кога най рано мога да си направя тест за бременност?

  • 136 576
  • 82
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 117
На мен цикъла ми не беше закъснял, но аз от някакво предчувствие исках да проверя.... и излезе + Grinning Аз знам за sure check че може да се прави и отчита след 7мия ден от половия контакт, който смяташ че е станало чудото Simple Smile Успех!

# 16
  • Мнения: 2 479
Ама не става никъде ясно - закъснява ли ти вече, не ти ли закъснява....кога е трябвало да ти дойде....
не ми закъснява има поне 10 дни до цикъла ми , затова и питам може ли по рано да проверя , но явно неможе Tired
Наистина е прекалено рано още, но пък ти стискаме палци! Grinning
И да не забравиш после да кажеш какво е станало!

# 17
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ама не става никъде ясно - закъснява ли ти вече, не ти ли закъснява....кога е трябвало да ти дойде....
не ми закъснява има поне 10 дни до цикъла ми , затова и питам може ли по рано да проверя , но явно неможе Tired
по добре изчакай, има доста време. Иначе излишно ще се разочароваш Praynig
Успех Hug

# 18
  • Мнения: 681
Айде изчакай още малко.Пожелавам ти да си бременна.Като провериш да съобщиш!!! newsm10

# 19
  • Мнения: 1 477
Стискам палци! HugМоят тест отчете преди закъснението.Чакаме добри новини   bouquet

# 20
  • Мнения: 6 274
Стискам палци! HugМоят тест отчете преди закъснението.Чакаме добри новини   bouquet
И моя така . Ако трябва да съм точна - 2 дни преди закъснението . Късмет ! И да пишеш !   bouquet

# 21
  • Мнения: 25
Щом има още десетина дни до цикъла ти може да поработиш още над бебеправенето, може да си в овулация именно сега. Давай!

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Направи си и сега - не пречи. Ако е положителен - супер, при положителен няма как да има грешка. Имай предвид само, че може да е отрицателен, а да си бременна. Късмет  bouquet
Peace

# 23
  • Мнения: 169
Аз си направих 5 дни преди очаквания цикъл беше отрицателен, а в деня на очаквания цикъл беше положителен.  Направи си и сега,но   повтори след някой и друг ден пак Wink

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Направи си и сега - не пречи. Ако е положителен - супер, при положителен няма как да има грешка. Имай предвид само, че може да е отрицателен, а да си бременна. Късмет  bouquet
Наличието на положителен тест преди закъснение не означава, че бременността ще се развие. Уринен тест се прави едва след закъснение; кръвен - два дни преди очакваната дата за М; всичко останало са празни приказки.

# 25
  • Мнения: 9 973
7дни преди термин,но по-добре 7дни след термин

# 26
  • Мнения: 5 577
аз този път си правих 10 дни след акта, и беше +  Grinning

# 27
  • Мнения: 55
На мен ми отчете  втора, но добре забележима розова чертичка шест дни преди датата, при цикъл 29 дни. Теста беше от комплектите за овулация и бременност!
Успех, и ако цикалът ти е редовен,вече можеш да се тестваш - аз си бях купила още четири теста и ги правих през ден. В деня на неочакваната менструация, чертичката вече беше доста ясна!
Успех!!!

# 28
Здрвейте,
Пиша ви с голямо притеснение.Аз съм на 20 години.
В четвъртък с приятеля ми ни се скъса презерватива но разбрахме едва след като беше късно вече... аз пия противозачатъчни.но това ми беше първия ден в който съм започнала хапчетата за този месец, а още не ми беше привършил цикъла.та въпроса ми е следния..има ли вероятност да съм бременна и кога най-рано мога да си направя тест за бременнос?
благодаря предварително за отговора

# 29
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 384
Здрвейте,
Пиша ви с голямо притеснение.Аз съм на 20 години.
В четвъртък с приятеля ми ни се скъса презерватива но разбрахме едва след като беше късно вече... аз пия противозачатъчни.но това ми беше първия ден в който съм започнала хапчетата за този месец, а още не ми беше привършил цикъла.та въпроса ми е следния..има ли вероятност да съм бременна и кога най-рано мога да си направя тест за бременнос?
благодаря предварително за отговора
според мен няма опасност да си бременна.А на въпроса на авторката на темата моя тест ми отчете + в деня в който трябваше да ми дойде М

Общи условия

Активация на акаунт