 от Love Revolution

# 26
  • Мнения: 2 100
anti4alga, много плиткоумно изказване  ooooh!

Ааа, казала съм аз - Деница и Нора; Ивайло и Тома

# 27
  • Мнения: 2 631
Деница, Сона и Мария  Mr. Green
Иван и Тома  Hug

# 28
  • Мнения: 119
Деница и Нора.
Твърдо Тома и никой друг.

# 29
  • София
  • Мнения: 7 800
Деница, Нора и Сончето.

От момчетата никой.  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт