Слънцезащитни грижи за бебо:)

  • 1 236
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 477
Ползвам Нивеа 50 фактор.

# 16
  • Мнения: 610
Лятото ходихме на море бебка беше на 10мес.мажех цялото тяло и лицето с CHICCO 50фактор изключително съм доволна от него.Сега отново продължаваме с мазането като излизаме навън. Peace

# 17
  • Мнения: 2 231
Polzvam kozmetikata na Seba Med i sum mnogo dovolna. Mislia i sluncezashtitnia krem da kupia na tazi marka. Samo ne znaia koi faktor 30,40 ili 50. Koi shte mi preporuchate za normalna koja (v smisul ne chak tolkova biala) newsm78

# 18
  • Мнения: 11 004
Миналото лято взех Chicco 50, но се разнася трудно и не попива добре. Тази година мисля да пробвам с Avene.

# 19
  • Мнения: 676
Миналата година ползвах Мустела 50+, но си мисля, че още е рано тази година за слънчева защита.

# 20
  • София
  • Мнения: 44 120
Според мен е безумно рано по това време...а и за бебе на 2 месеца - хептен....а и пречи на приемането на ест вит Д...

# 21
  • Мнения: 2 908
Не,по това време не мажех с нищо още.Започнах чак май месец някъде с Чико 50,но не се разнасяше добре и мисля тази година да сменя с Авен или Юсерин.И аз се чудя с тези кремове как се усвоява вит.Д?

# 22
  • София
  • Мнения: 44 120
аз за това мажа само в жежко лято и то ако ще сме навън между 11 и 5....в остатъка от деня не...и ест на плажа Wink
Много доволна останах от дейлонг, тази година пак с него мисля, да го клепам детето Wink

# 23
  • Мнения: 5 940
От разходките синът ми е с такъв тен, че все едно месец е бил на море. Досега не съм го мазала, заради естественото синтезиране на витамин Д по този начин. Вигантол не давам.
След един -два месеца може би ще взема слънцезащитен крем.

# 24
  • Мнения: 1 006
Когато беше бебе мажех с Чико-50 фактор.Сега го мажа с Нивея 30 фактор.

Общи условия

Активация на акаунт