Отваряте ли си устата?!

  • 3 794
  • 125
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 172
Да,дори понякога се и облизвам   hahaha

# 16
  • София
  • Мнения: 2 227
Да Laughing

# 17
  • Мнения: 9 814
Редовно го правя и макар че, не я храня отдавна като яде винаги казвам:"хайде ааам", отваряйки си устата.

# 18
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Понякога и аз така правя Laughing

# 19
  • София
  • Мнения: 2 806
Да  Joy

# 20
  • Мнения: 2 090
Дааааа,ама го забелязах след като веднъж видях баща му как зяпва като го храни Mr. Green,дотогава и аз не се бях усетила че го правя Crazy

# 21
  • София
  • Мнения: 210
Правех го постоянно. Има и други неща, които правя заедно с дечицата без да се усетя. Например при преглед, когато трябва да й видят гърлото съм си отваряла и аз устата и за малко да кажа "А-а-а-а" Crazy  hahaha

# 22
  • Мнения: 1 311
Да, с баткото и аз съм го правила несъзнателно. Наблюденията ми са, че почти всички го правят, така че не се притеснявам.

# 23
  • Мнения: 492
В началото на захранването - постоянно. Сега по-рядко, но пак го правя.  LaughingBlush

# 24
  • София
  • Мнения: 3 827
Отварям, да Laughing По някое време се усещам и спирам де. Crazy
И аз така Joy.

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Дааааа,ама го забелязах след като веднъж видях баща му как зяпва като го храни Mr. Green,дотогава и аз не се бях усетила че го правя Crazy

И аз така се усетих  Joy
И ние го правим де, а и бабите, който храни той зяпа  hahaha

# 26
  • София
  • Мнения: 1 735
Ха!И аз съм в този клуб! LaughingДаже тати веднъж ми показваше,че може да не го правя и и даде 1 лъжичка.То като се концентрирам и аз не си отварям устата.Отскоро се забелязвам,че докато пие млякото си смуча и езика.донякъде се припокрива с темата за бебешкото обсебване,но пък ми е приятно!

# 27
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Отварям и още как , даже го правя понякога когато гледам и мЪжо как папка  Crazy Laughing Laughing Laughing

# 28
  • Мнения: 3 092
И мене ме пишете в отбора , а колко подигравки съм отнесла от "идеалния " ми мъж не е истина  Mr. Green

# 29
  • София
  • Мнения: 4 294
Ми да и аз го правех  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт