мами от АСЕНОВГРАД да си направим среща

  • 13 309
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • Асеновград
  • Мнения: 117
Аз май никой не познавам-освен Софито де  Laughing
чакайте и аз да пусна снимчица






# 16
  • Мнения: 1 289
Краси,нещо не се сещам за теб.. Wink Ама ще се видим по центъра ... Айде да си пишем в другата тема и като я свършим да минаваме в тая,а? newsm78

# 17
  • Мнения: 681
Христос Воскресе!

# 18
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Хайде Софче организирай среща.Нещо ми се струва че не сме сериозни.Хубав ден от мен Peace

# 19
  • Мнения: 681
Даниии  Hug Аз среща ще организирам,ама никой не пише и снимки не пуска.Аааа,стягайте се ей!Хайде ппишете желаещите за срещичка,да видим до края на седмицата или другата евентуално да се видим,запознаем и обменим опит  Party пък и да поклюкарим  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 681
Да взема да я бутна на 1 страница темата,та някой да се излъже да пише  Joy

# 21
  • Мнения: 681
Цоп в "новата" тема  bowuu

# 22
  • Мнения: 398
Извинете аз малко така нахално, но пробвали ли сте "Дентинокс"?Гледах две близнета и като започна зора със зъбките ги мажехме с това, а и татко им беше зъболекар(той все още е).Може да пробвате.

# 23
  • Мнения: 681
Извинете аз малко така нахално, но пробвали ли сте "Дентинокс"?Гледах две близнета и като започна зора със зъбките ги мажехме с това, а и татко им беше зъболекар(той все още е).Може да пробвате.

много нахално,еййй  Thinking Joy hahaha
Не съм пробвала,това гел ли е?Казваш има ефект  newsm78 Трябва да потърся из аптеките май  Thinking
valcheva_elica,благодаря ти   bouquet  HugРазписвай се при нас.Пусни снимка да те видим  Hug

# 24
  • Мнения: 398
Гелче е и се разтърква по венчетата.При нас помагаше и бебоците се успокояваха.
С най-голямо удоволствие ще се разписвам.Така ми липсва Асеновград от време на време.И снимка ще ви пусна.Софче ти май Кирилото си завършила нали  Joy
Знам те май от там.

# 25
  • Мнения: 681
Да,там съм учила.Айде пусни снимка да те видя сега аз на тебе  Wink

# 26
  • Мнения: 398
Нещо не мога да се оправя с компа.Я кажи как точно да я сложа тази снимка. Embarassed

# 27
  • Асеновград
  • Мнения: 117
valcheva elica,пиши честичко тук  Hug Hug Hug Hug На мен пък много ми липсва Варна  Rolling Eyes ,учих там в Икономическия 5 години и до последно бяхме решили да оставаме да живеем там,но в последния момент решихме друго и се прибрахме.Но страшно много ми липсва  Sad
Софи,как няма да я успокоявам Таничка-тя милата така я заболя,чак ми се насълзиха очите  Cry,но  страшно много й отиват обиците  bowuu bowuu Heart Eyes Другия път на консултацията ти ще дойдеш с мен да видиш моето шило няма удържане на плота  Joy
valcheva elica,снимката трябва да ти е качена в интернет-например в snimka.bg- и после там си отваряш снимката и дава с десен бутон на мишката-properties (свойства)-и оттам копираш адреса (url) на снимката .После си идваш тук,където си пишеш поста и натискаш 1вата иконка на 2рия ред (иконката под "B") и в скобите слагаш копирания адрес и публикуваш  bowuu Леле,как го обясних-дано си ме разбрала. #Crazy

# 28
# 29
  • Мнения: 1 289

не,пробвай пак,че и аз съм учила в Кирилото  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт