Домакинско фолио? - целулит

  • 41 033
  • 76
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив сега England( Farnham)
  • Мнения: 298
Цитат на: ljuboznatelna
Преди да се омъжа играех модерен балет и там това беше едно от средствата "да влезнем във форма".Тогава нямаше фолио и се увивахме с найлонови торби.Отгоре намъквахме чолапогащник и по възможност отгоре още нещо.С всичко това подскачахме(танцувахме де) около3 часа.Ставаше яко запарване.Без активно движение е трудно да се получи максималния ефект.Пробвала съм и без да се движа,но тогава просто не се потя.

И аз така.Тренирах същото , когато бях качила килограми така ги свалях и то много барзо 1-2 седмици.За целулит незнам ,защото тогава нямах ,но има отслабващ ефект.

# 16
  • Мнения: 1 017
Четох, четох и реших Laughing Laughing Laughing утре отивам да тичам с опаковани баджаци Laughing ама мазането с антицелулитен крем ще го направя след банята после, че не зная какъв ще е резултата иначе!

# 17
  • Мнения: 542
Леле-е, откога чакам...
Това ми трябваше - имам само два месеца до морето и ако има ефект - ще пиша - обещавам!

# 18
край навихте ме 6те се опаковам и аз, само 6те гледам мъжо да го няма 4е 6те ме помисли за луда, но щом има и по лесен на4ин от  newsm39 заслужава си да се опита

# 19
  • Мнения: 2 567
От утре и аз почвам да се опаковам  LaughingДано има ефект  Grinning

# 20
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 441
Смятам да не се мажа предварително с антицелулитен.Пробвах да се омотая, ама това фолио не се залепва за краката. При вас как е?

# 21
  • Мнения: 2 567
Спах тази нощ 2-3 часа с него и се залепваше много добре,. Преди това се бях намазала със стягящия крем на Ив Роше.

# 22
  • Мнения: 3 478
И аз да попитам въпросче, всеки ден ли трябва да се опаковаме или когато дойде? Запалихте ме и мен и реших да действам, че моето море е само след месец.

# 23
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
И аз да попитам въпросче, всеки ден ли трябва да се опаковаме или когато дойде? Запалихте ме и мен и реших да действам, че моето море е само след месец.
Целта на опаковането е да се постигне изпотяване.Тъй като аз  не успях да го постигна без движение,на този въпрос мога да отговоря,че са достатъчни 2 часа на ден,ако има интензивно движение-някаква гимнастика или танци.

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
абе момичета, всички викате: още днес ще се опаковам, още утре ........ пък никой не казва има ли прии него резултат, как го прави със / без спорт (и какъв) ........ хайде споделете  Praynig

# 25
  • София
  • Мнения: 18 679
Ей ме, бе, казвам - от антицелулитен крем, с опаковка от фолио и отгоре клина, дето вървеше с антицелулитния, без гимнастика, но с диета без тестени и сладкиши - 8 кила за два месеца, 3 см. в бедрата, 4 в дупето GrinningСега играя аеробика за стягане и лятото съм на плажа по прашки Whistling

Не се давайте момичета, както казва една приятелка - няма начин да няма начин Peace

# 26
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Белинда, 3 бързи въпроса:
-- не, че ще го купя, но какъв ти беше антицелулитния и кач пара?
-- по кое време на денонощието се омотаваше с фолио и по колко часа стоеше с него?
-- как, аджеба, омотаваше дупето? какво става с гащите в такъв случай?

# 27
  • София
  • Мнения: 18 679
-Леокрема - бифазния, дето върви с термогащи.Струва 17 лева в Плевен.Стигна ми точно за месец.Вземи си го, няма да съжаляваш.Има и други варианти на същата фирма за такива безцелулитни късметлийки като тебе.Има само за редуциране на обиколки и стягане на кожата.Върви с масажен диск.И той е 17 лева.
-Омотавах се пообед, щото сутрин и следобед сме на разходка.Стоях два часа, докато готвя на бебето, храня го и после той спи, а аз чатя  typeuuЩе е идеално, ако преди това намериш време за един бърз душ с малко кафена утайка Wink
-Дупето го омотаваш все едно си увиваш пояс на кръста.Изглежда невъзможно, но понеже фолиото е разтегливо все ще намериш начин да седнеш след това.За гащите - за бельото ли питаш или за термогащите?Ако е за първото - миии, не съм слагала хич EmbarassedАко много държиш, може прашки.А за второто - обувах ги върху фолиото.И отгоре анцунг, ама беше студено.Сега...в тия жеги, надали бих се навила Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 444
Според мен не го прави! Една моя приятелка жестоко се изпъпчваше от този начин на отслабване!  Naughty

# 29
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Според мен не го прави! Една моя приятелка жестоко се изпъпчваше от този начин на отслабване! Naughty

Абе проблвайте - ако има пъпки спирате.
Ама да ви се похваля - не се увивам редовно - през вечер някъде, ама почна да се наблюдава ефект. Иначе се мажа редовно от 10 дни по два пъти на ден с антицелулитния, като вечерното ми мазане е с пощипване. А от време на време правя и контрастен душ.
Почнаха да ми зачеват по-новите целулитни депа. Вече поне като вървя не ми стават дупчици.

Общи условия

Активация на акаунт