Великден цветен приближава - пазарджишки майки за базар се стягат(6)

  • 17 023
  • 316
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2 577
Момичета, прочетете това:
http://videlinabg.com/fullnews.php?id_news=2166.
Бихме ли могли да помогнем с нещо?
Мисля, че да, Нели. Ще разпитам как стоят нещата за свиждане и да проучим някак си въпроса. Можем да помогнем. Живи и здрави като се видим понеделник ще мислим. Много гадна работа ooooh!

# 286
  • Мнения: 186
Ще ви чакам   bouquet

# 287
  • Мнения: 2 577
момичета, може не тази, а другата седмица да отидем при децата, днес като се видим ще решим кога сме свободни повече мами Hug

# 288
  • Мнения: 941
Ще се опитам да дойда  Peace

# 289
  • Мнения: 2 577
Днес се събрахме аз, Жана, Борянче, Лили, Гергана и Ванчето

Решихме: бебешкото парти да бъде на 28 юни / събота / от 10 часа.

Ще купим торта/ Борянка/, парти аксесоари/ Ванчето/, играчки/ изпратени от ДейзиГ/, ще купим сокове/ аз/, индивидуални гривни за рождениците/ Жани/. Дано нещо не пропусна. newsm78

Запознахме се с новите документи на ДБМ. Новото е доста, също така ще префасонираме новата ни тема. Ще има заглавие ДБМ - Пазарджик, първа страница ще съдържа кой е координатор, кои доброволци - телефони. С кои домове работим и техните спешни нужди. Темата ще  е повече работна. Ще създадем чат група, за да си комуникираме по-лесно когато нещо трябва да правим. Надяваме се така да да ни е по-лесно.

Ами това е - след бебешкото парти се отдаваме на летни почивки Crazy
Стикери за Лесичово ще вземе на Борянчето мъжа и утре - благодарности на Жоро!

п.с. ДейзиГ ми изпрати 7 комплекта с фулмастри, 6 кофички, 6 лопатки, 6 лейчици, надуваеми топки. Два байсена/ басейните с отстъпката са 24 лв, които си поемаме ние/, другото е нейно дарение. Безкрайни благодарности. Hug

Установихме, че тази тема е много "плодородна" - имаме 3 бремелинки ooooh!  bouquetДа са живи и здрави и да се радваме на три хубави и здрави бебчовци!

п.с. Всички които бяхме на срещата се запознахме с новите договори за доброволци и координатор. Който е преценил, че има желание да стане официално доброволец, моля да ми донесе документите като се видим при бебетата подписани. Hug

Ако имате въпроси - пишете на мен или Росица директно.
Ако някой, който не е присъствал на срещата, също иска да му изпратя докумените и Етичния кодекс, Правилника на ДБМ - да свирка Whistling

Ако нещо пропускам, защото нещо ми се губи майче - нека някой да допълни. Hug

Последна редакция: пн, 16 юни 2008, 22:04 от Луда Яна

# 290
  • Мнения: 2 577
Момичета, кой ще е на линия за събота. Пишете, че да не стане да сме ангажирани всички Praynig Praynig Praynig

# 291
  • Мнения: 2 577
Извинявам се, че пак пиша, но ви МОЛЯ, ако никой няма да идва на бебешкия да отложа поръчката на тортата.   Praynig

Ако никой не се обади че идва до петък не знам как ще ходя сама с такава голяма торта.

# 292
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Аз, живи и здрави, за сега съм свободна  Peace .

# 293
  • Мнения: 941
И аз съм свободна...за Лили 50 на 50  newsm78 
Незнам дали ще се върне от командировката дотогава...
Ний ще дойдем с Ванчето направо там в 10ч.  Peace

# 294
  • Мнения: 2 577
Борянка също е заета.
Ванче, малинка и Верка няма ли да идват? Малинка каза да и се обадим, пиши ми на лични телефон или ако не ти е трудност кажи и. Ще вземеш ли още парти джунджурии?

Жана, два пъти моля хората от дома да ми кажат за рождениците, за да им направиш гривнички, ама все не знаят...
Утре пак ще се обадя.

# 295
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Днес ще звънна на Малника, но беше в Гърция - ще видя дали се е върнала   Thinking . Вера е на морето още  Grinning .

Ще вземеш ли още парти джунджурии?

Дайте предложения какво още да  взема  Thinking .

# 296
  • Мнения: 2 577
Ванче, някакви ангелски крила и коронки за момичетат и Батмани за момчетата - в Евроленда...
Конфети не ми се ще, че ще ни гледат на кръв Wink
Момичета, давайте още предложения.
Да взема ли и бонбони, а?

# 297
  • Мнения: 413
Аз няма да съм в града и не мога да дойда. Confused

Яна, ако успееш днес или най-късно утре сутрин да разбереш за рождениците, после няма да съм тук и няма как да ви ги дам. Thinking

А вместо бонбони защо не вземете/потърсите оризон (нали се сещате - цветния ориз)?Те са малки и ще му се радват.Вики изпада във див възторг.Имаше до скоро в частната кухня, но е свършил.Някой ако е виждал някъде да продават да каже, мога и аз да взема. Peace

# 298
  • Мнения: 941
Днес ще звънна на Малника, но беше в Гърция - ще видя дали се е върнала   Thinking .

Тук е - видях я  Peace

# 299
  • Мнения: 2 577
Ехо, сега накрая ги намерих от дома - 3 деца са рождениците за това тримесечие.

Предлагам утре малко по-рано да отидем, защото е много топло и като сме навън няма да ни е комфортно. 9.30 часа устройва ли ви?


Ще приготвят масички и музика - има ли някой детски песнички на диск?

Това е за сега. Hug

Общи условия

Активация на акаунт