Интимен гел или кърпички ползвате-коя марка?

  • 14 567
  • 92
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 5 752
Не ползвам, само течаща вода и действително има много добър ефект. Тия рекламни глупости само създават условия за гъбички и лесни инфекции.

Не съм съгласна с теб. Има гелове специално за контролиране на баланса отвън.Не можеш да сложиш всички марки под общ знаменател и да ги заклеймиш.Реших да изпробвам прословутия метод само с водица преди няколко месеца.Е изобщо не съм се чувствала чиста  doh . На мен пък гинеколога ми каза, че щом желая да се мия с нещо мога спокойно да ползвам Лактацид ,но не и измислени интимни гелове.Както вече казах явно има и различно мнение от гинеколозите за геловете.

# 31
  • Мнения: 2 229
Използвала съм кърпички на Нивеа и Евридей, вторите по ми харесват.

# 32
  • Мнения: 74
аз използвам гела на Орифлейм и съм много доволна

# 33
  • Мнения: 5 362
Използвам интимен гел на Avon ежедневно,а кърпички винаги си нося в чантата-на Nivea или Carefree.

# 34
  • Мнения: 148
В къщи ползвам гел. А през деня на работа кърпички на Pampers.

# 35
  • София
  • Мнения: 1 642
Аз също ползвам гел и съм пробвала различни видове.
Обаче...
обяснете ми моля за кърпичките, колкото и глупав да ви звучи въпроса.
Гелът се изплаква с течаща вода! А кърпичките? все пак това, което съдържат са някакви химии... да се избърша и да оставя това да е по мен цял ден някак не го намирам за нормално.

# 36
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 506
Гел на Ейвън ползвам в момента.
А това с миенето само с вода никога не съм могла да си го представя  Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 1 477
Интимен гел на Нивеа ползвам.

# 38
  • Мнения: 1 179
Нивеа, Лактацид, Красная линия, а сега един син на цвят, но името му как беше  newsm78? Навън кърпички, всички предназначени за интимна хигиена. Измежду всички гелове разлика не мога да направя, може би този последния най-добре ми се отразява.

# 39
  • Мнения: 65
Кърпичките,които ползвам са Intimate и съм много доволна.

# 40
  • Мнения: 7 201
Има гелове специално за контролиране на баланса отвън.Не можеш да сложиш всички марки под общ знаменател и да ги заклеймиш.
На мен пък гинеколога ми каза, че щом желая да се мия с нещо мога спокойно да ползвам Лактацид ,но не и измислени интимни гелове.
PeaceМоят гинеколог ми препоръча Лактацид(гела),но не го ползвам всеки ден..2-3 пъти седмично.

# 41
  • Мнения: 281
Кърпички ползвам-Нивеа Flutter

# 42
  • София
  • Мнения: 4 397
Ползвам на Лактацид гела всеки ден, мокри кърпи при цикъл или когато съм на път  Peace

# 43
  • София
  • Мнения: 4 294
Използвам интимен гел на Нивеа, кърпични не.

# 44
  • Мнения: X
Аз също ползвам гел и съм пробвала различни видове.
Обаче...
обяснете ми моля за кърпичките, колкото и глупав да ви звучи въпроса.
Гелът се изплаква с течаща вода! А кърпичките? все пак това, което съдържат са някакви химии... да се избърша и да оставя това да е по мен цял ден някак не го намирам за нормално.
Точно това си мислех и аз докато четях другите мнения и не можех да разбера защо въпросът е с "или".Как може измиващото средство,в случая гел,да се замени с кърпички?Ежедневният интимен тоален според мен не включва  всичко ,отделено през деня  да размажеш насам-натам с кърпички и да се заблуждаваш,че си чист и хигиеничен.Моята гинеколожка също ми подчерта,че най-добре е за сутрешното миене да се ползва само топла вода,а вечер-интимен гел от рода на Себамед/аз ползвам него/,даже можел да се ползва понякога и за вътрешни промивки-една,две капки.
Мокри кърпи ползвам не само интимно,и то не за да изместят измиването.
А този интимен спрей на Ейвън ми беше много странен като артикул-за какво изобщо бихте го използвали?Ако имаш нужда от освежаване не е ли най-добре просто да се измиеш?

Общи условия

Активация на акаунт