Коя част от женското тяло привлича най-много?

  • 4 927
  • 93
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 606
Мдаааа... Обичам го лъскав и гладичък като бебешко дупе.

# 76
  • Мнения: X
Мдаааа... Обичам го лъскав и гладичък като бебешко дупе.
Т'ва много педофилски ми прозвуча, Зефси Shocked

# 77
  • Мнения: 2 229
Аз се учудвам, че циците водят, сигурно щото са гласували главно жени. newsm78

# 78
  • Мнения: 4 585
Аз се учудвам, че жената се разчленява и оценява. Всяка част със други части се сравнява. Като кола в автоморга.
Случвало се е да реагирам от докосването на косата на жена по лицето ми,
случвало се е дори само от гласа й. Всеки път е различно и това му е хубавото.
Рибозом, не се коси, има и по-малки.

# 79
  • Мнения: 2 099
Вълк,хич не се кося.След 2 родени лапета още си ходя без сутиен.Кой като мене а А Mr. Green
Няма и да туря силикон,не е за мене таз работа.Кат ми тряват цици ей ти сумати подплънки има,а инак мъж ми ме е виждал как ли не.Него ли да лъжа със силикон?Виж ако сменявам сопружието може да се замисля Whistling
Това за автоморгата ми хареса.Жената е цялостно излъчване.Мдаа има си жени излива се секс на талази от тях.А не са кой знае какво особенно откъм физика.

# 80
Хайде и аз да се изкажа...като жена...
Първото нещо, което забелязвам на жена отдалече е походката и дрехите...т.е.вкуса й.
Ако нещо от първите две ме е зайнтригувало отбелязвам краката..дупето и гърдите...
Когато ми се налага да говоря с непозната...първото нещо са очите...те са като книга...сякаш надникваш в тях и виждаш душата... newsm62
После вече устни, нос..коса...
Не знам мен къде ме зяпат като ходя...но когато говоря с жена или мъж ме зяпат в устата...заради устните сигурно, а не обичам...все едно съм нацапана с нещо... Embarassed

# 81
  • Мнения: 606
Т'ва много педофилски ми прозвуча, Зефси Shocked
Аз по мозъка се заглеждам, а ти по дупето. Кой сега е педофил?  Mr. Green

# 82
  • Мнения: X
Т'ва много педофилски ми прозвуча, Зефси Shocked
Аз по мозъка се заглеждам, а ти по дупето. Кой сега е педофил?  Mr. Green
Остава да кажеш и че съвсем несъзнателно си направил сравнението, и направо отивам да се предам в полицията  Grinning

# 83
  • Мнения: 660
Амче къде  Joy ,аз  1 во гледам излъчването,зъбите,ръцете,лицето като пропорции,после краката и другите части като гъзове и ненки най накрая (ма аз съм женъ все пак)



 hahaha
Мен ме заглеждат навсякъде,ма аз съм готинка  Mr. Green Laughing

# 84
  • Мнения: X
А за мъжките части има ли такава тема или тях още не сме успели да ги разчленим порядъчно? newsm78

# 85
  • Мнения: 2 448
А за мъжките части има ли такава тема или тях още не сме успели да ги разчленим порядъчно? newsm78

Ами то не знам какво има да се умува по мъжките части, те са две, едната е в джоба, другата между двата джоба / на панталона естествено, не на ризата/  Mr. Green

# 86
  • Мнения: 145
Мъжете ги привлича всичко, все ми се ще да кажа, че мозъка е на първо място, ама цъ. Хубавички и глупави, ама гледани...А като гледам колко силиконови цици се правят в България на година, си мисля че българскияТ мъж държи най много на тях, в едно с "ОЧИТЕ"!
А аз като жена оценявам добре изглеждащите, елегантни и поддържани жени с добри фризури, незавсимо какви са им габаритите...
А при мъжете гледам най- вече ръцете....

# 87
  • Мнения: 919
Идея си нямам.  newsm78
Трябваше да питам мъжо,но той преди малко тръгна за работа. Довечера...Joy Joy

# 88
  • Мнения: X
А за мъжките части има ли такава тема или тях още не сме успели да ги разчленим порядъчно? newsm78

Ами то не знам какво има да се умува по мъжките части, те са две, едната е в джоба, другата между двата джоба / на панталона естествено, не на ризата/  Mr. Green
ее, пасинет, не бъди кон с капаци, пък ти, човек ако се поогледа може да види и други забележителности освен тези покрай и във  панталона  Mr. Green

Последна редакция: ср, 10 сеп 2008, 15:24 от Анонимен

# 89
  • Мнения: 619
Моят мъж харесваше дупета преди всичко.Ама откак е с мен стана цицоман Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт