Имате ли цел?

  • 2 268
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 656
"Имаме пътища, имаме цели,
   но само във къщи
   сме силни и смели..."
                          Контрол

Това нещо смислено до безмисленост ми изглежда - с какво пътищата и целите имат общо със силата смелостта? Не е нужно да имаш сила и смелост за да имаш цели. Друг е въпросът с постигането им. Понякога се ползват много по-различни качества за поснигането на поставените цели - някои с мъдрост, други - с подлост, всеки с каквото има...

# 16
  • Мнения: 122
"Имаме пътища, имаме цели,
   но само във къщи
   сме силни и смели..."
                          Контрол



Това нещо смислено до безмисленост ми изглежда - с какво пътищата и целите имат общо със силата смелостта? Не е нужно да имаш сила и смелост за да имаш цели. Друг е въпросът с постигането им. Понякога се ползват много по-различни качества за поснигането на поставените цели - някои с мъдрост, други - с подлост, всеки с каквото има...

Споко брат. Личи си кой не слуша Пънк.  Wink

# 17
  • Мнения: 1 038
Ми аз не познавам човек който да няма някакви цели, макар и малки-лесно достижими, или пък големи-за които е нужно години за да се постигнат.Та за човека не е ли това най-важното, да си поставя цели всеки ден.
Всеки ден в главата ми изникват всякакви щуротии, които съм решила да направя или постигна, отделен е въпросът дали знаем как да станат целите ни реалност.
Целите които си бях поставила досега се осъществиха.Смятам, че имам най-важните неща на света-дом и семейство.Следващата ми цел е да ги запазя.

# 18
  • Мнения: 656
Не познаваш или не искаш да познаваш. Защото мога да те поканя на кафенце - да се запознаем - в зависимост от твоите цели.... Whistling
Цалите са различни от мечтите, когато човек постигне целта си е щастлив и вижда напред в бъдещето. Когато човек постигне мечтите си е нещастен - човек без мечти е нещастен човек. Аз обаче мечти си имам, но съм щастлив човек, защото цели нямам, така  и мечтите ми няма са станат реалност...

Ревящият с жени - вярно е че пънк не слушам, всъщност слушам каквото ми пуснат, ако музиката не ме грабне достатъчно, не стигам до текста.

# 19
  • Мнения: 1 038
Ми не познавам човек който да не иска нещо, а когато човек иска, това не е ли равно на някаква цел.Дори да се събудиш и да си кажеш......днес искам да си купя обувки, имаш възможност-правиш го,това е една цел..... макар и малка.
Всеки разбира нещата по различен начин.

# 20
  • Мнения: 656
Ми не познавам човек който да не иска нещо, а когато човек иска, това не е ли равно на някаква цел.Дори да се събудиш и да си кажеш......днес искам да си купя обувки, имаш възможност-правиш го,това е една цел..... макар и малка.
Всеки разбира нещата по различен начин.
Предложението ми още важи - не си казвам "днес искам да си купя обувки".... Tired

# 21
  • Мнения: 1 038
Аз не те задължавам с мнението ми.Ти, защо го правиш?

# 22
# 23
  • London, baby
  • Мнения: 800
Имам, няколко са. Надявам се скоро да ги постигна!

# 24
  • Мнения: 6 618
Целта ми е да се науча да приемам по спокойно нещата , да не се тормозя за възникнали проблеми ,които са извън моя контрол и да се радвам повече на живота.

# 25
  • Мнения: 227
Имам,но с всеки изминал ден все повече се отдалечавам....

# 26
  • гр.София
  • Мнения: 362
Доскоро си мислех че всичко което си бях поставила за цел (или по точно за смисъл) съм изпълнила, но уви днес мисля че ми предстои да изпълня най-важната и смислена цел в моя живот.

# 27
  • Мнения: 419
Имате ли цел (или цели) в живота които преследвате бавно, спокойно и упорито с течение на години да кажем или там колкото е нужно и всичките ви действия, мисли и чувства в живота ви да са подчинени на тази цел която сте си поставили.
Имам, да. Стрелец съм. От онези, които стрелят, а после рисуват целта  Crazy.
Не бих подчинила на нещо действия, мисли и чувства, още по-малко живота си.
Когато реша нещо го правя/постигам.
Важното е да знаеш какво искаш. Останалото е лесно.

# 28
  • Мнения: 183
До сега имам почти всичко за което съм мечтала,но то не е като при другите хора...
Виждам бъдещето си в една голяма механа-домашна,с много внуци и правнуци тичайки около мен,суетня,а моят мъж да донесе голяма кана вино с побелели коси,и да каже-И таз година реколтата е много добра!!!-Като малка съм го изживяла,загубих го,но искам да го пресъздам за моите деца,защото след краткото ми лутане из живота,разбрах че това е най-важното за мен...

# 29
  • София
  • Мнения: 819
Имам си цел, имах и преди 11 години, когато завърших средното си образование - да вляза в университета и да имам висше образование, след 7 неуспешни кандидатствания успях, вече съм завършила семестриално, следващата цел е магистратура, вярвам, че ще я постигна и няма да се откажа докато магистърската ми степен по желаната специалност не е факт Peace
Овен все пак Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт