Благотворителен Великденски базар Пазарджик

  • 15 847
  • 177
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 71
Winter,кошничката ти е чудесна!Как я правиш? newsm78

# 16
  • Пазарджик-Панагюрище
  • Мнения: 225
Ето какво измайсторих вчера и днес.Казвайте дали става за базара,че много не съм наясно какво се харчи.Аз нали за първи път се включвам. Thinking

# 17
  • Пазарджик-Панагюрище
  • Мнения: 225
Голям съм шемет,забравих да си кача снимките. От тук нататък:http://www.snimka.bg/album.php?album_id=228987&photo=1

# 18
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Valary, разкошни ти са поставките - направо ме разби  Heart Eyes . Сега разбирам, че можеш и да плетеш  ooooh! . Какво ползва като основа за кошниците ?

Искам само да отбелже, че и други момичета, които ми писаха на лични, но не са се обадили в темата искат да помогнат - eliss и jabata_dil , за което искам да им благодаря  smile3501

# 19
  • Пазарджик-Панагюрище
  • Мнения: 225
Valary, разкошни ти са поставките - направо ме разби  Heart Eyes . Сега разбирам, че можеш и да плетеш  ooooh! . Какво ползва като основа за кошниците ?

Искам само да отбелже, че и други момичета, които ми писаха на лични, но не са се обадили в темата искат да помогнат - eliss и jabata_dil , за което искам да им благодаря  smile3501
Хе-хе, да плета знам още от втори клас и то доста добре,но не съм се вкючвала във форума на плетачките.
Основата са пластмасови чашки от кафе,кофички от кисело мляко,а сега се запасих и с кръгли кутийки от салати. А правоъгълната кошничка е кутийка от плодово мляко. Изрязвам,боядисвам и лакирам. Whistling

# 20
  • Пазарджик-Панагюрище
  • Мнения: 225
Valary, разкошни ти са поставките - направо ме разби  Heart Eyes . Сега разбирам, че можеш и да плетеш  ooooh! . Какво ползва като основа за кошниците ?

Искам само да отбелже, че и други момичета, които ми писаха на лични, но не са се обадили в темата искат да помогнат - eliss и jabata_dil , за което искам да им благодаря  smile3501
Хе-хе, да плета знам още от втори клас и то доста добре,но не съм се вкючвала във форума на плетачките.
Основата са пластмасови чашки от кафе,кофички от кисело мляко,а сега се запасих и с кръгли кутийки от салати. А правоъгълната кошничка е кутийка от плодово мляко. Изрязвам,боядисвам и лакирам. Whistling

# 21
  • Пазарджик-Панагюрище
  • Мнения: 225
Извинявам се, момичета.Даде ми някаква грешка и пуснах отговора 2 пъти Praynig

# 22
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Извинявам се, момичета.Даде ми някаква грешка и пуснах отговора 2 пъти Praynig

Няма нищо - случва се  Hug . Аз пък за десети път пиша отговора  #Cussing out

Ето прекрасните картички на venetcia :
http://ivanasway.multiply.com/photos/album/7

# 23
  • Пазарджик-Панагюрище
  • Мнения: 225
Извинявам се, момичета.Даде ми някаква грешка и пуснах отговора 2 пъти Praynig

Няма нищо - случва се  Hug . Аз пък за десети път пиша отговора  #Cussing out

Ето прекрасните картички на venetcia :
http://ivanasway.multiply.com/photos/album/7
Уау,страхотни са. PeaceТова с ламени конци ли е правено?

# 24
  • Мнения: 1 163
МНОГО красоти сте сътворили момичета,браво на вас!

# 25
  • Мнения: 941
Ето някои нови неща от мен:


а тази идея с преждата около бутилката е откраднах от Беладона  Wink



а това пък е идея, която Winter ми е каза, само , че незнам оттук накъде  newsm78  . Беладона, дали тази купа от вестници може да се доукраси с декупаж? Страх ме е да я дам на мъжо да я пръсне с боя, да не вземе да се размекне...иначе сега си е идеално гладка и корава...Та Ванче, ще ти свършат ли работа такива купи?



Забравих да спомена, че отгоре могат още да се изрезват...

До края на седмицата, очаквай нова партида продухани яйца от мен  Peace

Последна редакция: ср, 19 мар 2008, 14:15 от mother-of-pearl

# 26
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
mother-of-pearl   smile3501
Едните яйца са ти със захар, нали? А първото с какво е newsm78 ?
Тези вторите са много красиви и живописни  Peace .
Бутилката също е много оригинална, но и оцвети капачката  Simple Smile . Може да декорираш допълнително с цвете или нещо друго в тези цветове  Peace . А на какво е облегната самата бутилка? Пак е нещо интересно ! За купата - може да се доукраси с декупаж, но пак ще ми трябва бяла  Tired .
Ще чакам яйцата - майстор си  Peace

# 27
  • Мнения: 941
И първото яйце е със захар, но го поръсих още докато е пресно боядисано, докато другите бяха сухи, минах ги повторно с лепило и тогава захарта... На черното захарта седи като полуразтопена  Peace

Бурканчето, дето е облегано шишето е със цветни кокосови сръготини  Wink
А за купатя няма как да е бяла, защото е от вестници...нищо ще се пробвам да видя как ще стане мъжо да я пръсне с една сребриста боя, на по-тънка струя, та да не се размекне, въпреки, че от лепилото седи като гипсова направо...

# 28
  • Мнения: 2 214
Winter,кошничката ти е чудесна!Как я правиш? newsm78
Като правя следващата ще снимам. Peace
Гери купата няма да се размекне.
Да кача и тук някой нови работи.


Последна редакция: ср, 19 мар 2008, 23:40 от winter

# 29
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Я да побутна  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт