Колко време може с 2см. разкритие (второ раждане)

  • 12 642
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 208
Като отидох да ме прегледат бях с 3 см.разкритие,след 4 часа родих.
Peace

# 16
  • Мнения: 2 374
аз изкарах 3 дни с 3см.разкритие и през нощта ми започнаха контракциите

# 17
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
И при двете раждания бях с 3 см   Confused издържах по 1 месец

# 18
  • Мнения: 398
 Лично аз бях с 3 см разкритие и на другия ден родих.Но в същото време една майчица дойде с 3 см и  роди след 2 часа.Така ,че всичко си е индивидуално.

 Успех и леко раждане !!!!!  bouquet

# 19
  • Мнения: 153
Аз бях притета в Майчин дом на 6.01. с 2 см разкритие и контракции, но родих чак на 27.01. Лежах в болницата, защото според лекарите било добре да съм под наблюдение. Въпреки това не родих на термина, а седмица след това. На 27 беше планирано да ми "помогнат" с раждането, но се случи така, че на 26 вечерта вече се оказах с 4 см и отидох директно в предродилна. Все пак се обади на твоя гинеколог и не е зле наистина да си стягаш багажа! Успех!

# 20
  • Мнения: 523
Аз бях с 3 см разкритие два дена и на втория ден през нощта ми изтекоха водите и родих за 10 минути .Ти си в 9 месец , така че за да си по - спокойна , иди в болницата , за да няма изненади като Peace при мен .

# 21
  • Мнения: 1 197
С 2см разкритие бях около 1.5месеца

# 22
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Аз откарах така месец,месец и половина.

# 23
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
С 3 см разкритие и паднала тапа откарах един месец и преносих 4 дена Rolling Eyes

# 24
  • София
  • Мнения: 5 566
С 3 см разкритие с първото ми бебче откарах от 32ра до 42ра седмица  Grinning Лежах от 32ра до 37ма. А ти вече напълно спокойно можеш да раждаш! Късмет!  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 172
С 2 см разкритие с каката около 3 седмици,а с малкия 2 дни.

# 26
По принцип шийката при раждали  е леко отворена, така, че1,5см не е проблем.Но при скъсяване на 50% значи, че може да родиш скоро.

# 27

Общи условия

Активация на акаунт