Препоръчайте ми триколка(колело),която да не се разпада.

  • 147 724
  • 657
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 0
Ами аз я имам,но да ти кажа честно до сега не съм се качвала с нея в градски транспорт, но за сметка на това съм слизала от дота високи тротоари и според мен няма как да падне детето-все пак има бандаж, а и борда си е височък.Малката е почти на 1г 5м и според мен и е доста удобно Simple Smile

# 616
  • Варна
  • Мнения: 249
Ние още не сме взели, решихме да изчакаме до юли-август.
Въпроса ми е пак за Лексус-а, събирате ли го в колата без да се разглобява? Дръжката и сенника с бутон ли се махат или трябва с отверТка (за пръв пиша тази дума и било с Т Shocked)

# 617
  • Мнения: 280
Ние взехме преди седмица Лексуса от Охобохо. Доволна съм макар че малко сме я карали. Наложи ми се да го вдигам по стълби, като се хване е удобно и мисля че няма възможност да падне. Борда е висок. Ние сме с кола комби и се побира без да разглобяваме, но е друг тип кола мисля че няма да става. Моят син е на 1 г 6 мес. и много му се радва.

# 618
  • Мнения: 0
Още не сме я пробвали в колата.Дръжката се маха посредством една скоба,за която не е нужна отвертка.Всъщност тази скоба се отваря с ръка без усилия и така се издърпва дръжката(ако щеш да си нагласиш височината,ако щеш да я махнеш)За сенника незнам как се маха. Не ми се е налагало.

# 619
  • Мнения: 72
здравейте и от мен,дойде нашият момент да вземем триколка,изчетох ви отначало до край,но никъде не срещнах изказване което да улдовлетвори дилемата ми newsm78
Колебая се между СмарТрайк 4в1 дрийм,Лексус или Колино newsm78 newsm78
Според вас кое си заслужава,което ще ми върши работа и като триколка за самостоятелно каране от детето,манврена и здрава.
Много ще съм благодарна за отговорите и препоръки от ваша страна!! 
Насочвам се към триколка, понеже вече в количката започва да става доста трудно Simple Smile

# 620
  • Мнения: 72
момичета взех ето тази триколка
http://-spam217-/index.php/trikolki-i-karting-s-pedali/trikolki/ … glo-5-2-kg-detail
дано е сполучлива Peace

# 621
  • Мнения: 8
Ще се радвам да дадеш отзиви(когато ти е удобно), че и ние сме харесали точно тази триколка. Благодаря предварително!  bouquet

# 622
  • Мнения: 72
добре в най-скоро време Peace

# 623
  • Мнения: 72
много съм доволна от триколката,супер лека,маневрена за сега е без забележка Peace

# 624
  • Мнения: 8
много съм доволна от триколката,супер лека,маневрена за сега е без забележка Peace
bobito88, много благодаря за бързите отзиви    bouquet Определено това ще бъде и нашият избор за триколка. Сега остава и да се оправи времето, за да си ги използваме по предназначение  Simple Smile

# 625
  • Варна
  • Мнения: 249
Момичета, нашата триколка Лексус дори и 6 месеца не издържа Sad
Търсим резервна помпаща се гума, защото едната гума буквално се разпада като гумите във Формула 1. Слой по слой се отлюспва. Дайте идея къде да търся?

# 626
  • Мнения: 8
Момичета, нашата триколка Лексус дори и 6 месеца не издържа Sad
Търсим резервна помпаща се гума, защото едната гума буквално се разпада като гумите във Формула 1. Слой по слой се отлюспва. Дайте идея къде да търся?


Каква точно е вашата триколкс, защото и аз се насочих към такава с помпащи гуми, но се колебая????

# 627
  • Мнения: 2
Привет, да споделя опита си с триколките на smart trike.

Купихме си една преди година и преди дни се прекърши. От магазина казаха че гаранцията била 6 месеца.

Писах и директно на производителя,който реши да ми изпрати нова. Като цяло въпреки пресрочения срок ня гаранцията решиха да поставят клиента на първо място.

# 628
  • Варна
  • Мнения: 16
Здравейте, мами! И ние вече сме на вълна триколка, като  модел съм се спряла на това:
http://-spam217-/index.php/trikolki-i-karting-s-pedali/trikolki/ … y-trikolka-detail ..
Canraroo също предлагат този модел, тъй-като нямаме  преки наблюдения и още не сме решили дали да е с помпащи се, или обикновени гуми, както и се интересувам от издръжливостта на дръжката за родителски контрол. Някой ако сподели мнение ще се радвам Simple Smile

# 629
  • Мнения: 24
Здравейте мами ! Моля, препоръчайте ми триколка , която да се побира в багажник на кола-седан . Живеем на трети етаж без асансьор и няма как да я нося до горе .

Общи условия

Активация на акаунт