предизвиква си сам повръщане

  • 1 773
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 940
И на мен ми се струва, че при всяко "не", играта става все по-забавна. Благодаря ви, момичета, поуспокоих се, че ще отмине.

# 16
  • Мнения: 4 784
Случвало ни се е, но два-три пъти само. Бъркаше си не с пръст, а си буташе играчките, колкото се може по - навътре в устата и резултата беше връщане на храна. Не харесваше обаче вкуса на върнатото в устата си и май това го отказа.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 522
И моята сладурана от една седмица го прави, но поне връща по малко. Напъхва си цялото юрмуче в устата или палеца+показалеца и явно стига до гърлото - резултат: малко върнато мляко. Освен да дърпаш ръчичката и да повтаряш, да не го прави друго не можеш да направиш. Отвличай вниманието с играчки. Като са заети ръцете с играчки не може да ги лапа. Аз засега това открих като спасение. Иначе и мойта пакостница си мисли, че като й дърпам ръцете от устата това е игра и ми се смее, след което пак ги лапа.


# 18
  • Мнения: 1 479
Баткото не го е правил,но малкият понякога-да и това ме дразни малко.

# 19
  • Мнения: 1 049
Колкото повече му викаш "НЕ", толкова повече ще го прави. Така че не му го повтаряй често, просто като го видиш му махай рьчичката или му отвличай вниманието с нещо друго. Рано или кьсно ще му омрьзне и това.  Hug

# 20
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Да и при нас го има този проблем, но сме по -малки (3м и 1/2) и сега откри, че може да си лапа пръстите Crazy, но за жалост не и цялата ръка Tired, та се случва и при нас, но гледам да ду набутам биберона вместо пръстите да са в устата.

# 21
  • Мнения: 9 973
И дъщеря ми го правеше на около 6-7 месеца - най-голямото забавление беше да се обърне по корем, да си мушне пръста в устата и да се опита да го глътне - естествено повръщаше  ooooh! Но и при нея за месец отмина  Peace
ние сега сме на тази вълна Blush

# 22
  • Мнения: 1 536
Може да си бърка в устата понеже го сърбят венците.
Моят син понякога се дави и като нищо може и да повърне от това.Непрекъснато си яде пръстите.

# 23
  • София
  • Мнения: 17 592
Не му обръщай внимание. Т.е, изчиствай го, но не наблягай на това, да не му се стори, че това не нещо важно, съществено, интересно... Ще му мине, като му досади. Може, обаче, да го заведеш, все пак, на лекар - възможно е (може би) да има някаква причина да го прави това - някакво дразнение в гърлото, знам ли. Ако лекарят го обяви за здрав, просто го остави да си прави каквото си иска - гърлото си е негово, пък повръщането е най-неприятно за повръщащия, сигурно сам ще се откаже.

Общи условия

Активация на акаунт