кога да чакам 2-ро зъбче?

  • 1 260
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Хвърли боб и ще разбереш.  Crazy

# 16
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
hahaha Чудя се дали да пусна една темичка кога ще се появи третото или да чакам  newsm78 newsm78
Joy Joy Joy hahaha пусни, пусни, иначе аз ще ти отговоря ведната Thinking най вероятно 3-то ще е след 2-то. А за 4-тото изчакай първо 3-то hahaha Hug

# 17
# 18
  • София
  • Мнения: 4 588
hahaha Чудя се дали да пусна една темичка кога ще се появи третото или да чакам  newsm78 newsm78
Joy Joy Joy hahaha пусни, пусни, иначе аз ще ти отговоря ведната Thinking най вероятно 3-то ще е след 2-то. А за 4-тото изчакай първо 3-то hahaha Hug

 rotfImao

Както вече другите са ти писали - индивидуално е, разбира се. На моето първият зъб  се появи на почти 8 месеца, след няколко дни и вторият. Горните два  избиха наведнъж преди няколко дни, тоест на 10 месеца. Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 627
При нас двете зъбчета се показаха в един и същи ден. Не съм позвала никакви гелове.

# 20
  • София
  • Мнения: 928
При всяко дете е различно  Peace От геловете ползвам Калгел.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 891
При всяко детет е различно.При нас първото зънче проби на 8 месеца,след седмица и второто.

# 22
  • София
  • Мнения: 5 721
Ние сме на 7 месеца и нямаме нито едно!  Mr. Green
При всяко дете е различно Simple Smile Вчера видях момиченце на 11 месеца без нито едно зъбче,а съм виждала дете на 9 месеца с 6  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 101
Първото зъбче изкочи като беше на 7 м., второто след около месец, ама както са ти казали това е строго индивидуално. Аз мажа с Калгел

# 24
  • Мнения: 4 784
Толкова е индивидуално за всяко дете, че едва ли някой може да ти даде точна прогноза. Моят син например все още няма нито едно зъбче, а е на 1,2г.

# 25
  • Мнения: 9 814
На Кати и пробиха 4 зъбчета едновременно, следващите отново 4 накуп след две-три седмици. Ползвах Калгел. Всичко е строго индивидуално, така че, не ти остана нищо друго освен да чакаш. Peace

# 26
  • Мнения: 2 374
НА Мери и пробиха двата наведнъж когато беше на 7месеца,сега е на9 и все още няма други,при всяко е различно,аз например знам за бебе на 2 месеца първият зъб-кътник,друго съседче на 6 месеца има 7 зъба и бебето на моя приятелка,което е на годинка няма зъби,най-странното,което някога съм чувала не знам дали ще ми повярвате и аз не можах да повярвам когато го чух на друго съседче му порснали два зъба и паднали,колкото и да е невероятно е ФАКТ!Това са някакви аномалий.Просто не можеш да предвидиш какво кога и как ще стане!

# 27
  • Мнения: 73
Първото ни зъбче проби точно когато стана на 5 месеца, второто около седмица след него. За сега не мажа с нищо, но като гледам какво кисело лимонче е май ще ми се наложи.

# 28
  • Мнения: 745
Преди няколко дни се сдобихме с първото,а вчера забелязах второто попълнение.Дентиноск използвам.

Общи условия

Активация на акаунт