Моля знаещите да помагат

  • 1 749
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 716
Ние имаме наркоманче, чийто татко работи с професионална озвучителна техника  Crazy
От доста време не ни е "забвлявал". През няколко блока живее.
Чух, че у тях (у наркоманчето) се потрошили чашите след един такъв купон. От музиката  ooooh!

# 16
  • Мнения: 228
Колкото и странно да звучи ние имахме същия случай... Въпросния съсед от който се бяхме оплакали беше надлежно информиран от кварталния и след това се започна един тормоз върху синът ми и жената която се грижи за него... За съжаление май в такава държава живеем  ooooh!

# 17
  • Мнения: 2 028
имахме "чудни съседи" до нас, мъж и жена пияници с две дечица, то музика да ни пускаха, а то по цял ден и по цяла нощ - само побоища, викове, стенания... беше нещо страшно...

мъжът ми първо опита по законния начин, с жалби до полицията... Кварталният полицай първо дойде, много им се извини, че ги безпокои  #Crazy абсолютно си им каза, че ние сме подали жалбата и ги извика да пишат обяснения... Няма конфиденциалност, няма нищо... След това кварталният дойде при нас, защото малоумникът като прочел жалбата ни, подал контражалба, че ние ги притесняваме, че си затваряме шумно външната врата и че заплашваме едното им дете...  За сведение мъжът ми беше правил забележка на детето в присъствието на майката, след като детето се опита да ни подпали входната врата  ooooh!  Въртяхме се в омагьосан кръг, обаче имаше резултат, викахме полиция при всеки техен скандал, пред блока почти непрекъснато имаше полицейска кола, общо взето в един момент пияницата-побойник престана да се влачи.... и продадоха апартамента...обаче, дълъг и мъчителен процес....

Та, по темата, да, полицаят съобщава от кой е жалбата, но от друга страна полицаите винаги са се отзовавали като ги викаме, постоянство му е майката... Защото обикновено такива идиоти винаги имат кирливи ризи и не ги кефи полицията да им диша във врата...

Забравих само да допълня, ако има заплахи от страна на развилнелия се съсед, заплашеният човек отива и подава веднага сигнал в полицията с подписани двама свидетели, описва се подробно как е бил заплашен... полицаите веднага са длъжни да реагират и карат идиота да подпише предварителен протокол, че ако още веднъж така направи, ще идат и ще го приберат... Става много напечено за него...

уф, ама през какви неща само трябва да мине човек...

Последна редакция: сб, 15 мар 2008, 16:33 от ray

# 18
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Ооо колко сме звънели, колко сме се молили за помощ..........
Ако Ви кажа, че и два пъти за затваряли телефона преди да се изкажем........Направо не мога да повярвам на разказите ви за полицията - идвала била, на 3я път акт....тук няма такива неща.За Красна поляна говоря Confused
Абе къде блеях не знам, че купихме тук направо не знам ooooh!

Иначе ако е промяна сега музиката е по леко, не не съм сигурна дали се дължи на жалбата - че е страхливец, е страхливец,,,,,,,,ще видим нататък, да не е както се казва, всяко чудо за 3 дена...

Благодаря за вниманието което ми отделихте   bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 1 735
И ние си имаме прекрасни съседи -под нас.Те се изживяват като музиканти-то е тропане на тарамбуки,китари,свирки,по едно време акордеонче,уредба.Имаме 2 жалби,със сигурност ги показват на този срещу когото са и той трябва да пише обяснение.После жалбата и обяснението май се разглеждат от прокурор и искайте да бъде съставен акт-глобата е 200 или 500 лв.Когато се шуми-викайте полиция особено след 22ч и от14-16ч .-те това го описват и е като доказателство за да се състави акт.Вие поне сте повече хора,а в нашия блок всички се правят,че не чуват. #2gunfire

# 20
  • Мнения: 19
И ние сме с такива "добри" съседи. Разликата е, че съседа работи в гаража си на стуг, поправя коли, а едва ли има разрешително за тази си дейност, още какво да спомена събира мъжете от махалата, пият....викат и т.н... , а гаража е точно под апартамента ни. Няма сутрин няма вечер постоянно се чука и се стърже. Дори снощи до кам 1:00 беше в гажа заедно с други мъже и бяха надули музиката... #Cussing out Това е всеки ден и всяка вечер  #2gunfire
Но дори и с полиция си става все едно и също...предупреждение и край! Sick

Общи условия

Активация на акаунт