Ах тези чорапогащници!

  • 15 184
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
И аз си ходя боса. Просто защото не мога да търпя изкуствената им и гадна метрия. Луди сърбежи и нетъримост не обземат  Sick
Ако се налага все пак - слагам от мрежестите  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 1 176
Аз пък съм намерила решение за себе си.Тъй като ги късам най вече като ги обувам,ползвам ръкавици. Simple SmileТака не ги закачам с ноктите и опъвам бавно и внимателно нагоре.Предпочитам да купувам моя размер и да са от по-стегната материя,за да не ми се свличат.Внимавам като обувам обувки или ботуши.Е, и на мен ми се случва да късам,ама като се замисля, имам чорапогащници,които ползвам вече няколко години.

# 17
  • Мнения: 1 536
Е, и на мен ми се случва да късам,ама като се замисля, имам чорапогащници,които ползвам вече няколко години.
ShockedСтига бе,как го правиш тоя номер?По темата:
В повечето случаи още на обуването ги късам ,често в долната част на крака ги опъвам повече от необходимото и бримките(гадовете!)хвръкват с 200....
Жива трагедия съм,бих могла да си позволя много повече неща,ако не трябваше да си давам  парите за чорапогащници(ама че кофти дума,а?) Grinning

# 18
  • Мнения: 1 176
Ами номера е в ръкавиците Laughing

# 19
  • София
  • Мнения: 39 764
Eclat е права Simple Smile Може и седнала да е, но е права.
Баба ми ме гледаше като малка и тя ме учеше как да се обувам. И ми е разказвала колко били кът едно време тънките чорапогащници, колко били скъпи. И как на всяко обуване тя си слагала ръкавици.
Дияна май не съм ч научила как да се обува. Обува се като първобитен човек. Голям зор ще падне като започне да носи от дамските чорапогащници.
А за протокола - и аз късам.

# 20
  • Мнения: 3 423
Или купуваш евтинджоси, или пък си
мислиш, че си един номер по-слаба.
Преориентирай се и ще живнеш!

# 21
  • Мнения: 2 161
Аз чорапогащниците ги късам с обувки или ботуши.Много обичам чорапите,не ги нося със жартиери.Често задникът ми и горната част на краката ми са сини от студ,но стискам зъби и се жертвам.

# 22
  • Мнения: 4 068
Много рядко нося чорапогащи по простата причина, че да облека пола за мен си е събитие. Не се чувствам удобно в тази дреха и това е. Нося обаче 3/4 или 7/8 панталони и тогава обувам чорапогащи. Понякога ги късам от рас, но в повечето случай ми издържат по бая време. Нямам тайна за това. Явно просто е въпрос на навик някакъв.

# 23
  • Мнения: 1 802
Късах ги и аз веднага докато ги обуя. После започнах да си вземем 1 размер по-голям и сега нямам проблеми. Само дето много рядко обличам пола.

# 24
  • Мнения: 4 076
От кои марки сте доволни?
Аз имам български-Галя,Маля и не знам какво си-и до края на деня са скъсани.Обяснението на продавачката е,че са евтини(2,50)и еднодневни.Имам и по-скъпи,купувани от БГ-гръцки,италиански-и до вечерта са скъсани.Тук извинението е,че като са доста скъпи,не ги купуват,застояват и материята се влошава,нещо като изтекъл срок на годност.
Преди повече от десет години си накупих от Гърция голямо количество чорапогащи-богати отенъци,блясък,мат,горе направени като дантела, разкош;а и не помня да съм се разорила.Още са здрави и красиви.Не че не знаем как се обуват чорапогащи,ами ни пробутват боклуци в БГ магазините-така ми се струва на мене.

# 25
  • Мнения: X
хайде и аз в клуба на мразещите чорапогащници. Гледам възможно най-рядкод а ми се налага да обувам такова нещо.

# 26
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Рядко ходя с поли зимно време, предимно лятото, пролетта ако се случи предпочитам чорапи. Имам и чорапогащи разбира се. Помпеа се късат много, не препоръчвам. Купувам си някакви италиански санпелегрино и още едни, ама не помня марката(от 7seconds ги купувам). Много съм доволна от тях. Абе всичко над 15лв е по-качествено и не се къса. В пералнята пера в специални торбички за бельо, да не се надърпат. Имам и много фини чорапи по 10дена, че и по 5. Не са мръднали, дантелката им също.

# 27
  • София
  • Мнения: 194
За протокола напоследък все по рядко късам чорапогащи. Ходя предимно с поли и зимата и лятото.
Намила съм си "моята" марка "SISI" нямам оплаквания, много са добри. Пробвала съм много други марки , но вече не рискувам Naughty

Наистина пробвай да си вземеш един номер по-големи, така е по вероятно да останат по-дълго здрави.
Аз лично моите ги късам само и единствено на палеца на краката (не че имам педикюр) не знам как се получава, но това е.

не ползвам ръкавици, но все пак внимавам докато ги обувам

# 28
  • Мнения: 47 986
и аз напоследък ходя с поли и е ужас с чорапогащниците
записвам си сега марките, които препоръчвате и ще видя дали са по- добри
аз си купувам основно помпеа и български

# 29
  • София
  • Мнения: 1 483
Зимата е лесно- купувам си плътни фигурални чорапогащници, които издържат супер дълго- имат на по 2, 3 години. Изплащат се многократно.
Обаче за тоя сезон ми е мъка! Преди време си купувах fibrotex - български, на ниски цени и задоволително качество. Но тогава ги купувах от фирмени магазини, където естествено имаше голям избор, стоката не залежава и всичко е ок. Сега близо до мен няма, марката я има в някакви смотани магазини, които зареждат веднъж годишно, чорапогащниците са стари и се късат веднага Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт