Avene - за мазна и склонна към акне кожа

  • 42 842
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 418
дадоха ми тестер на Avene Cleanance-antishine regulating lotion!преди малко го нанесох за през но6та,пише,4е също се използва преди грим-за регулиуране на мас.секреция!някой използва ли го!отзиви...


и мен това ме интересува...

# 16
  • Мнения: 78
Здравейте.Гласувам с 2 ръце за АВЕН!!!

Значи това което мога да дам като съвет- много добре да подберете продуктите,като наистина специалист ви помогне.В по големите аптеки има консултанти, в някой има и дерматолози които в определен ден дават безплатни консултации в аптеката за клиентите и.На мен лично ми помогна козметичката ми.Тя каза че кожата ми е смесена и там където е мазна образува пъпки и комедони,а там където е суха стои ми опъната и даже зимата се бели. Наистина си е коти това защото колкото пати съм си вземала почистващата серия против акне на някоя марка пъпките намаляваха но много се белих.И така козметичката ми комбинира продуктите от 2 серии на Авен- измиващия гел за смесена кожа,  двуфазния лосион с пудра за мазна и склонна към акне,крема за смесена кожа, слънцезащитният крем 50+ от серията Cleans.
Адски съм доволна.Взех си техен фон дю тен по моя преценка.
Да кажа само че от крема и слънцезащитния крем се слага по съвсем малко за да има ефект и да стои добре. Ако прекалиш става мазно до 2 часа-не че кремовете са кофти а ти не си нанесъл количеството което трябва

# 17
  • Мнения: 191
В момента ползвам Клеананс-К, но не виждам никакъв ефект. Преди ден бях при моята козметичка, но каза, че проблемът най-вече с черните точки е налице. Доста грижи полагам, много козметика смених през годините, но нищо не дава ефект. Ще следя темата, дано и аз намеря подходящия крем.

# 18
  • Мнения: 3 695
ползвала съм ги и мога да кажа, че съм много доволна   Peace

# 19
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
дадоха ми тестер на Avene Cleanance-antishine regulating lotion!преди малко го нанесох за през но6та,пише,4е също се използва преди грим-за регулиуране на мас.секреция!някой използва ли го!отзиви...


и мен това ме интересува...

и мен  Peace но вече в 3 аптеки питах и нямат тестери, а продават продуктите...

# 20
  • Мнения: 289
И аз преди време ползвах продуктите от серията Cleanance + Diacneal  - определено са добри, въпреки че не вършат чудеса  Grinning. . Но ако се ползва Diacneal, при всички случаи трябва да се ползва слънцезащитен продукт с висок фактор. Аз обаче  от слънцезащитния Cleanance изобщо не съм доволна - при мен мазнее ужасно и предизвиква обриви.

# 21
Когато ползвах крема,не видях особен ефект. Но пък определено по-доволна съм от продуктите на Neutrogena за същия тип кожа.

# 22
Zdraveite az sym mom4e i mi e malko kofti da prikazvam tuk no neska si kupix teq produkti na Avene za koito se govori Avene - за мазна и склонна към акне кожа ami tri 6i6enca sa struvat kym 60kinta

# 23
  • Мнения: 5 173
ми толкова са

# 24
  • Мнения: 282
Вчера си взех въпросната пудра, която на пръв поглед ми се стори супер тъмна, въпреки че аз по принцип обичам да съм като негър, но след като я пробвах останах изумена - има страхотен ефект и сякаш е пригодена за всякакъв тип и цвят кожа. Като цяло кожата на лицето ми си плаче за пилинг и е доста проблемна и много чувствителна, особено през лятото, а след като нанесох малко от пудрата, сякаш се съживи..много ми хареса, много съм доволна. Grinning

Взех си също така и слънцезащитния спрей с фактор 12, но има време докато изпробвам и него.

# 25
  • Мнения: 5 173
Пудрата от серията за проблемна кожа ли е?
Имам на Манхатън и като свърши, бих я заменила за такава на Авен

# 26
  • Мнения: 282
Пудрата от серията за проблемна кожа ли е?
Имам на Манхатън и като свърши, бих я заменила за такава на Авен
Да, от тази серия е.
Цитирам: Крем-пудра за чувствителни кожи SPF 50.
  bouquet
Аз също ползвам пудра на Манхатън, но за никакво сравнение не може да става въпрос. Няма нищо общо. Плюс това, крем-пудрата на AVENE не е предназначена основно за прикриване на недостатъците, както пудрата на Манхатън, например.

# 27
  • Мнения: 282
Днес си взех и термалната вода на Авене...И няма такъв кеф като си напръскам лицето с нея. Grinning
Започнах да се пристрастявам към тези продукти.

Освен това в аптеката в  Sky City хванах страшната промоция - и малката и голямата разфасовка са на една и съща цена.  Laughing Познайте коя си взех!

# 28
  • Мнения: 410
Имам мазна кожа и все още акне, макар че съм на 32, предстои ми да изследвам хормони, за да се види причината за това, междувременно дерматоложката ми изписа поч.тоник Нео Сентрикал + крем за акнеична кожа на Авен, защото повръхността на лицето ми е лишена от всякаква влага. Кремчето на Авен засичам по аптеките на цена около 21лв, интересуват ме Вашите отзиви за него - дали е тежък, доколко сте доволни, с какво друго бихте (сте) го заменили.

Последна редакция: ср, 27 авг 2008, 11:30 от дани-77

# 29
  • Мнения: 3 675
Аз съм пускала точно такава тема за продуктите на Авен, там има много мнения, които ще ви бъдат от полза, лично аз не съм ги купувала, в момента използвам серията за проблемна кожа с чаено дърво на Орифлейм и съм доволна, не се съмнявам, че се хубави, но са скъпички.

Общи условия

Активация на акаунт