МАЙчета 2005 (107)

  • 13 515
  • 310
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 995
Валя, много щастие и здраве на съпруга ти! Подаръкът е страхотен!

Пателина, дано скоро се излекува Момчил.
Тарталета, желая ви  да ви се подредят най-сетне нещата и Силия да е здравичка Heart Eyes
Мартеа, редовно давам за закуска Нестле Чириоз и Куки Крисп с прясно мляко. Иначе- кроасан или домашен кекс, защото филийка намазана с нещо не яде, нито пък баница Rolling Eyes
Дона, може да дръпне бързо към края.Щом е добре бебчето не се тревожи. Аз съм се родила 2800, пък гле'й каква канара съм Wink
Феъри, някой като каже, че ще каже нещо,  ама после, все си мисля за бременност Grinning. Каквото и да е ще стискам палци.
И вие ми стискайте палци да не ни оберат, че си загубих ключовете вчера. Странното е, че цял ден не съм излизала от къщи. До един момент помня къде бяха, но оттам нататък...Реших, че съм ги изхвърлила с боклука, друго обяснение нямам, обърнах цялата къща Confused. Мъжът ми е просто разярен, щото по природа съм много загубена и вече му идва в повече.
Диана, дай отчет! Wink

# 16
  • Мнения: 480

Феъри, някой като каже, че ще каже нещо,  ама после, все си мисля за бременност Grinning. Каквото и да е ще стискам палци.


И аз така  Laughing

За закуска често приготвям макаронки-звездички или кус-кус, бутер-банички или пържени филийки. Понякога правя и попарка. Наско не е фен на кекса и палачинките. Ааа, пастет много обича. Купувам му "Принцеса" на фирма Компас - не е солен, изяжда си го с лъжичка  Grinning

Дона, спокойно! И по-малки бебенца се раждат, а всичко им е наред!  Hug

Бързо оздравяване  на малките сладурчета. И Наско е в кюпа, между другото... Сутринта като се прибрах, доста покашляше. Госпожата одеве ми каза, че преди обяд много е кашлял. Заведох го на лекар, гърдите му са чисти, но има изострено дишане. Изписа ни два сиропа. Утре имах толкова задачи, но ще го гледам, не мога да го пусна така.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 5 497
Феъри, и аз си помислих същото като Катка. Стискам палци, каквото и да е, да е точно това, което ти искаш. Hug
Катка, може пък да излязат от някъде ключовете. И аз така ги бях отписала моите тия дни, но те взеха, че се намериха. Аз вече като ми трябва нещо, дето не се сещам къде е ползвам Детелинка да ми го търси. Много бързо го намира малката мишка.
За закуската правя сандвичи на тостера, намазани филии с хайвер, с пастет и с краве масло и червен пипер, баница, кус-кус, юфка. В събота и неделя понякога филийки пържени или мекици от готово тесто, ама това най-много веднъж месечно.
Иначе Иво ми е изкарвал цяла седмица с кисело мляко с бисквити и банан за закуска. Нищо друго не иска. Голямата чат пат я излъгвам с попара или с овесени ядки, но малкия такива неща не яде.
Да питам след яслата гладни ли а ви децата. Ивчо ме посреща с думите мамо дай нещо яде ам-ам. Явно е гладен и то доста.

# 18
  • Мнения: 2 407
Вале да ти е жив и здрав мъжът и много любов ви желая!
 newsm59 newsm38
Мартеа витамините се казват Супер Слим,много съм доволна,има ги и в нета,били са и на промоция.Явно не са вредни,зашотослед приема с  тях си правих пълни изследвания и ми няма нищо.
Феъри fingerscrossed
Пателинке,дано малкия се оправи бързо.
Ники закусва филий,банички,и ние събота и неделя сме на тях,кус кус, макарони,спагети,данет.
На Ники като реве и бързо и минава,но от време на време ми истерясва,крещи -НЯМА!Много е горда като го казва.
Дона ,важното е ,че бебчето е наред.

# 19
  • Мнения: 2 407
http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=7963 Мартеа ето малко инфо...

# 20
  • Мнения: 796
Мартеа, Пламен се роди 3400 и то две седмици преди термин. Нещо не ми се яде изобщо, насилвам се, но докторът каза, че това не е от значение за наддаването на бебето вътреутробно.

# 21
  • Bristol
  • Мнения: 9 355
Дона, не се връзвай на видяното на видеозона. Колко случаи знам, където казват много едро бебе пък се ражда дребничко, както и обратното  ooooh! Чудя се защо въобще го казват, да стресират майките ли  Rolling Eyes Пък и 2800 не е зле  Peace
Феъри, някой като каже, че ще каже нещо,  ама после, все си мисля за бременност Grinning. Каквото и да е ще стискам палци.
И аз щото  Embarassed
Феъри, и аз май ще закарам да почистят моята, ако не я отмирися, но нали разбираш, след като я изтърках основно и то 2 пъти, не ми се ще и пари да давам   Laughing
За закуска, освен разните видове сандвичи  Crazy яде макарони, каша овесени ядки с мляко и ябълка, попара със сирене, пшеничена каша с мляко и банан, мляко с ориз. Кашите ги вземам без захар, затова винаги добавям плодове. Събота и неделя палачинки, мекици, пържени филии. Понякога я оставям само на плодова закуска, но чашата мляко сутрин е просто задължителна  Tired
Днес с госпожицата пробвахме разни колела. Определено размерът ще е 12". Един модел 14" също подкара, обаче бързо бързо се отказа от него като заяви, "Голямо"  hahaha

# 22
  • Мнения: 2 407
Добро утро!
Желая ви лек ден!  Nature Sunny  Nature Sun With Face

# 23
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 038
Добре, де, те имат ли право да отказват и ан какво основание... няма да се оправи тази държава, значи...

Имало много фирми, които са кандидатствали, а парите са малко  Tired И говорим за насърчаване на заетостта и намаляване на безработицата... Rolling Eyes

За закуска давам сандвичи предимно- с пастет или с кашкавалено роле( запечен) са любимите. Иначе яде макарони, кус- кус, юфка, корнфлейкс( обаче го хрупа сух, не го иска накиснат), но по- рядко. Като цяло моето дете може да преживява само на прясно мляко Shocked Сутрин, обед и вечер изпива сигурно по едно 300 мл... И аз искам да се храни през другото време  Joy

# 24
  • Мнения: 1 037
Добро утро и от мен! Heart Eyes
След като изпих две бози и една баничка,ще се почерпя с едно кафенце.
Дона,и моето буболече Радо накрая наддаваше малко и се роди 2900 десет дена преди термина!Всичко е наред,не се притеснявай!
Мартеа,и Данчо не ще да закусва много удома,дори ми е странно като кажат в детската как добре си изяжда всичка,но менюто ни е макарони,кус-кус,сандвичи-запечени ,незапечени(но обира предимно шунката)
Тарталетке,не сте само вие с прясното мляко-сутрин и вечер задължително се пие мляко с какао.Дано скоро се похвалиш,че несгодите при вас са вече зад гърба ви Praynig
Феъри,дано,дано,дано-да стане така,както искаш и в понеделник да ни се похвалиш PraynigАма и аз веднага си помислих за бременност Blush
Деспина,и Даката е гладен след градина-яде кремчета,бисквитки,разни такива "ужасни" неща,но и рано му давам да вечеря,към 18.30ч.
Да ви кажа Данчо като го попитам кого обича най-много и той веднага отговаря ТАТИ Rolling EyesТова да си майка е неблагодарна професия WinkЧе и Радо не спира да татосва,амаха  Crossing Arms
Валя,появи се да ни разкажеш за снощи в картинки!

# 25
  • София
  • Мнения: 2 437
Тарталетке, вие тези пневмонии за нищо ги нямате ooooh! Дано сте си ги изболедували до тук.
А нямате ли познати с фирма, при които да се водиш фиктивно, колкото за осигуровки?

Мартеа, и аз правя на Любака една съща закуска от две години  Crazy Каша. Много я обича и не го лишавам. Сам си я иска. От няколко месеца давам и корнфлейкс. И понеже ги обича и двете, в момента хитовата закуска е каша с корнфлейкс Laughing Сутрин, като затръгва на ясла ме проверява, дали съм сложила "кокалейкс" в кашата Crazy Лелките в яслата кой знае какво си мислят  Laughing
Пробвах да му давам овесени ядки, пшеничен зародиш и т.н. но не го кефи и почти не яде сутрин. И си караме на най-разнообразни безмлечни каши. Корнфлейкса го купувам от МЕТРО, марка Аро, много по-вкусен от другите и не съдържа разни опасни за него съставки.
За седобедна закуска поръчвам от една закусвалня при Заимов и почти всеки ден яде нещо от там. Взимам кренвиршки (цял кренвирш увит в бутер тесто, тъничко), едни закуски с шунка и кашкавал (все едно филия, с цяло парче шунка и цяло парче кашкавал) и кифла с мармалад (обожава ги и сам си изяжда една огроомна кифла). Рядко му правя филии, по-често мажа бисквитки с мармалад, ако не слагам нещо от закусвалнята.
Следобедните закуски си ги поръчвам накуп и замразявам във фризера.
Незнайно защо и той не обича пържени филии Laughing Хапва максимум една и то без коричката на хляба. Докато, ако е филия с мармалад, изяжда по две.
А това попара, кус-кус, макарони и т.н. производни са нещо ненавиждано Laughing

Иначе и Любака слуша повече, когато не викам, а говоря с нисък и равен тон.

Дона, аз на тези мерки и теглилки не вярвам  Naughty Нито за Любака познаха, нито за Павел. А пък килцата, които споменаваш хич не са зле.


Днес си чакам холната гарнитура и секцията Flutter Пак направих компромис цена-качество, ама...здраве да е. Много си ми е хубавичка Simple Smile

Любака тази нощ вдигна малко температура- 37.2, ама се събуди с рев...и това е въпреки антибиотика, който пие Rolling Eyes Днес го оставх у нас и милото спа до 9ч.

Иначе, много ми липсва..някак не мога да му се наситя, когат ходи на ясла. А днес си го нагушках едно хубаво, поизлежавах се с него в леглото..много приятно Simple Smile

Катка и аз не си намирам ключовете  Rolling Eyes А съм 90% сигурна, че не съм ги изгубила навън. Странна работа.

Мдааа..и май е време да споделя, че продадоха апартамента, който се продаваше. Естествено, етърва ми пак ми подливала водичка...уж "споменала без да иска, изпуснала се", че Иван искал апартамента да не се дели 50 на 50 м/у него и брат му. Това пред свекърва ми. И познайте кой е виновен? Ама аз разбира се...щели да се изпокарат с брат си заради мен. А аз изобщо не съм му се месила в тази работа! Това са си техни имоти и си мълча, като пукълче. Направо нямам думи! Та свекито викала мъж ми да си говорят. И в крайна сметка те са си се рабрали, ама защо трябваше и мен да ме вкарват в играта. То сигурно за оправдане, че тя иска паричките, ама как да каже, че тя не е съгласна. Защото мъж ми им каза, че ако не са съгласни, иска апартамента за следващите незнам си колко години (колкото са живяли в него) той да го ползваи да го дава под наем.
Ама аз нали съм патка, намерих добър адвокат за сделката и май от там останаха с впечатление, че съм силно заинтересована  ooooh! А те такъв договор щаха да подпишат, че дълго можеха да реват от него. Ама, карай. Поредното разочарование от тази женичка. Такова интригантско съество, че нямам думи.

Ох, пак ви позанимавах с нашите яове, ама то ми дойде отвътре някак да го напиша Simple Smile

# 26
  • Мнения: 147
Здравейте , да се запиша и аз ...не ви познавам много и нямам какво да кажа ......мога да се включа за закуската на детето , която е само събота и неделя /да чукам на дърво ходи редовно на ясла и нещо не ми се разболява напоследък -пу пу/ единият ден макарони или кус-кус , другия -палачинки ...това е по негово желание ..пък и той не е от яшните деца..по-важна му е играта ...от 2 дни има нова мания - дъвче " детска дъвка - специална ,дето мама ми я купи" ...много е смешен милия ...но за мен е О.К. вместо да яде всякакви бонбони и шоколади /на което аз не съм голям фен/...та така ..днес тук има прекрасни слънце ..желая ви хубав и усмихнат пролетен ден ... Simple Smile

# 27
  • Мнения: 3 818
Ех, ама на вас само бебета са ви в главите Laughing Laughing
Умници сте вие, ама айде, ще изчакаме до понеделник все пак Wink

Дианка, много са неприятни такива хора и случки, които все изопачават нещата. Ама все пак ще се раздели ли този апартамент или всичко ще отиде при тях?
Надявам се бързо да забравиш тази случка, оставя горчив привкус, а не си заслужава да се ядосваш заради такива хора. Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 2 437
Нели, нищо, че не ни познаваш, винаги има какво да кажеш  Hug

Феъри и аз мислех за същото, но да не се повтарям Simple Smile Ще чакаме понеделник  Grinning

Разбраха се мъжете и двамата направиха компромис и всичко е ОК. Те са много готини и двамата. Исках сами да си се разбират, без наша намеса, защото ще се изпокарат, ако ние (жените им) започнем да участваме...още повече, че това си е техен имот. Обаче само аз мисля така, явно  Twisted Evil Да са живи и здрави, дано и моите синове един ден имат такива взаимоотношения и са толкова свестни хора.
А личното ми мнение е, че недвижим имот не се продава (особено такъв, който може да се дава под наем, на хубаво място), а и го продадоха безумно евтино. Но нищо не съм коментирала. Те теглиха кредит за закупуване на ново жилище и им трябваха парите. Иван се съгласи да го продаде, защото брат му има нужда от пари.

И след тази случка започнах да се замислям един ден как моите синове ще делят имотите...луда работа  Crazy Дано снахите са ми свестни, че с такава свекърва зор ще видят  Laughing

# 29
  • Мнения: 3 818
Браво на братята, в такъв случай, че са се разбрали човешки. Аз винаги съм казвала, че за имоти няма да споря с брат ми, все едно в каква ситуация ще попаднем. Дето се вика, съгласна съм и нищо да нямам, само да не се караме Laughing

Нели, пиши спокойно, включвай се често и ще се опознаем, няма страшно. В началото и ние не се познавахме, а сега вече имам чувството, че всяко едно от момичетата тук  го познавам от сто години.  Grinning

Да ви кажа, че Миша в момента е на вълна всеки път, когато целува някого, да го целуне и по двете бузи и да му каже "Жива и здрава" Laughing Laughing
Вчера се върна от детската градина с миникръвоизливчета под очите. Веднага я хванах, че е ревала, питам я защо - заради решенето. А пък иначе се хвали на всички лелята каква хубава опашка й направила и не дава да я свалям.

Общи условия

Активация на акаунт