За личните данни...???

  • 1 139
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 804
Има ли пощенско клеймо върху плика? На печата трябва да е написано от къде е пусната. Може някой да я е пуснал направо в пощенската ти кутия, което не променя факта, че някой ти знае адреса, но не бързай да се плашиш. Може да е просто картичка от анонимен обожател.

# 16
  • Мнения: 7 716
Днес ми се обаждат на м-телския номер, който не се води на мое име, и ми предлагат промоции разни. Питам - вие откъде ми знаете номера и името. Отговорът: смотолевено хък-мък. Настоявам аз и с големо нежелание ми отговарят: от базата данни на м-тел. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Чудя се дали да разнища тази работа. Казвам: добре пратете ми оферта на мейл, не можело, трябвало лично да се срещна със сътрудник. Twisted Evil

# 17
  • Мнения: 27 524
В Англия преди 2 месеца мъжът ми получи странно писмо отИспания.В него имаше всичките му данни, банкова сметка и какво ли не ConfusedУведомяваха го, че от някаква адресна томбола е спечелил 50 000паунда Rolling EyesУловката беше да се обади на някакъв телефон за да преведат парите.

Този номер и тук е доста разпространен и никой не знае как и откъде  Crazy

# 18
  • София
  • Мнения: 416
Днес ми се обаждат на м-телския номер, който не се води на мое име, и ми предлагат промоции разни. Питам - вие откъде ми знаете номера и името. Отговорът: смотолевено хък-мък. Настоявам аз и с големо нежелание ми отговарят: от базата данни на м-тел. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Чудя се дали да разнища тази работа. Казвам: добре пратете ми оферта на мейл, не можело, трябвало лично да се срещна със сътрудник. Twisted Evil
И на мен ми се случи същото.А след това започнаха обаждания,като се мълчеше,после получавах много странни SMS пълни с глупости.И това продължи около година.Мислех да сменям номера,но изведнъж всичко спря.

# 19
  • Мнения: 3 405
На фактурите на мобилните оператори, които намирам по земята, в чужда кутия или изобщо не пристигат (вероятно пуснати съвсем на друго място) фигурират трите имена и ЕГН?  Thinking
Това как го наричате? Всеки може да провери всекиго по ЕГН.

Общи условия

Активация на акаунт