Великден цветен приближава - пазарджишки майки за базар се стягат(6)

  • 17 000
  • 316
  •   1
Отговори
# 30
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Една поставка за яйца и от мен:
http://ivanasway.multiply.com/photos/album/5#16

Искам да ви покажа едни настина много красиви и оригинални картички, които Венеция ще изпрати за нашия базар:
http://ivanasway.multiply.com/photos/album/7

Последна редакция: ср, 19 мар 2008, 09:49 от Belladona

# 31
  • Мнения: 521
ами заповядайте заповядайте  Hug

ако датите са различни може да ви дойда на базара като се прибирам.
кошничката е много хубава Simple Smile
пожелавам ви успех  Hug

# 32
  • Мнения: 1 938

Еееееее, Ванче, прекаляваш! То бива, бива красота, ама твойто вече на нищо не прилича... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 2 577


Ето ги малките сладури!
Беше невероятен ден. Партито беше супер, нямам думи - то на снимките личи!
Искрени благодарности на жените, които ни чакаха с нетърпение там  ни посрещнаха още на автобуса. Толкова мили и толкова готини хора Hug Hug Hug
Благодарности на Поля от ТОН бонбон - прекланям се пред такива хора. Не ни дадоха нищо да платим - пицата, тортата, шампанското, игрите - всичко беше подарено от Тон бонбон и техните партньори.

От Коледния базар са изразходени 77лв за купуването на плюшените играчки Hug

Последна редакция: пт, 21 мар 2008, 21:06 от Елфина

# 34
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Снимките са невероятни, сигурно е било вълшебно  Heart Eyes .

Аз винаги изпускам такива моменти. Като излезна в майчинство, живот и здраве, ако трябва в деветия месец ще се мъкна с вас  Mr. Green .

# 35
# 36
# 37
  • Мнения: 413
Браво момичета!

Толкова усмихнати детски личица... Hug

 smile3501

# 38
  • Мнения: 2 214
Беше страхотно, Злати като се гушна в Малина не я пусна миличкия.
Коцето се издължил, и бузите му отслабнаха Laughing
Зоя пак пя Grinning
Децата по пътя се държаха добре, само на Зойчето и стана малко лошичко.
Ще ви разправям на срещата.
Малинка обеща да отскоче ако успее.
За лепенките съм се разбрала ще разправям на срещата, а после ще го пишем тук.

# 39
  • Мнения: 941
На срещата бяха Борянка, Winter, Beladona, Nelina, Малинка.
Реши се:
1. Базара ще е два дни - на 18 и 19 април, на площад К.Величков
2. Писмото, с което ще се иска разрешение от кмета е написано и Боби се зае да го задвижи
3. Всички връзки с медиите относно базара - Боби пое ангажимента
4. Статия във в.Знаме, относно предстоящия базар, както и снимки от партито на рождениците от бебешкия дом - се зае Беладона
5. Маси са базара - се зае Лили.
6. Шатра и покривки - Боби
7. За през нощта масите и шатрата ще пренощуват в Театъра - Малинка
8. Останалите кашони - ще пренощуват по колите пред блока ни
9. Борянка пое ангажимент, да говори с личния си лекар, евентуално да изнесе лекция за сексуалното възпитание в Брацигово , В.Петлешков
10. Ако има финансова възможност да им се купи литература за сексуалното възпитание - Нели  Mr. Green да проучи книгите - цени, имена
11. Малинка пое ангажимента, да уговори и уреди, да заведем деца от Брацигово на театрално представление
12. От базара, част от средствата ще отидат в Брацигово, В.петлешков, като им се организира тържество, с брейк танцова група, мажоретен състав, торта,кока кола и т.н. - Трябва да се говори допълнително с Жасмина от у-ще Батаклиев  - Лили
13. Стикерите за преградите м/у леглата в Лесичово - засега има цена от 2 лв (без ДДС) за А4 формат от фирма Нитос. Беладона пое да провери на още две места каква цена ще дадат - ще се плати със средствата от базара
14. Да се провери, дали Софиянки ще печатат плакати и за нас - Лили
15. Ако се правят от нас плакатите, да се изработят без да са тематични, със свободно място за датата и местото, за да могат да се ползват и по нататък - аз
16. Да се провери цена на винилов транспарант, който да представя движението и да се закача по време на базари и други акции на движението - аз
17. Вместо тениски за базара, се реши да се направят цветни баджове, с логото на движението и място за името - аз
18. За бебешкия има дарена солидна сума от германски студенти - трябва да се отиде и да се провери от какво имат нужда (без поемане на ремонти) - има предложение за детски колички или люлка или пързалка в двора - Лили
19. Да подсетя Лили - Паликарова, Мама Мери, памук, стокови разписки,
20. Към Лили - да се свърже с домовете, с какво могат да ни помогнат, както и с ЦДГ Пролет
21. Да се провери, какви етикети за цени са ни останали и трябва ли да се правят още - Лили
22. Да се провери при Паликарова и Тед, дали има останали неща от базара, да им се направи ревизия и да се прецени какво може да върви за този базар - Лили

Смяни за базара:
петък - Лили, Малинка, аз, Нели след обяд; Беладона и Борянка - ще запълват дупки по обяд
събота - Беладона, Лили, аз, Ембер....

Извинявам се, че не е в реда в който беше обсъждано и ако има пропуски моля да допишете     bouquet

Ако някой, който не е споменат има възможност и желание да помогне за базара, нека си признае    bouquet

На мамите, които са ангажирани с изработването на великденските красоти - спорна работа    bouquet

п.с. все ми се струва че пропускам нещо  newsm78

Допълвам:

това е за Борянка, защото ме пита:

А ето и линк към Великденската работилница - Пазарджик http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=275263.0  - място за обсъждане на красотите за базара  Peace

Последна редакция: ср, 19 мар 2008, 22:39 от mother-of-pearl

# 40
  • Мнения: 2 214
Егати и памет, ама си глава Laughing
 Laughing
Сетих се какво забрави Joy Joy Joy
 JoyЗа чаршафите Joy Joy
До края на месеца ще станат готови чаршафите за бебешкия.
Благодаря на Мими за връзката с дарителката.
Ако се сетя друго ще пиша.
Сетих се:
Нелина ще е банката, ако някой му трябват пари за изработка на нещата за пазара да пише ще намерим Joy

P.S
Цитат
Искам да ви покажа едни настина много красиви и оригинални картички, които Венеция ще изпрати за нашия базар:
http://ivanasway.multiply.com/photos/album/7
Ванче дай ми линк към профила на момичето което прави тези чудеса.
Тази техника руснаците я наричат "изонить" това е нещо великолепно, ако трябва ще отида и до тях за да ме научи на това чудо Blush

Последна редакция: чт, 20 мар 2008, 00:09 от winter

# 41
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Ето го профилът на Венеция:
http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=67799

# 42
  • Мнения: 227
 Аз вече писах в старата тема какво имам възможност да направя за базара и мислех,че не е необходимо да се повтарям и тук,но за повече яснота ще направя тези неща:
- 50 бр. гривнички за ръка
- 30 бр. медальони
- 20 бр. рисувани яйца на връзки
Ще бъдат опаковани,готови за продажба,само трябва да им сложите цена.
winter, удобно ли ще те е да ги оставя в кафето на Боряна,предполагам,че след 13 април ще идваме до Пазарджик и ще ти пиша допълнително на ЛС.
 Хубав ден през март.   bouquet

# 43
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Лайкучкаа , голяма производителност, браво  smile3501

Беладона пое да провери на още две места каква цена ще дадат - ще се плати със средствата от базара

Проверих - на едното место дават по-добра цена - 1,25 без ДДС за А4   Peace
Другата седмица като ходите в Пловдив - пак ли ще бъде безплатно за децата  newsm78 ?

# 44
  • Мнения: 2 214
Аз вече писах в старата тема какво имам възможност да направя за базара и мислех,че не е необходимо да се повтарям и тук,но за повече яснота ще направя тези неща:
- 50 бр. гривнички за ръка
- 30 бр. медальони
- 20 бр. рисувани яйца на връзки
Ще бъдат опаковани,готови за продажба,само трябва да им сложите цена.
winter, удобно ли ще те е да ги оставя в кафето на Боряна,предполагам,че след 13 април ще идваме до Пазарджик и ще ти пиша допълнително на ЛС.
 Хубав ден през март.   bouquet

Аз се притеснявах че няма да има какво да продаваме, ако всеки направи по толкова..........
Базара ни е в кърпа вързан Laughing

Ванче наистина е добре че намерихме за такава цена, защото ДДС-то е задължително:(
Моля провери с каква разделителна способност трябва да се снимките за да знам какви да търся.
За партито почти съм сигурна че е безплатно, питай Яна тя държеше връзка.
Тед пиши ми на лични кога ти е удобно да дойда да взема остатъка от нещата, ако ти е останало нещо.

Общи условия

Активация на акаунт