Интимен гел или кърпички ползвате-коя марка?

  • 14 539
  • 92
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 675
аз три пъти съм си взимала интимен гел лактацид, но в момента стария ми е привършване и да си призная не ми се дават 7 лева за гел при условие, че трябва да плащам 210 лева ток и още куп други сметки.затова си взех кърпички до заплата и наистина се чудя каква марка да си купя-искам да е нещо до 4-5 лева кейрфрии или малиция.искам да сменя малко този лактацид.вие ползвали ли сте гела на лирене и новия на орифлейм някои ползвал ли го е?

# 16
  • Мнения: 5 478
И аз съм чувала от гинеколози, че само с вода е най-добрия вариянт.
А имам един въпрос по темата. Преди време в каталозите на Ейвън имаше един интимен спрей. Някой може ли да ми обясни за какво се използва? За ароматизиране ли?  Joy
Мне, съвсем сериозно питам, защото аз така и не разбрах....

# 17
  • Мнения: 25 641
Хм. А аз се чудех по едно време защо всяка втора тема в Здравния е за гъбички?  А то каква била работата...  Thinking

# 18
  • Мнения: 351
аз три пъти съм си взимала интимен гел лактацид, но в момента стария ми е привършване и да си призная не ми се дават 7 лева за гел при условие, че трябва да плащам 210 лева ток и още куп други сметки.затова си взех кърпички до заплата и наистина се чудя каква марка да си купя-искам да е нещо до 4-5 лева кейрфрии или малиция.искам да сменя малко този лактацид.вие ползвали ли сте гела на лирене и новия на орифлейм някои ползвал ли го е?
Според мен хич не е добра идея да се експериментира точно с интимните гелове. Аз ползвам само Лактацид и нямам никакви проблеми / вчера си го купих за 5.00 от Била, така че отговаря на твоите изисквания/
Ползвала съм и на Орифлейм, Avon, Venus, Красная линия, Нивея, но от никое не съм доволна. За това вече реших за себе си - само Лактацид и Sebamed .

# 19
  • София
  • Мнения: 5 738
Интимен гел.Явно различните гинеколози дават различни мнения. Интимни кърпички почти не ползвам,но винаги стоят в чантата ми за всеки случай.

# 20
  • Мнения: 2 172
Определено съм много доволна от Лактацид, и от кърпичките и от измиващия гел. Ползвала съм на Нивеа, Avon и други, обаче с този оцелих десятката. Simple Smile
Добре де,по какво разбирате,че сте уцелили вашия гел?Каква е разликата и какво се променя,ако не сте доволни от гела си  Thinking

# 21
  • Мнения: X
Чудя се колко ли още такива теми ще има... newsm78

# 22
  • Мнения: 10 758
И аз съм чувала от гинеколози, че само с вода е най-добрия вариянт.
А имам един въпрос по темата. Преди време в каталозите на Ейвън имаше един интимен спрей. Някой може ли да ми обясни за какво се използва? За ароматизиране ли?  Joy
Мне, съвсем сериозно питам, защото аз така и не разбрах....

Аз го имам.Пръскала съм се 2-3 пъти.За кво ли го взех, не знам Rolling Eyes

# 23
  • София
  • Мнения: 5 738
Определено съм много доволна от Лактацид, и от кърпичките и от измиващия гел. Ползвала съм на Нивеа, Avon и други, обаче с този оцелих десятката. Simple Smile
Добре де,по какво разбирате,че сте уцелили вашия гел?Каква е разликата и какво се променя,ако не сте доволни от гела си  Thinking

Ами аз не се чувствам чиста от някой гелове. Например от Нивеа всеки път имах усещането че съм се намазала с крем и това ужасно ме дразнеше.

# 24
  • Мнения: 27 524
И аз знам, че са вредни и не ги ползвам.

# 25
# 26
  • София
  • Мнения: 1 176
Чудя се колко ли още такива теми ще има... newsm78
Whistling Поне в тази фигурират и кърпичките.  Whistling

По-темата използвам Нивеа.

# 27
  • Мнения: 2 388
Определено съм много доволна от Лактацид, и от кърпичките и от измиващия гел. Ползвала съм на Нивеа, Avon и други, обаче с този оцелих десятката. Simple Smile
Добре де,по какво разбирате,че сте уцелили вашия гел?Каква е разликата и какво се променя,ако не сте доволни от гела си  Thinking
От някои не се чувствам "чиста", колкото и странно да звучи. От други съм получавала парене, сърбеж, изобщо някакви оплаквания. Този ми върши чудесна работа, ухае много хубаво и ми харесва много консистнецията му. Simple Smile

# 28
  • Мнения: X
Не ползвам, само течаща вода и действително има много добър ефект. Тия рекламни глупости само създават условия за гъбички и лесни инфекции.

# 29
  • Мнения: 2 388
Не ползвам, само течаща вода и действително има много добър ефект. Тия рекламни глупости само създават условия за гъбички и лесни инфекции.
Това е най - доброто решение и гинеколози така са ми казвали, ама като не мога да свикна. Sad

Общи условия

Активация на акаунт