Знаете ли колко тежи тази количка?

  • 2 151
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 258
Аня Wink   би ли казала дали си си купила количката. Питам единствено, защото ме запали и мен. Убедих мъжът ми и мисля да се разходна идната седмица до Como. Та мисълта ми е ако си я купила да дадеш някакви отзиви. newsm78
Не, не съм, намерих от една мама ще взема, но тъй като утре заминаваме извън София, се разбрахме след седмица да се чуем.

Абе 2,5 чак надали е....аз от този тип под 3-3,5кг не съм срщала по спецификации поне....
Чак толкова лека ли да е? newsm78 Не ми се вярва.

Аз имам кантар в къщи (дето ние се теглим на него) и като я взема ще я претегля и ще пиша.

# 16
  • София
  • Мнения: 44 120
аз залагам на 4 кг...може и нагоре...2,5 просто за мен е мисия невъзможна...

Да пишеш като я премериш, ще следя за резултатите Simple Smile
Ама то за толкова малко кила трябва да е кантарче за бебета, да фане точно Simple Smile))

Иначе ей тези са 3 кг
http://www.kolcraft.com/product.aspx?id=114&&shopby=category
и 3,5 кг
http://www.kolcraft.com/product.aspx?id=111&&shopby=category

Много исках такава преди имаше една червена с елмо, от тези със сенника...ама мъжо каза, че не му се побирала в куфара и не му се занимавало Sad
И чесно май по-леки колички не съм срещала...дори от еднотипните на други фирми....

Последна редакция: сб, 22 мар 2008, 16:53 от Angel_Dust

# 17
  • София
  • Мнения: 109
Здравейте Simple Smile
Включвам се в темата по молба на мама ronisum.
Миналата година си купихме количка Марбела от Комо. Страшно съм доволна от нея. Тежи м/у 4.8 - 5 кг. Много лесно се сгъва и разгъва. Сгъната е като чадър. Тъй като няма легнало положение, според мен е подходяща за по-голямо бебенце.

# 18
  • София
  • Мнения: 6 258
svetlya,   bouquet

# 19
  • Мнения: 2 231
Здравейте Simple Smile
Включвам се в темата по молба на мама ronisum.
Миналата година си купихме количка Марбела от Комо. Страшно съм доволна от нея. Тежи м/у 4.8 - 5 кг. Много лесно се сгъва и разгъва. Сгъната е като чадър. Тъй като няма легнало положение, според мен е подходяща за по-голямо бебенце.
svetlya,   smile3525
Благодаря за инфото, на мен ми трябва за кратки разходки, и нека използвам новият термин "МОЛуване", т.е. като ходим на пазар. До 5кг. ме устройва напълно и най-вече да се сгъва лесно и бързо. Ще отскоча тази седмица (при първа възможност) до Como-то и се надявам да има, да я харесам и да си взема.

# 20
  • Мнения: 3 314
 Whistling  6te sledq

# 21
  • Мнения: 2 231
Днес се разходих до Como и си купих количката Марбела, която всъщност е някаква марка Baby Plus. Уж била немска, но се произвежда в Китай  #Crazy. Наистина е много симпатична и лекичка. И най-важното сгъва се и се разгъва много лесно (справям се сама и то бързо). Премерих я на кантара, та залозите могат да спрат вече тежи 4.9 кг. Харесвам си я и дано не се пре..бе бързо.  Laughing

# 22
  • София
  • Мнения: 6 258
ronisum,  bouquet

# 23
  • Мнения: 2 231
Да допълнясамо, че в момента има останали 3,4 бр. само в оранжев цвят, ако някой се е замислил да купува също.

# 24
  • София
  • Мнения: 44 120
Много тежки...за това, което е всъщност....

# 25
  • Мнения: 941
какво като няма легнало положение, нали трябва само до градината и обратно, не е за цял ден разходка, бебето виждам е над 6м мисля че ще му е добре,пък и да заспи не е фатално като е седнало
Аз си купих такава но на чико, има леко ниво назад и съм страшно доволна, с беба цял ден можем да си скитаме и като заспи просто отпускам леко назад, кухип я от магазин джъмбо за 100лв, и тежи 5кг
забравих да напиша че имах такава като тази от комо, миналата година, беше доста трудна за бутане с каката вътре, малките предни колела непрекъснато се запецваха по гадните тротуари и улици пълни с дупки, сега с тази нямам този проблем, вярно че беба е още лека но каката и тя не беше повече от 9-10кила

Последна редакция: пн, 31 мар 2008, 21:48 от Клара

# 26
  • София
  • Мнения: 44 120
Чико е 5,5 кг, освен това има сенник, и да има нещо леко полегнало, колелата са й доста по-големи, което предполага по-приятно возене и по-лесно през зимата...има си колан за носене, 5 точково закопчаване.....
изобщо нищо общо с посочената количка...тази от комо ако не е 3-4 кг, просто за мен не си заслужава изобщо....

# 27
  • София
  • Мнения: 6 258
О, не се и съмнявам, че на Чико количката е много по-добра от тази в Комо (каквато и да е марка там и производство). На мен ми трябва нещо леко (и евтино), с което да ходя само до детската (от време на време се налага с бебешока да ходим да взимаме баткото). И при положение, че си имам в къщи още 3 колички (и то все не-китайски Wink), повече пари за колички не ми се дават.

# 28
  • София
  • Мнения: 44 120
Идеята ми беше, че това е само половин кг по-леко...т.е. не е леко всъщност и не си заслужава...поне според мен....

# 29
  • София
  • Мнения: 6 258
Да, но пък цената е 5 пъти "по-лека".  Wink Peace

Общи условия

Активация на акаунт