Великден цветен приближава - пазарджишки майки за базар се стягат(6)

  • 17 026
  • 316
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 577
Нещо главата не ми ражда пак защо се търси под вола теле...
Лили, пак си подпалила...

Сега за срещата - предложих на Роси да не идват, аз ще ви запозная тези дни, но да се съберем когато ни е удобно с новите документи за доброволците и въобще каквото още има ново/ то това беше целта на момичетата от София най-вече/.



Иначе вчера питах Борянка, Ванчето, Жана, щяха да дойдат, но ми се щеше да сме всички. Нели е на работа, Гери не ми отговори.

Събота предлагам да отидем до бебешкия - кой е на линия?

Зоя и брат и са си вече вкъщи - взели са ги, Вальо също.
Lady_Sunny, добре дошла, миличка!



# 271
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Зоя и брат и са си вече вкъщи - взели са ги, Вальо също.
Lady_Sunny, добре дошла, миличка!

Радвам се за тях  Heart Eyes !
Аз, живи и здрави, съм на линия. Малинка също изяви желание да дойде  Peace

# 272
  • Мнения: 2 577
Супер!  bouquet

Ванче, ти си на центъра, имаш парички, иди в Евроленд и вземи балони и някакви щуротийки за децата да ги забавляваме като отидем.
Борянче, събота или неделя ти е удобно, искам да дойдеш в дома да учиш децата на маймунки Hug
Кой друг е на разположение Laughing

# 273
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Да, в мен има още пари - мога да взема шапчици, балони, свирки /не знам дали е подходящо  newsm78 /, конфети може и от тези със сапуна където правят балони - няклоко, на тях много им се радват по-малките деца   Peace . Иначе колко са децата - за всяко сигурно ще трябва да взема шапка  Thinking ?

# 274
  • Мнения: 413
Много се радвам за децата.Такива новини да се чуват по често. Peace

За съжаление аз не мога тази седмица, няма да сме в града.Ако мога да помогна с нещо друго... newsm78

П.С. А какви са тези маймунки, и в другата тема прочетох...Много съм любопитна. Blush

# 275
  • Мнения: 2 577
Жана Hug, ще отидем пак, не се притеснявай! Ако с нещо можеш да помогнеш и се сетя ще пиша. Ако нямам възможност да купя лакомства ще пиша който може да вземе.
Ами маймунките се изрязват от хартия LaughingБорянка е спец.
Днес видях и Малинка и тя е на линия за събота.


С Валерия/ те са от Пловдив , невероятно мило семейство/  обсъждахме да се водят децата от Лесичово в Пловдив на екскурзия - това си е изцяло инициатива на семейството им. С каквото можем да сме полезни ще помагаме.

Видева/ директорката на бебешкия/ категорично отказва рожден ден да се прави през почивните дни newsm78Нямало възпитатели. но пък сега ще им направим една мини парти на всички като отидем събота.

Ванче, вземи каквото прецениш, нещо да им е интересно - може и ангелски крила, диадеми, каквото се сетиш - до 30-40лв.Фактура също Hug
Има много хубави надуваеми играчки около 1лв




# 276
  • Мнения: 941
За около десетина дни съм пълно ангаже, така че не ме бройте...сори  Tired

# 277
  • Мнения: 2 577
Значи, документите ги чакам и трябва да се съберем - касаят освен координатора и всички доброволци Hug
Среща на майките доброволки и всички останали - другата седмица. Hug

За бебешорчетата - на линия сме аз, Малинка, Борянчето и и бебо+Ванчето Heart Eyes

Сборен пункт- 10 часа пред бебешкия в събота


Борянчето ще донесе маймунки, Ванчето забавления, аз - вафли и бонбони, Малинка - усмивки Laughing. Hug

# 278
  • Мнения: 2 214
Ако в събота не водя Еми на психолог ще дойда в дома.
Радвамсе че децата са си в къщи, това да се чува.

# 279
  • Мнения: 2 577
Днес получих от ДейзиГ -
12 шампоана,
12 лосион за бебе
12 пакета мокри кърпи
5 крем против подсичане
12 шампоана за тяло
2 кутии по 100бр. клечки за уши

на обща стойност 125лв
Благодарности от сърце, Дейзи Hug

# 280
  • Мнения: 2 577
Днес бяхме при бебешорите, повеселихме се с дечицата. Едната група/ трета група/ бяха болни и там не влизахме= Има ново попълнение - Марти - голям образ.

Разбрахме се за сега 21 юни да направим градинско парти - рожден ден за децата.

Занесени:
свирки, топки, балони - 17лв
лакомства - 10лв

забравих: Децата нямат лопатки и кофички за пясъчниците, които са им подарили от кметството.
Поръчала съм два надуваеми басейна.

Моля всички доброволци/ включително тези, които искат да станат доброволци/, членове, които са съпричастни към каузата да ми изпратят на лични e-mail Praynig

Последна редакция: сб, 07 юни 2008, 17:16 от Луда Яна

# 281
  • Мнения: 2 577
Благодарности на Марги, която дари за децата от Лесичово - 2шампоана, 3 пакета сирене, 8 сапунчета, 2 пакета м. кърпи.
Благодарности и на harmony_broken, която дари за децата от бебешкия 29 бр. чорапогащници.
Благодарности на ДезиГ, която купи кофички,лопатки и топки за децата от бебешкия.
 Hug Hug Hug



# 282
  • Мнения: 2 577
Момичета, удобно ли ви е в поноделник към 18.30 - 19 часа да се видим при Борянка да се разберем за партито на рождениците?

# 283
  • Мнения: 1 938
Момичета, прочетете това:
http://videlinabg.com/fullnews.php?id_news=2166.
Бихме ли могли да помогнем с нещо?

# 284
  • Мнения: 2 214
там съм

Общи условия

Активация на акаунт