за и против Гранд Ситроен Пикасо

  • 20 044
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
от няколко години сме само със Ситроени - сменяме само модела и годината Crazy Следващата кола ще е Ситроен С4 Гранд Пикасо или може все пак да направим компромис и да си вземем Пежо 4007, но друга кола НЕ!!!!
това е много окуражаващо  Sunglasses

дай моля и някакви аргументи  Wink

# 16
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Ами първият ни Ситроен беше ВХ 86г - супер возия имаше. Като я караш  по нашите "хубави" пътища - бъбреците не ти се качват в гърлото Crazy Дупките въобще не се усещат. С него минавахме по над 400 км на ден и като слезеш от колата не си уморен въобще и няма болка в кръста от дългото седене зад волана.
Сега (от три години) караме ZХ 97 г  - дизел. Много здрава кола Peace Лесна за управление.
Ситроен С4 Гранд Пикасо пробвах на едно изложение във Варна. Много комфортно се чувствах в него.  Всичко по таблото е разположено така, че да е удобно за водача.
Всъщност на това изложение се пробвах и на Пежо 4007, което е като брат близнак на Пикасото  Crazy

# 17
  • Мнения: 1 650
Liviat
това е нова кола, ако ти е по сърце и можеш да си я купиш, направи го
всички дават дефекти, и ауди, мерцедес напоследък са много изпаднали в това отношение
махниги тия градски легенди за 20 годишния голф и т.н.
и да не е толкоз здрава като голф или незнам си какво, минаха времената когато я купуваш и си правиш сметката че следващите 20 години ще я караш и ще я поддържаш. Ще я караш 5 години (ако не ти омразне и по бързо). За този период няма значение какво ще е, все ще издържи. Предполагам факта, че няма да можеш да вдигнеш 245 км не те тревожи особенно. Ако се окаже лоша покупка, ще се разочероваш и ще вземеш следващата, но поне ще знаеш че каквото искаш си го имала.
Колите са като жените - трябва да те грабне, да ти хареса, да знаеш че това е твойта кола, а не да мислиш колко харчи и каква и е поддръжката. Аз не мисля жена ми колко харчи и колко и струва поддръжката
 Joy
Реално разликите между автомобилите (като изключим екстрите) не могат да се усетят в нормални условия, т.е. шофиране в града и с 150 на магистралата. Е ако искаш да взимаш пул позиция на светофара работата е друга. Колата която карам се води най-лошия модел на годината, но си я карам с кеф.

# 18
  • Мнения: 764
много точно го е казал Durango .Купи си колата,която искаш от сърце,иначе все за нея ще мислиш.аз взех ситроена просто защото ми харесваше като външен вид,влюбих си се в него и сега си го карам с кеф.

# 19
  • Мнения: 109
Ние също имаме Ситроен ZX но на нас много си ни харества. Возят толкова плавно и комфортно че няма до къде.Все  пак въпрос на предпочитание. Simple SmileНо съм слушала че френските коли са с много хубаво возило.

# 20
  • Мнения: 1 650
ии верно
взели го ?
Ако не си - откажи се, много мислене, не е твоята кола Simple Smile

# 21
  • Мнения: 1 910
за.
въпреки, че сме с немска.
това колко били зле френските коли е малко остаряло инфо.

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
ии верно
взели го ?
Ако не си - откажи се, много мислене, не е твоята кола Simple Smile


ще ходя на тест драйв  Sunglasses и после ще реша.... сега гледам офертите на Мазда и пак се колебая  Wink

# 23
  • Мнения: 1 650
мазда технически е по добре, ама е по грозна
що не погледнеш Митсубиши Outlander, много ме кефи, към 65 е добре натоварено с екстри

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
мазда технически е по добре, ама е по грозна
що не погледнеш Митсубиши Outlander, много ме кефи, към 65 е добре натоварено с екстри

гледах го... обаче не ни харесва двигателя... указа се че е за дизелите се ползва двигател на Фолтсфаген, които в този клас са като двигатели за камиони и въобще не могат да се сравняват с френските дизели, които са ново поколение... въобще голямо сравняване пада  ooooh!

# 25
  • Мнения: 764
А,да.френските  дизели май наистина са добри, и аз съм го чувала.

Общи условия

Активация на акаунт