За чалга стайлинга

  • 13 549
  • 319
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 800
Не слушам въобще чалга, съоветно и не черпя вдъхновение за стил и модни тенденции от този тип музика.  Grinning

# 16
  • Мнения: 14 490
 ooooh!

мария е най-добре гримираната от всички във фолка

# 17
  • Мнения: 1 432
Изключително твърдо Не .  Naughty Противни са,отвратителни и вулгарни. ooooh!

# 18
  • Мнения: 2 152
ooooh!

мария е най-добре гримираната от всички във фолка

един дол дренки са ми всички - щом казваш за Мария, че е най-добре гримирана от всички,представям си другите Tired
Добре, кажи ми честно не намираш ли устните й за отвратителни.Гледам я и ми се  Sick
Няма такава грозна джука,честно

# 19
  • Мнения: 14 490
да, устните й са кофти наистина.

# 20
Не мога да разбера какво толкова им харесват на тези чалгарки! Като гледам някой чалга клип все очаквам да изпишат телефони... някак естествено ми се връзват с клиповете за секс телефони  smile3532

И като имам в предвид красиви жени с добър стайлинг, като например, Кейт Бекинсейл или Катрин Зита Джоунс, тези нашите чалгарки направо са трагедия  ooooh!

# 21
  • София
  • Мнения: 38 528
Напоследък всички поп-фолк певачки, показвани по НОВА и БТВ /Емилия, Анелия, Есил и пр./ се обличат по един и същи начин - черен панталон или пола с висока талия и презрамки и бяла риза.
На мен ми харесва.

Вчера се облякох така и всички бяха възхитени.

И гримът - много спирала и бледо-бежово червило, също ми харесва.

Въобще - чалга не слушам, но стайлинга напоследък ми харесва.

# 22
  • Мнения: 1 072
Гърдите й не са изкуствени.Тя е една от малкото,която няма силикон там.Дори на клипа "Луда нощ",където е по бански,се вижда,че от отслабването и гърдите й ги няма.

Няма да споря. Сигурно съм се заблудила от навика й да си ги качва между ушите. Същото правеше и Нели от Туистър. Като сложим и ретуша по снимките и ставаха като не-чак-толкова дружески шаржове.

# 23
  • София
  • Мнения: 7 800
Съгласна съм с Плетящата
Може да има красиви рокли и бижута, но само като й видя лицето - грима и устните й са повече от ужасни

Не съм виждала "по-вулгарно нагласени" жени от тях


И аз съм на това мнение, дори стайлинга им да ми хареса, то с разните аксесоари, грим, прическа всичко изглежда вулгарно и евтино.  Sick

# 24
  • Мнения: 410
Да, харесвам и слушам, и с повод и случайно - да. Не всички певачки, естествено, но Анелия, Преслава - определено стават. И като стил на обличане и като музика.

За секунди се появи с бял панталон, бяла ризка и чанта. Единственото, което става според мен. И не се излъгах. Върху нея и Версаче ще изглежда като купен от Илиенци. Въпрос на вкус.

Тази Марийка ми е уникален простейшън с нейния речник, ограничен до дълбокомислените "мииии", "амиииии", "значииииии", гарнирани помежду с глупашки усмивченца и завити намацани устенца, надути до пръсване...блях! noear

# 25
  • Мнения: 2 172
ooooh!

мария е най-добре гримираната от всички във фолка

Така е  Peace

# 26
  • Мнения: 281
Не слушам чалга.
Стайлингът на фолк певиците не ми харесва.
Не мисля, че визията им е подобрена.

# 27
  • Мнения: 2 196
Знаех си, че ще пуснеш темата, а отговорите са такива, каквито очаквах. Laughing

По темата - слушам чалга.
Нямам чизми, ноктопластика, екстеншъни. Дори тигров потник нямам. И силикон нямам.
Няма и да имам. Grinning

# 28
  • Мнения: 2 172
ooooh!

мария е най-добре гримираната от всички във фолка

Така е  Peace

Не твърдя,че са класови,въпреки,че дрехите са стилни и скъпи,до толкова,че да им подсвиркват по улиците и в завденията,но аз говорих за грима,поне доколкото разбирам аз.Като качество на грима,на Мария е най-добър,много изискан,а не наплескани чернилики като на Ивана нмапример  Sick ,но пък устните и са отвратителни,без силкона беше определено по-добре  bowuu

# 29
  • Мнения: 1 424
По темата - слушам чалга.
Нямам чизми, ноктопластика, екстеншъни. Дори тигров потник нямам. И силикон нямам.
Няма и да имам. Grinning

По-точно не мога да го кажа  Grinning  Това важи на 100% и за мен  Peace

Общи условия

Активация на акаунт