нова седмица - нов късмет! 16-22.05.2005

  • 5 444
  • 120
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 730
Добро утро и от мен!

Днес пак ме гони мързела, но като, че ли е по-малко от вчерашния  Sleeping

Лея, мила, ама аз само така му викам - от любов!   Embarassed  Embarassed  Embarassed То и аз не съм първа младост. Ако случайно съм засегнала някого, МОЛЯ ЗА ИЗВИНЕНИЕ!  

Хайде лек ден ви желая и много положителни емоции.

# 31
  • София
  • Мнения: 4 272
Не се извинявай бе, Джиа! Не съм оперирана от чувство за хумор Wink  Даже днес ми е много весело. Stuck Out Tongue
С риск да ви досадя, ще ви кажа нещо за Боби. Той утре с цялата група е на Витоша. И ми каза : "Мамо, ние ще се спускаме с парашути, само се чудя как ще се приземя Rolling Eyes " Попитах учителката за какво става въпрос и се оказа, че ще пускат хвърчила Laughing Искам пак да съм дете!!! Искам хвърчилооо #Milti

# 32
  • Варна
  • Мнения: 730
Laughing  Laughing  Laughing развесели ме, Лея!

Ама какъв ни е сладур Боби!
И аз искам да съм дете, но уви.......

# 33
  • Мнения: 1 320
привет, момичета!
иска ми се да ви питам-в началото на юни ще ходя на сватба. решила съм да си купя костюм, състоящ се от рокля и сако някакво. понеже нямам никакво време за обиколка на магазините, ще съм ви благодарна, ако някой е видял нещо хубаво някъде и сподели. може и на лични. благодара ви!

# 34
  • Мнения: 183
Здравейте,
въпреки прекрасната сутрин още не съм се събудила, а как работя просто незнам. Тази седмичка е седмичка на очакване за мен, но ще сторя инат и ще си направя тест чак на 23ти, ако нямам гостенка  #Sniper, тя днес трябва да дойде, дано чумата я тръшне  #2gunfire ........
Теди, много се радвам за приятелката ти, и аз бях забременяла с мойте 2 най-близки приятелки едновременно, но.........  #Puppy dog   и когато родиха все едно бях родла и аз, такива емоции...... в момента се сещам да ти предложа оригинално допълнение към подаръка, който евентуално ще и подариш........... и на двете купих вестници от деня в който са се родили бебетата, да четат като порастнат какво е било сега..... страшно се зарадваха мамите........свих ги на руло и ги вързах с червена панделка......

# 35
  • Мнения: 3 154
Да кажа и тук:

Предстои смяна на форум системата! Моля ви погледнете тази тема! Важно е!

# 36
  • Мнения: 6 995
Цитат на: lea

Ео, наистина е много хубаво стихчето! А Алекс хареса ли го?

Когато Алекс го видя за първи път, не знаеше, че е за него, а аз все още се чудех защо той не ме иска...Същата вечер се оказа, че ми е бил твърде срамежлив, за да поеме инициативата...Добре,че аз съм оправна Laughing  Mr. Green Та...за това е писано, сякаш той не е истински, защото не знаех даи някога ще съм с него..А то се оказа по-скоро от колкото мислех Crazy

# 37
  • Мнения: 2 825
Ирини, 4естито за хубавите резултати от хормоналните изследвания Simple Smile
Катя, добре дошла, наистина много моми4ета са били бременни и с отрицателни тестове, така 4е ти желая и ти да си една от тях  Wink Из4акай още една седмица и направо на 4и4о доктор, поне там е сигурно Wink
Леа, мила за първи и надявам се последен път ти пожелавам да ти дойде.... Praynig  Praynig
Теди, 4естито за приятелката ти. Знам как се 4увства6 ... последния месец 2 мои приятелки родиха, а други две споделиха 4е са бременни  Laughing
Леа, пращам две 4анти целувки за Боби Simple Smile  Simple Smile Голям сладур е Simple Smile
Съни, страхотно ще бъде новото форум4е. Разгледах го и наистина много ми хареса Simple Smile Поздравления  Simple Smile
При мене нищо ново ... толкова сме изнервени ве4е ... хем ни е хубаво, хем притеснено ... надявам се вси4ко да мине ок.

Поздрави и целувки на вси4ки от слън4ева Испания  Heart Eyes

# 38
  • Мнения: 3 205
Клара, разбирам те как се чувстваш, на мен ми остават още 3 дни до денят Хикс. Направо си умирам от притеснение - не за друго, ами защото не мога да спра да мисля какво ще се оплеска в последния момент...

Лея, как ми се иска един такъв сладур като Боби да ми щъка у нас; много ми харесва като разказваш разни смешни истории с него.

Сега съм си една седмица на гости у мама, но тук хаосът е пълен - правят ремонт с баща ми и нищо не си е на мястото. Сложа нещо някъде - и след пет минути няма и следа от него. В четвъртък ще си правя ергенско парти и съм предупредила всички, че ще сме на полеви условия, защото не се знае дали ще има използваеми стаи. Най-накрая ще взема да разпъна една маса в коридора или на някоя от терасите - и там Laughing

# 39
  • Мнения: 2 825
юл4е, то и нашата дата е след 3 дни... 20.05  Simple Smile  Simple Smile То нашто тука няма да е толкова офицялно, така 4е и да се оплеска нещо не е фатално Wink Пове4е се притеснявам за патуването ... 4е в 4етвъртък 600 км и в неделя наобратно  #Silly  това ми е по кофти ... не ми се патува то4но сега ... ама нямаме голям избор Imp Инъ4е си знам 4е ще си направим весело  Wink Аз няма да имам ергенско парти Cry .. освен да го направим в хотела ... ама пък нямам толкова приятели там ... ще го оставя май за след сватбата Wink
А идеята за терасата не е лоша... поне на мене много ми харесва, така 4е хи4 не се 4уди, ами действай Wink

# 40
  • Мнения: 856
Привет и от мен!

След изпълнена с много патувания и емоции ваканция, отново съм сред вас. Заварвам форума преливащ от положителни настроения, сватби и положителни тестове! Само така!
При мен започва Голямото Чакане.... За сега съм спокойна, но като наближи момента, не знам дали няма да съм малко така #Silly
Желая ви лека седмица и много усмивки!

# 41
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Майченце, благодаря ти за прекрасната идея. Ще те помоля да ме извиниш за плагиатството, но много ми хареса изненадата.Даже вече и червената панделка съм купила.  Наистина права си, чувството е страхотно, все едно аз съм родила. Толкова се вълнувам. Непременно ще направя опит днес да ида до болницата, за да видя нея и малкото ангелче.
Целувам ви!
 newsm51  newsm51  newsm51
Днес наистина не мога да свърша работа за пет пари. Все за това мисля. Сега на обяд купих и една ботилка червено вино да почерпя колегите и съвсем се подредихме  Wine Glass  Drunk  

# 42
  • Мнения: 3 205
Цитат на: clara
юл4е, то и нашата дата е след 3 дни... 20.05  Simple Smile  


Значи нашата е след 4 дни тогава (21.5.) - аз не броя днешния ден и затова.

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 757
Задравейте момичета, аз най- сетне имам отново и-нет сед дълги ремонти по трасето.При мен нещата са необичайни : след дългото закъснение М е на дневен ред. Малко съм притеснена , защото след 15 дневно закъснение , се появи кафяво зацапване за още 8 дни и най- после днес нещо съществено и добре познато. Сега ще изчакам да свърши и ще отида да си поговоря с лекарката си.На някого случвало ли се й е? Май не съм малко притеснена ,а  доста.

Пожелавам ви лека и усмихната седмица! На всички чакащи и очакващи само положителни резултати , а на останалите не губете кураж следващият положителен тест може да е вашият  Wink

# 44
  • Мнения: 3 376
Диър, и на мен ми се е случвал точно такъв сценарий - тече кафеникаво, ама много мижаво в продължение на седмица, и след това изведнъж вземе, че дойде истински. Мисля, че се дължи на някакъв дисбаланс в хормонките, но според мен само временен. Така и така си решила да идеш на лекар - направи го и поговори с лекаря за това. Но не се тормози излишно, другият месец най-вероятно ще ти дойде пак както си е нормално.

Общи условия

Активация на акаунт