АВГУСТовските бебенца подскачат в нашите шкембенца

  • 15 435
  • 284
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4
Здравейте момичета!
При мен всичко е ок но при таткото е направо супер.  JoyВчера бяхме на ФМ в Фемина при д-р Димитрова и тя каза че ще е момче и моят мъж вече не стъпва на земята от щастие Laughing С бебето всичко е наред каза ми ако искам да отидя и на сърдечен да огледа сърчицето на бебо и в - 30- 32 г. с. пак да отидем до нея. Много съм очарована от докторката направо страхотен човек. Всичко ни обясни с подробности и беше много интересно. Даде ни запис на Давид /бебо/ и документ в който е описано всичко. Направо страхотна  bouquet
Целувки на всички

# 61
  • Мнения: 27
Гостуваща , никой тук не се заяжда , а мисля че всеки си изказва мнението. Както го е направила Бобито 81.Аз лично съм била пушачка , като студентка, като забременях със сина ми  , преди 5 години спрях цигарите. Изпитвах невероятно отвращение и гадене от  тях, след раждането не съм запалвала и до сега. И в момента никой не може да ме накара да вляза в заведение , където се пуши, а във Варна те са доста повече , от колкото тия в  които не се .
Извинявай , но мисля че ти се дразниш, от тия които не пушат и са против цигарите.

# 62
  • Мнения: 92
Cveti_Ivanova много се радвам че е мъжко и таткото е много щастлив!Честито!
Понеже имаш момиченце знам как е,чакам я и аз тази радост скоро.
Наистина напредват доста усърдно сините гащи newsm78 newsm78,май досега 2-3 момиченца имаме само.
sindarella не си само ти така с секса,и аз така Embarassed.Това е защото сега нямаме овулация,нямаме цервикална слуз,и няма и влага,а няма ли влага ...няма и желание Grinning

# 63
 Здравейте и от мен!
   За срещата,датата е 22.03(събота).Аз харесах  идеята на Деси  за кафе или ресторант пред НДК на закрито или на открито няма значение ,казвайте къде точно или  може да се чакаме на някое определено място и после като  се съберем да решим къде да седнем,в зависимост от времето.Харесах и идеята за Дивака(не знам кой я даде не ми се рови),ходила съм няколко пъти там,готино е ,а и много хубаво готвят, ,но не знам дали ще има места за всички, все пак вече сме 15 момичета.Ако решим там трябва някоя от вас,която всекидневно минава от там да запази места.Ето и кои сме точно(пиша ви последно,ако има и други желаещи ще ви прибавя тук или Valeni да сложи временно на първа страница списъка):

1.  иренка                                         5. future mama                 9.graciana                   13.mama galka
2. pipilote                                          6.dessyy                          10.mamadona              14.steis
3. valeni                                            7. micra                            11.stella_a                   15.kameto79   
4.  котката марта                             8.бланш                          12.Asija                                             
 
                                   
 Valeni   може да направиш  и една анкета на първата страница с предложените заведения,и всяка като гласува ще решим много бързо къде да се срещнем.
 За секса, ние си го правим редовно,но много  по внимателно и наблягаме на  "предястието".  Blush Joy
 Относно килограмите,аз вече съм плюс 6,на мен ми се виждат много,а и доки мисли така,но онази таблица за качването на килограми дето я бяхте публикували ми показа,че си качвам  в норма,странно защо е така, като някой от вас се оплакваха,че вече качили  прекалено много  пак според същата таблица. newsm78.
Sindarella е много права като казва да не се притесняваме за килограмите,аз също с първата бременност бях качила доста и ги свалих много преди дъщеря ми да направи годинка без гладуваме и разни диети.
Взех си резултатите от изследванията ми ,"докладвам " Grinning:кръвна ми  захар е доста под долна граница и хемоглобина ми е паднал,но не катастрофално ,а и в урината имам разни гадости,за което в понеделник ще си направя и  стерилна.
Засега това  е от мен,чакаме гости за уикенда,така че до понеделник.
Пожелавам ви да сте все усмихнати Laughing и в добро настроение !

# 64
  • Мнения: 225
..........май досега 2-3 момиченца имаме само...............
Ние сме следващите Blush
Нека и аз се отчета момичета, страшно съм щастлива smile3503, днес бях при Врагалева на фетална морфология и доплер. Всичко с бебето е наред. Огледа абсолютно всички органи на бебето, което е МОМИЧЕНЦЕ Heart Eyes (мозък, сърце, черен, бял дроб, ръце, крака, пикочен мехур, бъбреци, стъпалата, пръстите, носната костица, гръбначен стълб) абе абсолютно всичко, за което може да се сетите. Каза, че не вижда нищо обезпокоително и всичко е в норма, гръбнака е свързан правилно с главата Embarassed или нещо такова, както и нослето си е в норма (при синдрома на Даун било нещо по-различно там).
Още с влизането обаче и дадох резултата от БХС-то като й обърнах внимание на датата, на която са ми взели кръв и седмиците, които са написани в изследването.
Тя измери всичко, което трябваше и в момента съм в 17+3 дни. И също както мен силно се усъмни в истинността на този резултат. Каза, че за нея е 90% грешен.
Но въпрки всичко иска във вторник да отида при нея да измери още веднъж седмиците и да потворя БХС-то за по-голяма сигурност. Но аз не искам Confused, не искам да изпитам пак този ужас.
Вие какво ще ме посъветвате, да го повторя ли или да се моля Господ да е с мен и всичко да е наред и да си карам спокойно бременността. Между другото след Врагалева отидох до моя си лекар, който ме посъветва да не го повтарям - това било излишно напрежение. Все пак една 45 минутна обстойна морфология била по-достоверна от едно % изчисление на евентуален риск.
кажете ми какво да правя, да го повторя ли това изследване?
А иначе моля да ми сложи Валенката щъркелче, отговарящо на малката ми дама Blushблагодаря.
Благодаря Ви и още веднъж за подкрепата, която ми оказахте в дните на огромно напрежение и стрес  bouquet Целувам Ви всички baby_neutral

ООО Мама Дона извинявай, искаше да ти кажа за д-р Врагалева - страхотна е, просто съм очарована, много спокойна, младичка и приветлива докторка. Обяснява всичко, гледа поне 45 минути, всичко както трябва. Просто съм възхитена  bouquet

Последна редакция: пт, 14 мар 2008, 18:04 от didi-2

# 65
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
dessyy , дали ще съм много нахална, ако поискам да снимаш дрехите от Манго с които се сдоби? Да знам дали да ходя и аз натам.

Някой ме беше питал за дънките, купих ги от Илиенци за 40 лв. уж италиански някакви, може обаче грешката да е в мен и прането, а не в тях. Там , в новия Мол има дрехи за бременни на сносни цени. Аз всъщност за сега само дънките съм си купила да са за бременни. Вчера влизах в един магазин, ами нищо не ми хареса, такива грозни торби продават...
Затова гледам да си купувам дрехи, които и след това да нося, туники, панталони с ластици, но не платки. А и на дънките има чувството че платката им се отпусна и непрекъснато ми се смъкват.

# 66
  • Мнения: 1 266
Привет, залипсвали сте ми   bouquet
Чета ви сутрин, докато си мия зъбите и си завързвам обувките Simple Smile
Ама сега не мога да си представя нищо по-хубаво от почивни дни и едно качествено наспиване  Simple Smile Сутринта страшно сгафих, изпих си Пренатал-а на гладно и изхвърчах от вкъщи, в резултат на което повръщах в градинката пред Военна болница като слязох от маршрутката. Аз май водя класацията по оповръщани обществени места  Mr. Green
Радвам се, че всички сте добре, през почивните дни ще се включа с нещо по-... смислено  Wink

Диди, според мен е лудост да повтаряш БХС-то, но ти си решаваш. На твое място първият път щеше да ми е за поука...

Хубава петъчна вечер ви пожелавам  Heart Eyes
Аз отивам да лежа по дивана  Grinning

# 67
  • Мнения: 38
Диди, честито ти моме! Цвети, а на теб честито ти мъжле! Имате си съответните щъркелчета.
Стайс, сложих списъка в началото  Peace, но едва ли ще има смисъл от евентуална анкета. Или поне аз нямам никакви претенции и нямам и никаква представа от заведенията около НДК. Който няма претенции се съгласява с този, който има и избира. За час май последното беше около 13 - 14 часа, но не знам майките, които ще си вземат децата дали ще им е удобно ранен след обяд, ако спят  Thinking?

# 68
  • Мнения: 0
Пу си за мен още една девойка:)))  потвърдено от моя д-р Миков и от ФМ

и ние бяхме днес при д-р Врагалева...гледа(както е написала Диди-2) всичко...броихме и пръстчета Simple Smile беше невероятно изживяване... чухме сърдечни тонове... бебето ни си лапаше пръста дори и ръката... толкова мили мигове:) каза, че мацката е с дълъг бедър...хихихи на майка си ще да се е метнала...

на мен през цялото време ми се стичаха сълзите....от вълнение...
и като се разрита по едно време...ритне и след секунда го виждам и на екрана...

д-р Врагалева е мила и симпатична...ние правихме само ФМ..което се прави на 2Д с голяма резолюция... моя доктор, каза че това било достатъчно... другото било за забавление на родителите..взеха ни 50 лв.

резултатите от БХЦ също са ми добри..т.е. с нисък риск...та съм доволна:)

за срещата на 22 сестра ми има представление..тя учи в НАТФИЗ, но ако е през деня ще мога и аз да дойда..много ми се иска

секс практикуваме..по-малко...не бих казала ,че ми се е засилило желанието...както очаквах..странно ми е ..ние толкова се обичаме и има такава нежност помежду ни...че като се гушнем и когато стигнем до секс ,той е един мил нежен и лек( секса) .  А аз по принцип харесвам по-дивите изпълнения...но някак не е естествено при нас...това понякога ми липсва..честно...! но е като омагьосан кръг...

хайдееее чакам си розовото щъркелчеееееее  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 69
  • Мнения: 82
Ей колко се радвам за всички нови розови и сини щъркелчета  Hug

Диди,аз в никакъв случай няма да ти давам съвет какво да направиш,а ще ти кажа какво бих направила аз-въпреки че е почти сигурно,че резултатът е сгрешен,аз щях да повторя теста и ще ти кажа защо-заради хормоните на щитовидната жлеза пия всяка сутрин лекарство и всеки месец си пускам контролни изследвания-последния път точно преди да дам кръв бях пропуснала приема на 2 таблетки и изследването показа отклонение от нормата и реших да го повторя седмица по-късно и всичко беше ок,а аз спокойна.Просто не бих издържала да крия в себе си притеснение,че нещо може да не е наред(още 5 месеца), като едно взимане на кръв ще ми донесе спокойствие.Разбира се това е само мое мнение,а не препоръка какво да правиш-ти знаеш най-добре  Simple Smile

за срещата мисля,че е задължително да си направим резервация и то на закрито(да не рискуваме да ни вали),иначе едва ли ще има места за 20-ина "едрогабаритни" хубавици  Joy

# 70
  • Мнения: 2
didi,ама ти наистина ли се замисляш дали да правиш втори БХС-след всичко,което преживя #Crazy?????????
Това,че според д-р резултата е 90% грешен,би трябвало да ти е достатъчно успокоение newsm10.
Честито розово щъркелче! stork-girlВидя ли,че всичко е наред с бебката!
Честито на всички,които знаят вече пола на бебчето си! newsm44
Аз още не знам със сигурност-двама доктори ми казват различни неща,но не са сигурни...Утре съм на ФМ и се надявам вече да имам някакво по-сигурно потвърждение(ако не реши да се скрие) smile3503-не че е от значение,ама така само ме объркват...А пък и аз сънувам ту момиченце,ту момченце и незнам какво да си мисля вече. Само да ми е живо и здраво бебенцето!!! newsm17
А по въпроса със секса...ние сме под пълен запор. И двамата се притесняваме да не направим някоя беля на бебчо,че нали ни е много чакано и....В началото изобщо не съм си помисляла за това,но напоследък нещо съм зажадняла,ама....НЕ!Мъжо го е страх повече от мен LaughingОт време на време си изпросвам поне някоя "заместваща терапия"...Blush

# 71
  • Мнения: 2
здравейте, честито на всички, които си знаят пола:) много се радвам за вас.
по-нагоре имаше коментар, че имало много момченца, да ви кажа на мен от няколко години ми прави впечатление, а може и да е само сред моите познати, но те всички без една имат мъжлета..аз много искам да си имам момиченце,  Embarassed Embarassed Embarassedсигурно е грях да мисля така, ама някакси сега имам чуството, че момченцата по-не ги разбирам.. ooooh! ох ужас..луда ли съм??!!!! и някакси понеже толкова искам, от началото на бремеността съм сигурна че нося момче, ама 100 процента сигурна, ще знам на 27 март когато ми мине ФМ, обаче е е мн странно, толкова искам момиче а съм убедена че ще е момче и в мен има едни такива  терзания..знам,ч е каквото и да е естествено ще си е най-хубавото ама .. Embarassed Embarassed
за секса ние правим определено по-рядко и на мен ми се отразява чуствително, станала съм по-мързелива и ленива, ако преди е било поне в 6 от 7 дни в седмицата сега е 2.. Confused а пък при мен желанието винаги е био на ниво bowuu хаха и при мъжо. ама нещо много сме уморени ли напоследък, килцата ли ми тежат ..не знам....
а в тази връзка аз съм поне +6... Sick и си ми личат и си ги усещам..направо е ад..а по принцип много трудно свалям ама...

# 72
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Мами, може ли да преместим часа малко за срещата? На мен действително не ми е много удобен, ако може или към 11 или към 15 часа. Дъщеричката ми е от 17:30 на танци и искам ако е сутринта, да се прибера , оправя и да излезем отново, а ако е към 15, направо от срещата да отидем на танците. Ако остане за 13 вероятно пак ще дойда, но ще съм набързо. Не се съобразявайте само с мен де, нека се изкажат всички заявили присъствие кой час ще им е удобно. Simple Smile

# 73
  • Мнения: 38
Добро утро, мами!  Flutter
За срещата си мисля, че май за всички ще е по-добре да се промени - доста сме вече мами и си имаме съображения с каките и батковците. Така че за сега часът на срещата се променя на - 11:00 часа, а мястото - Дивака за сега май е единственото предложено заведение. Ако някой има възможност може би ще е по-добре да се запазят места, за всеки случай?  Crazy
Всяка, която има други съображения или пречки за идването си - нека ги каже сега или замълчи завинаги ( Wink - нещо ме избива на глупости тази сутрин). Нали знаете, че ако си го кажете - може и да се съобразим, може и да не се съобразим. Но ако не си го кажете - със сигурност няма да се съобразим.
malkabubi, не виждам грях в това повече да ти се иска момиченце. А и чувствата са си чувства - може и да се променят, но не се контролират. В моето обкръжение пък е обратното - само и единствено момичета. Веднъж по-преди бях писала по-подробно - имаме си общо 5 племенички, на всичките ми приятелки, и тук (в Бл-д) и на Монтана (от където съм родом), само момиченца - приятелки на синчето. И така моето вечно желание да имам батко и малко момиченце изведнъж като забременях се промени - хубаво би било да си има момчето ми другарче-момче.
Пак се унесох много в писаници, но нали ви казах, че днес ми е нещо много  hahaha лудо настроението  #Crazy. Желая ви много хубав ден и приятни разходки и почивки  Flowers Four Leaf Clover Flowers Rose Flowers Sunflower

# 74
  • В чуден свят с четири Слънца
  • Мнения: 487
Добро утро и от мен, за срещата в 11ч. съм за, за заведението нямам претенции, само да не е много задимено, но мисля, че и другите мами го имат това изискване. Искам да попитам мамите, които имат по-голямо детенце, ще го водите ли? Ако ще има и други дечица, ще го взема моя, той не е много див и няма да създава проблеми, а ако има и с кого да си играе ще е добре. Той много иска да види други бременни, сега сме на вълна кореми и бебета в тях  Grinning
Слънчев и усмихнат ден на всички Grinning

Общи условия

Активация на акаунт