АВГУСТовските бебенца подскачат в нашите шкембенца

  • 15 434
  • 284
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 365
zvezdi4ka_12,
И аз съм така, макар да пия магнезий и нош-па, още на прегледа имах и лекарката беше категорична, че са контракции.
Консултирай се задължително и е хубаво да почиваш и да не се преуморяваш много...
Моите тъкмо си помисля, че намаляват и се появяват пак, за да не ги забравям...
Поздрави!

# 31
  • Мнения: 365
За срещата само да спомена, каквото решите, но другата седмица няма да ме има, така че ще гледам някак да ви следя и да разбера къде ще бъдете... Не смятам да пропускам...

# 32
  • Мнения: 3
kleopatra_r аз съм вече 9+ така че дишай спокойно, има още много да хапваш, докато ме стигнеш  Joy

# 33
  • Мнения: 82
искам да питам мамите с втвърдявания(контракции) като мен-какво мислите за пътуването с кола(на по-далечни разстояния 400км),на мен доки не ми забрани пътуването ,но аз пак се притеснявам
за килограмите вече съм +5

# 34
  • Мнения: 38
Стела, аз точно в петъка, когато бях притеснена от контракциите и ми изписа хапчетата, бях планувала пътуване за съботата и неделята и моята доки каза - няма проблем. Преди при кървенето категорично ми беше забранила да пътувам. Та затова сега макар и притеснена се реших да пътувам (макар и наполовината -около 250 км) и нямах проблем.

# 35
  • Мнения: 92
stella_a не е проблем ,стига да си вземаш магнезия .Аз питах вчера лекаря ми ,понеже в почивните дни смятаме да отидем до другия край на острова и са около 4 часа път.Каза ми да вземам 3*1 от магнезия ми за 2та дни в които ще пътувам.
Да помоля пак момичетата които пускат постове един след друг ,без да използват бутона "редактирай",да не го правят  Praynig
Пълним напразно темите така,и много бързо стигаме до 15 страница.В този раздел на отчетни не се карат,но в другите подфоруми ако го направиш 2пъти веднага се мрънка от модератор!
С най добри чувства (без да ставам мрънкало) Hug  bouquet

# 36
  • Мнения: 3
stella_a мисля, че няма проблем, но на всеки час и половина път трябва да почиваш по 10 мин. като слизаш от колата и правиш разходка. Но преди път дори и да не те боли си изпий 2 но-шпа и магнезия ,ако ти е предписан разбира се

# 37
  • София
  • Мнения: 1 338
Мами искам да ви попитам каква е цената на Феталната морфология при Д-р Марков? Вие във "Фемина" или в МЦ "МАРКОВС" отидохте? newsm78

# 38
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 481
Да помоля пак момичетата които пускат постове един след друг ,без да използват бутона "редактирай",да не го правят  Praynig
Пълним напразно темите така,и много бързо стигаме до 15 страница.В този раздел на отчетни не се карат,но в другите подфоруми ако го направиш 2пъти веднага се мрънка от модератор!
С най добри чувства (без да ставам мрънкало) Hug  bouquet


tsvetelinka , извинявам се грешката е моя за двата поредни поста, но просто след като натиснах "публикувай" тогава се усетих. Тези разсеяни бременни мозъци Mr. Green

# 39
  • Мнения: 3
ntRiGa_GirL в Марковс не знам, но за Фемина било 80 лв. като получаваш и диск с 6 клипчета и 6 снимки.Гледат те на 3 Д

# 40
  • Мнения: 92
Брех че  идеални цени.Аз на ли ви казах ,мен ще ме оръсят 160 еврака!И се чудих тези дни защо така ме сърбяха ръцете Joy

# 41
  • Мнения: 1 091
Здравейте и от мен днес!
За срещата -  Искам да попитам майките с други деца - ще ги водите ли и тях или ще ходите сами? Иска ми се и аз да дойда, но няма кой да гледа Марина тогава.
За секса - даваме го малко по-спокойно и значително по-рядко от преди, защото желанието ми хич го няма. И предни път беше така, но после нещата си идват на място. Laughing

# 42
  • Мнения: 3
smg аз се надявам да мога да го пласирам моето котанче на някой, не за друго, а защото няма да мога да се насладя на срещата ни. Много е див и палав! ooooh! Помоли някоя приятелка да ти я гледа за 2 часа, пък ако ти е послушна си я доведи - какво ти пречи?

# 43
  • Мнения: 3 419
здравейте от мен  Party
вече съм убедена, че усещам бебчо  newsm44 вчера след консултацията ме тупна три пъти  newsm62  явно сме го разбутали по време на прегледа  Flutter 
вчера бях на училище за бременни от инициативата "Ние чакаме бебе" и научих много полезни неща. посъветваха ни да прочетем в сайта www.ma-mabg.com  за кърменето. имало полезни неща  Heart Eyes
за секса-> откакто забременях желанието ми изчезна  Shocked буквално. а сега ни го забраниха заради контракциите. мъжът ми и той се притеснява и като цяло откакто разбрахме, че съм бременна секса остана много назад  newsm62 

# 44
  • софия
  • Мнения: 495
Айде пак съм аз LaughingСега се прибираме от разходка,но направо ми издуха мозъка(поне това което е останало).
Относно секса си го практикуваме редовно.По-леко и внимателно,но честичко Embarassed
За килограмите аз съм +1кг засега.Дано така си запазя темпото Praynig
IntRiGa_GirL при Марков е също 80лв ФМ,със запис на диск.
smg аз мисля да дойда без детето,защото моя е много див и ще тичам само след него.
caprice честито ти ритащо човече Joy

Общи условия

Активация на акаунт