Да попитам нещо за солариумите

  • 31 718
  • 303
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 4 435
Но има и един трик, повечето тук го знаят сигурно - не се къпи поне 12 часа след солариум, а най-добре чак на следващия ден да вземаш душ.

Аз гледам 4 часа след солариум да не се къпя. Момичета, а вие колко часа спазвате ?

Aз ходя на солариум сутрин и се къпя вечерта, значи горе долу се събират към 8-10 часа.  Wink
Това с бебешкото олио на Джонсън дали предпазва? jozefinka  е писала, че е направила много бързо тен, като се е мазала с него.
Аз като ходя нещо ме мързи да се мажа с тези, които продават там и нищо не използвам. Обикновено преди това съм се намазала с лосиона за тяло, който имам в момента. Вие всички ли ползвате продуктите за тен за солариум и какви, предпазващи или за по-бързо продобиване на тен?  Rolling Eyes

Аз лично се мажа със соларна козметика.Но,това което исках да ти кажа е ,когато ходиш на солариум,не е хубаво да имаш по себе си лосиони за тяло,които използваш по принцип,както и фдт на лицето и т.н.По-трудно се хваща тен.Затова се препоръчва да се ходи с чиста кожа.Ето,аз след малко ще ходя,няма да се гримирам,и след душа няма да си намажа тялото с нищо.

# 106
  • Мнения: X
Но има и един трик, повечето тук го знаят сигурно - не се къпи поне 12 часа след солариум, а най-добре чак на следващия ден да вземаш душ.

Аз гледам 4 часа след солариум да не се къпя. Момичета, а вие колко часа спазвате ?

Aз ходя на солариум сутрин и се къпя вечерта, значи горе долу се събират към 8-10 часа.  Wink
Това с бебешкото олио на Джонсън дали предпазва? jozefinka  е писала, че е направила много бързо тен, като се е мазала с него.
Аз като ходя нещо ме мързи да се мажа с тези, които продават там и нищо не използвам. Обикновено преди това съм се намазала с лосиона за тяло, който имам в момента. Вие всички ли ползвате продуктите за тен за солариум и какви, предпазващи или за по-бързо продобиване на тен?  Rolling Eyes

Аз лично се мажа със соларна козметика.Но,това което исках да ти кажа е ,когато ходиш на солариум,не е хубаво да имаш по себе си лосиони за тяло,които използваш по принцип,както и фдт на лицето и т.н.По-трудно се хваща тен.Затова се препоръчва да се ходи с чиста кожа.Ето,аз след малко ще ходя,няма да се гримирам,и след душа няма да си намажа тялото с нищо.

Ааа за грим, дезодорант и тн. знам, но за лосион за тяло сега разбирам. Явно ще почна да си купувам специалните мазила за солариум.

# 107
  • София
  • Мнения: 7 915
И аз мисля да тръгвам вече на солариум, обаче толкова отдавна не съм ходила че се чудя с колко минути и колко пъти в седмица да почна Rolling Eyes
 Не го приемайте в никакъв случай като реклама. Намерих солариум-калкулатор според който излиза че трябва да стоя по 20-30 минути  Shocked
http://www.ajax-sport.com/index.htm?action=s_calculator
Много интересно Hug Кас, благодаря за инфото  bouquet
Не мен ми излезе това "10-20мин., необходимост от 10-12 сеанса за придобиване на тен"
Ама аз с исе пека по-вече Confused


Не бях попадала на такъв калкулатор до сега, Кас мерси и от мен.  Hug

И на мен ми излезе същото като на Jeny_J, но за светла и чувствителна кожа, както ми я определи, си е множко 20 мин.  Whistling
Иначе като калкулатор ми беше много интересно.  Flutter

# 108
  • София
  • Мнения: 7 915

Аз лично се мажа със соларна козметика.Но,това което исках да ти кажа е ,когато ходиш на солариум,не е хубаво да имаш по себе си лосиони за тяло,които използваш по принцип,както и фдт на лицето и т.н.По-трудно се хваща тен.Затова се препоръчва да се ходи с чиста кожа.Ето,аз след малко ще ходя,няма да се гримирам,и след душа няма да си намажа тялото с нищо.

И аз процедирам по същият начин, изкъпвам се, не се мажа с абсолютно нищо и така отивам на солариум.  Wink

Там след соларната козметика и процедурата, си мажа лицето със слънцезащитен крем с висок фактор.  Peace

# 109
  • Мнения: 4 802
Никой не ми отрази питането, защо не се препоръчва баня след солариума  Crossing Arms
Момичета да питам, а ако ме посъветвате нещо конкретно ще е ок. Миналата година след солариума като вече имах завършен тен ми се получиха някакви гадни пигментни петна над горната устна, все едно си имах мустаци.Толкова бяха тъмни, че и с коректор не се скриваха. Нещо конкретно за мазане да ми препоръчате Embarassed
И в креайна сметка продават ли се по парфюмериите големи разфасовки мазила за солариум? Тези, които продават в соларните центрове са хем лако като количество, хем и доста солено излизат.

# 110
  • Мнения: 54
Хей мацки я ми посъветвайте аз съм с епилепсия и по принцип ми казват да се пазя от силно слънце.Все съм бяла а така ми се иска малко и аз да придобия тен но се чудя дали солариумите няма да ми подействат зле както слънцето???Но в края на крайщата тялото ми няма да се нагрява и аз бих си направила за 5 до 10 мин.

# 111
  • Мнения: 3 641
Никой не ми отрази питането, защо не се препоръчва баня след солариума  Crossing Arms
Момичета да питам, а ако ме посъветвате нещо конкретно ще е ок. Миналата година след солариума като вече имах завършен тен ми се получиха някакви гадни пигментни петна над горната устна, все едно си имах мустаци.Толкова бяха тъмни, че и с коректор не се скриваха. Нещо конкретно за мазане да ми препоръчате Embarassed
И в креайна сметка продават ли се по парфюмериите големи разфасовки мазила за солариум? Тези, които продават в соларните центрове са хем лако като количество, хем и доста солено излизат.
Не се препоръчва непосредствено баня, за да се задържи тена. Веднага след процедурите е малко по-нетраен.
В козм. магазини не съм виждала да се предлагат. Ако си поръчаш онлайн ще ти излезе по-евтино  bouquet

# 112
  • София
  • Мнения: 7 915
Хей мацки я ми посъветвайте аз съм с епилепсия и по принцип ми казват да се пазя от силно слънце.Все съм бяла а така ми се иска малко и аз да придобия тен но се чудя дали солариумите няма да ми подействат зле както слънцето???Но в края на крайщата тялото ми няма да се нагрява и аз бих си направила за 5 до 10 мин.

Ооо миличка, с епилепсия недей да рискуваш.  Cry

На солариум си е опасно както и на слънце, аз съм припадала дори на солариум.  Tired

# 113
  • София
  • Мнения: 4 816

И в креайна сметка продават ли се по парфюмериите големи разфасовки мазила за солариум? Тези, които продават в соларните центрове са хем лако като количество, хем и доста солено излизат.

Kasidy, аз си бях купила миналата година на Tannymaxx козметика за солариум от козметичен магазин в Бургас. Определено така излиза по-евтино. Даже като отидох на солариум след това и момчето в студиото искаше да погледне с какво смятам да се мажа каза, че лосиончето ми е много хубаво и че съм го взела на много изгодна цена.
Но тук в София не съм виждала да се продава по магазини или аптеки.

# 114
  • Мнения: 422
Много искам да отида на солариум,но ме е истрах.А и не знам за колко минути..ще се надявам да ми кажете...например колко минути стояхте пьрвия пьт и как беше??мажете ли се с нещо преди да влезете или след като излезете..  bouquet а и ме е истрах да вляза и да се затворя в оня "ковчег" Laughing

# 115
  • Мнения: 1 875
BuKu Simple Smile~, ако прочетеш тази тема отначалото ще си отговориш на въпросите.

# 116
  • София
  • Мнения: 7 915

И в креайна сметка продават ли се по парфюмериите големи разфасовки мазила за солариум? Тези, които продават в соларните центрове са хем лако като количество, хем и доста солено излизат.

Но тук в София не съм виждала да се продава по магазини или аптеки.

И аз мисля, че козметиката за солариум се предлага само в студиата, не съм виждала другаде  Confused

# 117
  • Мнения: 1 875
То ако се продаваха свободно по магазините продукти за солариум - къде ще им отиде далаверата на собствениците на студиа. Много рядко може да се открият.
Вижте  реалните цени на тези например.
Крем, който купувам за 15 лв от студиото струва 9,40 всъщност. Simple Smile
А тези за еднократна употреба в студиото струват 5 лв.

# 118
  • София
  • Мнения: 7 915
То ако се продаваха свободно по магазините продукти за солариум - къде ще им отиде далаверата на собствениците на студиа. Много рядко може да се открият.
Вижте  реалните цени на тези например.
Крем, който купувам за 15 лв от студиото струва 9,40 всъщност. Simple Smile
А тези за еднократна употреба в студиото струват 5 лв.


Определено има голяма разлика в цените.  Crossing Arms

А някой поръчвал ли си е от този сайт ?

# 119
  • Мнения: 3 641
Много искам да отида на солариум,но ме е истрах.А и не знам за колко минути..ще се надявам да ми кажете...например колко минути стояхте пьрвия пьт и как беше??мажете ли се с нещо преди да влезете или след като излезете..  bouquet а и ме е истрах да вляза и да се затворя в оня "ковчег" Laughing
Това го копвам от един мой предишен пост.
Иля, започнах с два пъти по 5 минути. Третият път в неделя на 10 минути. Мисля да намаля процедурите на 2 пъти седмично. Още  3*10 минути. И после само за поддръжка по 5 минути. В зависимост от това колко ми избледнява, но 1-2 седмично е достатъчно. Но този, на който ходя е доста силен и 5 са предостатъчни. 
Миналота година спазвах почти същия режим и не с еобелих, а си поддържах хубав тен
Според мен не увеличавай на 12 минути, защото ще ти се изсуши прекалено кожата
В случай ,че не искаш да се чувстваш като в ковчег може да пробваш вертикален  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт