Как да намекнем дискретно на някой да ползва по-честичко парфюм?

  • 3 066
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 581
 Не мога и не искам да правя дискретни намеци на колеги- смърделници.Питам директно и на всеослушание знаят ли какво е вода, измиващо средство, дезодорант и въобще въпроси от тоя род.

# 16
  • Мнения: 122
Трудна работа е да накараш някой който не е свикнал да потдържа личната си хигиена на това.
Аз съм подхвърлял реплики от сорта на " Ееееех колко готино се чувствам сутрин като си взема душ", "Ееееех колко е готино като ползвам ролка"," Еееееех много е освежаващо кожата ти да е чиста и да диша"........ Познайте дали е подействало. Просто в един момент вижданията ми с тези хора намаляват и това е.

Последна редакция: пт, 14 мар 2008, 18:00 от Нали Мъжете Не Плачат

# 17
  • Мнения: 606
  Представих си каква му е хигиената и от двете страни на гащите и се отказах да давам повече съвети.... Sick

# 18
  • София
  • Мнения: 1 176
Проблема ми е: Как на намекна по-дискретно на такъв човек да ползва по-често парфюм , без да го обидя ?
Намери някой, който да е с теб, двамата говорете с въпросния човек, така е по-лесно. Говорете за козметични средства пред него, така небрежно, включете го в разговора, дано се усети сам...знам ли.

# 19
  • Мнения: 148
Дано. То и брат ми дето е мъж и уж по-перде и той не смее да каже нищо директно.  А иначе този човек не е лош.  Може да разчиташ на него, добряк е , ама... Чудя се дали , ако си намери жена, няма да се "гледа" повече newsm78. Ама откъде да му я търся Thinking

# 20
  • Мнения: 122
Чудя се дали , ако си намери жена, няма да се "гледа" повече newsm78. Ама откъде да му я търся Thinking

Е ти с това трябваше да започнеш тук, а не да го злепоставяш. Сега коя твоя съфорумка ще клъвне.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 176
Първо говорете, жени не е момента да среща, както разбирам.  Grinning Ако ще си обръща внимание заради друг човек само, не ми звучи хигиенично.  Grinning

# 22
  • Мнения: 1 919
Чудя се дали , ако си намери жена, няма да се "гледа" повече newsm78. Ама откъде да му я търся Thinking
Единия ми колега е женен и от понеделник смърди, в редки случаи от вторник и е набор 82  Sick младо момче.
С другиятт мислихме, мислихме и му пратихме следното стихче:

"Всяка сутрин в потоците бистри,
 баба Меца се мие и се чисти.
 Има ли за тебе пречка,
 да постъпваш като мечка?"
 

# 23
  • Мнения: 378
Чудя се дали , ако си намери жена, няма да се "гледа" повече newsm78. Ама откъде да му я търся Thinking
Единия ми колега е женен и от понеделник смърди, в редки случаи от вторник и е набор 82  Sick младо момче.
С другиятт мислихме, мислихме и му пратихме следното стихче:

"Всяка сутрин в потоците бистри,
 баба Меца се мие и се чисти.
 Има ли за тебе пречка,
 да постъпваш като мечка?"
 
Laughingтуй е много яко.

# 24
  • Мнения: 11 747
 Joy

и аз познавам такъв и ние чакаме жена да си намери, та белким нещо се промени!
След години миришещ тормоз му го казахме директно много хора, но промяна не настъпи.

# 25
  • Мнения: 107
Аз избягвам да общувам с миризливци.
Ако се налага, държа разстояние.
Ако положението е сериозно, казвам директно.

# 26
  • Мнения: 17 407
Другата ми любима тема. НЯма как д ане се разпиша, разбира се.
НЕкои хорица се вмирисват 5 минути, след като се излезли от дома си, изкъпани и дезодорирани.
И още нещо- има и такива, които просто си миришат неприятно, въпреки всичко.
Бъдете толерантни и сега, стига с тоз двоен стандарт! Mr. Green

# 27
  • Мнения: 3 459
Не намеквам, казвам им съвсем директно, че би било хубаво да се къпят всеки ден.
А, също така да не забравя - да наблягат и на миенето на зъбите, щото дъвките не действат.

# 28
  • Мнения: 118
Бих му казал внимателно , че водата не е само за пиене , също така много добра работа върши въпросът отколко време е обявил траур на хигиената . При много тежки случай се купуват  по един брой сапун , бельо и дезодорант и се подаряват в тържествена обстановка . Ако и това не помогне вземете си медицинска маска с ароматизатор по избор .

# 29
  • София
  • Мнения: 309
Парфюм или сапун?
Защото пот и парфюм е смъртоносна комбинация...  Sick
Абсолютно!Иначе,ако сте близки можеш да си поговориш с човека или да дадеш пример със себе си:,,Понякога ми се случва от напрежение в работата,или от непрестанно тичане по задачи да се изпотя-чувствам се неприятно и нямам търпение да си взема душ,после задължително си слагам сух дезодорант подмишниците-най-хубавия е ...,и ти ли си така?,,или нещо в този род-успех и безмиризлива... Peace

Общи условия

Активация на акаунт