Още едно захвърлено детенце.

  • 1 667
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 309
На различни теми,по различни въпроси винаги мога да дам мнение,понякога импровизирам или говоря наизуст.Но на този въпрос просто нямам отговор!

# 16
  • Мнения: 7 723
Не мога да си го обясня по друг начин,
освен, че майката страда от сериозно психическо заболяване...
....нищо друго не би я оправдало.

# 17
  • Мнения: 173
Стана ми много мъчно за детенцето.Дано има късмет в бъдеще.А относно майката,който го е изоставила,не мисля,че съм тази която ще я съди.Има много причини,който биха я накарали да направи тази съдбовна стъпка.Аз лично не я разбирам,но не я и съдя.

# 18
  • Мнения: 654
,,роди ме мамо с къс мет,па ме хвърли на смет"каквото и да се е случило,желая на малкото човече да намери и много любов Hug Hug Hug

# 19
  • Мнения: 1 008
Няма уважителни причини за подобна постъпка!
Не мога да си го обясня по друг начин,
освен, че майката страда от сериозно психическо заболяване...
....нищо друго не би я оправдало.

Единствено тази...

# 20
  • Мнения: 342
Какво се е случило можем само да гадаем.Мен лично мнооого ме натъжават подобни истории.Дано има късмет детенцето.

# 21
  • Мнения: 172
Много ми е тъжно за детенце.
Но не разбирам, защо майката... Ами, ако е бил бащата??? Може майка изобщо да няма...
Вярно, че е много черен поглед върху нещата. Но така или иначе никой не знае.
А може би предпочитам да си мисля така, защото не искам да вярвам, че има такива жени. Такива майки.

# 22
  • София
  • Мнения: 4 867
Детето ще стане почти на годинка, преди да може да бъде осиновено. И то, ако не се открият никакви следи за родители или роднини.
На годинка вече ще носи белезите на институционализирането.
Едва ли има някой, който да не иска да го вземе в дома си, особено след двата репортажа. Институциите обаче си имат "процедури".

Желая късмет на малкия човек! Ще му е нужен в големи дози.

# 23
  • Мнения: 2 663
Янита, за огромно съжаление си права!Сега гледах репортажа от снощи, стана ми зверски мъчно и ми се прииска да го вземем вкъщи....съвсем сериозно го обмислям.........

Моля се силно, ще запаля днес една свещичка да има късмет това мъниче

# 24
  • Мнения: 1 312
Стана ми много мъчно за детенцето.Дано има късмет в бъдеще.А относно майката,който го е изоставила,не мисля,че съм тази която ще я съди.Има много причини,който биха я накарали да направи тази съдбовна стъпка.Аз лично не я разбирам,но не я и съдя.

Sad

# 25
  • Мнения: 91
Може ли някой да каже, аз не знам как стоят нещата - така ако е изоставено или намерено едно бебенце, хората, които биха искали да го осиновят - ще им го позволят ли? Защото знам, че това е сложно. Изисква ли се изрична деклерация за родителски отказ от детето? Всички биха били по-спокойни, ако знаехме, че осиновяването е възможно.

# 26
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Може ли някой да каже, аз не знам как стоят нещата - така ако е изоставено или намерено едно бебенце, хората, които биха искали да го осиновят - ще им го позволят ли? Защото знам, че това е сложно. Изисква ли се изрична деклерация за родителски отказ от детето? Всички биха били по-спокойни, ако знаехме, че осиновяването е възможно.
Абе те ще им го позволят,но ще мине,много време,докато детенце се впише във регистъра за осиновяванията. ooooh!

# 27
  • Мнения: 1 258
здравейте момичета!извинете,че се намесвам,но искам и аз да искажа мнение по въпроса!сама на себе си не мога да обясня защо се случват такива неща!аз никога не бих си оставила детето!самотна майка съм и определено не ми е лесно!ума ми не го побира!независимо дали е била майката или бащата!и за двамата е непростимо!гледах искрено и лично на 25.03 и там говвореха за осиновяване на деца!казаха че ако успееш да минеш всички тестове при подбора,ще можеш да си осиновиш!но не това което ти искаш,а това което ти дава дома!

Общи условия

Активация на акаунт