Сушите ли косата на бебето със сешоар след къпане?

  • 8 851
  • 111
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 208
Не ,но косата не ни е голяма.Мисля,че за беб.коса не трябва да се използва сешоар.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Сешоар не ползвам.Подсушавам много добре с кърпа.Само при шума от сешоара малкия изпада в ужас.
Peace

# 17
  • Мнения: 1 900
Не ползвам, само избърсвам хубаво. Но си мисля за тези с повече коса, за момичетата и по големи деца е удачно. Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 627
Не я суша. Времето е доста топло за да я суша...

# 19
  • Мнения: 18
Аз не само косата, ами и цялото тяло суша със сешоар  Wink . Особено на гънките и по вратлето става за секунди, а с кърпа изобщо не съм пробвала. А и  Симона се успокоява от сешоара- някой път заспива само като чуе шума  Grinning

# 20
  • София
  • Мнения: 1 522
Ние също имаме дълга коса, но я суша с кърпа. По принцип бебката не се страхува от сешоара, но си мисля, че още не е хубаво за нейната коса.


# 21
  • Мнения: 5 393
Иво нямаше много коса като бебе и не съм ползвала сешоар.  Започнах да го суша преди 6-7 месеца, на него му харесва и не го е страх от звука.

# 22
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 529
Суша и 10-ях косъма Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 4 588
Не, само забърсвам хубаво с хавлията, но Николай няма много буйна и гъста коса. Grinning

# 24
  • Мнения: 1 546
Симона няма кой знае колко коса, но я бръмвам със сешоара за 5 секунди.. Grinning

# 25
  • София
  • Мнения: 1 603
Не.

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Не, не ползвам сешоар, къпя ги час и повече преди лягане така, че да има време докато си легна за спане да е изсъхнала косата
и аз така правя Peace

# 27
  • Мнения: 6 274
Моето човече няма много коса и няма какво да суша .  hahaha

# 28
  • Мнения: 7 201
Да, когато му порасна косата започнах да я суша.Причината е, че го къпем преди лягане...
PeaceИ аз така правя.

# 29
  • Мнения: 221
Не, не ползвам сешоар, къпя ги час и повече преди лягане така, че да има време докато си легна за спане да е изсъхнала косата

 Peace

Общи условия

Активация на акаунт