Отваряте ли си устата?!

  • 3 805
  • 125
  •   1
Отговори
# 30
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
За храненето не съм си обърнала внимание, обаче след кърмене (с извинение) винаги започвах да се оригвам ....беше ми супер смешно....все едно организма ми сам показваше на бебо какво трябва да прави след като се нахрани.Лошото беше, че доста време я чаках да се оригва, а това съответно рефлектираше върху мен и бях като препила с бира  Mr. Green

# 31
  • София
  • Мнения: 4 590
Ха-ха, само като прочетох заглавието, се сетих за какво иде реч. Mr. Green
Да, правя го редовно, даже съпругът ми, като ме види, ме бъзика. hahaha

# 32
  • Мнения: 117
Хехехе много ме развеселихте и успокоихте.. Бе обяснявам му аз на таткото, че всяка уважаваща себе си майка трябва да покаже на отрочето нагледно как се отваря уста.. ама не ще да разбере пусто.. но сега си обяснявам защо не иска ТОЙ някой път да пробва да го нахрани..  Joy

# 33
  • Мнения: 2 374
РЕДОВНО ГО ПРАВЯ

# 34
  • Мнения: 4 784
Най-редовно го правя. И не само аз, а и другите, които присъстват на храненето.

# 35
  • Мнения: 106
Да...Много често ...и мъжо винаги ми се смее.... Embarassed

# 36
  • Мнения: 2 149
Да и аз редовно си отварям устата,проявявам съпричастност Laughing

# 37
  • Мнения: 6 443
Да,и аз си я отварям,но като се усетя и спирам  Peace

Ама страшни теми днес-Отваряте ли си устата,Диша ли  ooooh! Mr. Green

# 38
  • Мнения: 8 999
Отварях, да. Обаче малките чувища не отваряха! Големи злоядци бяха.

# 39
  • Мнения: 2 197
Аз не съм и не го правя. Когато я захранвах около месец изобщо не искаше пюрета и ядеше по лъжичка-две. Не съм правила нищо, за да я накарам да яде. Просто приключвах храненето и ядеше чак след обяд. След известно време си прояде и тъй като яде много и с огромно удоволствие не съм я стимулирала по никакъв начин. Когато не иска да яде нещо просто я оставям. майка ми понякога се прави на маймуна, когато иска да я накара да яде нещо. Аз нямам време за подобни изпълнения.

# 40
  • Мнения: 2 102
Да, даже като го преслушва док. и аз дишам "дълбоко"  Crazy

# 41
  • София
  • Мнения: 5 738
Хахаха.... Да,редовно! hahaha

# 42
  • Мнения: 111
Хм, мисля че не. Е понякога, когато се опитвам да я накарам тя да си отвори устата...

# 43
  • Варна
  • Мнения: 1 817

 hahaha  На времето се смеех на сестра ми, точно за това hahaha, но сега и аз го правя същото  Embarassed  не ме се виждала още систър, че да ми се посмее и тя сега  smile3532

# 44
  • Мнения: 469
Дали си отварям устата Joy ам да всеки път, дори и хапченцата за зъбки и витамините като му давам! Даже съпруга ми когато храни малкия и аз ако ги гледам, той ми прави забележка докато ми се присмива, да не си отварям устата,че пюрето няма да стигни за мен и малкия Joy

Общи условия

Активация на акаунт