Голф

  • 3 357
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 370
Меа, благодаря, ъх, сложничко ми изглежда. И стратегическо.

# 16
  • Мнения: 4 138
всеки уважаващ себе си сноб трябва да играе голф. н а л о ж и т е л н о е Mr. Green
записвам се, естествено, веднага.

# 17
  • Мнения: 750
Игрището в Равно поле няма как да ти изглежда като ония на вън.Не е завършено. Wink
Много скоро игрищата в БГ ще карат чужденците да остават замислени като дойдат да играят тук! Mr. Green 

МеаКулпа-от колко години играеш?
 Къде се учи?
 Май те познавам! Thinking

# 18
  • Мнения: 107
МеаКулпа-от колко години играеш?
 Къде се учи?
 Май те познавам! Thinking

Едва ли, но и това може да стане  Wink
Запалих се преди около 3 години в Тайланд, там и започнах с първите опити.
Все още се уча и си седя на driving range-а, но съм се нахъсала да успея да направя и пар3 с три удара Joy

# 19
  • София
  • Мнения: 3 099
Ех, Скитнице... може ли да спиш с такъв голфър (корифей в голфа, а не собственик на Голф тройка с пернишка регистрация!) и да не въртиш клъбовете!...

Махам се от тая тема, че ме тресна носталгията като бърз влак!

# 20
  • Мнения: 750
МеаКулпа-от колко години играеш?
 Къде се учи?
 Май те познавам! Thinking

Едва ли, но и това може да стане  Wink
Запалих се преди около 3 години в Тайланд, там и започнах с първите опити.
Все още се уча и си седя на driving range-а, но съм се нахъсала да успея да направя и пар3 с три удара Joy
Преди толкова време на същото място(Тайланд) и аз се опитах да играя голф....Но,стигнах до там да хвана топките в ръце и...се отказах! Mr. Green

Ивонскааааааа.....муцунке сладка,мъл'чи мари! Wink
Тъкмо днес регистрирахме голф тройката! Whistling
И я недей бяга от тази хубава темичка!Та ти си старо куче!Вряла и кипяла в бранша!
Аз ще седя тука само да поддържам духа на темичката.....нали чета всички издания на голф списанието! bowuu

И Ивонско мари,моме хубава....другият път отивай с мъжа ми да чукате топки на снежен голф!Върви на моето място,поне да знам,че ще го държиш под око! Flutter
Време е да ви запозная двамата аз! newsm53

# 21
  • София
  • Мнения: 3 099
И Ивонско мари,моме хубава....другият път отивай с мъжа ми да чукате топки на снежен голф!Върви на моето място,поне да знам,че ще го държиш под око! Flutter
Време е да ви запозная двамата аз! newsm53

мАли, що не каза - почвам да се ФтЪлявам тогаз и ... здраво ще го наглеждам, мацко, нема да се плашиш!  Flutter Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 22
  • Мнения: 750
И Ивонско мари,моме хубава....другият път отивай с мъжа ми да чукате топки на снежен голф!Върви на моето място,поне да знам,че ще го държиш под око! Flutter
Време е да ви запозная двамата аз! newsm53

мАли, що не каза - почвам да се ФтЪлявам тогаз и ... здраво ще го наглеждам, мацко, нема да се плашиш!  Flutter Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Ко шА са Фталяваш ма лудо...по Убава от туй нема на къде! Hug
Нека пекне още малко,ще те хвана на една игра!Ще ме учиш! Sunglasses
Без мъжа ми да знае.И след твоите добри уроци ще му скрия топките! Mr. Green
Ти ме забрави мен голърко такава! Crossing Arms

# 23
  • Мнения: 2 013
Тия дни ми казаха, че голфърите в България били не повече от 400-500. Не знам дали е истина. Но предполагам, че част от тях са чужденци, работещи тук. Така ли е, Скитнице?

# 24
  • Мнения: 750
Тия дни ми казаха, че голфърите в България били не повече от 400-500. Не знам дали е истина. Но предполагам, че част от тях са чужденци, работещи тук. Така ли е, Скитнице?
Незнам миличка!  33uu
Обещавам да проверя статистиката какво сочи! Wink
Теб да те броя ли Divana? Whistling
Виждала ли си проекта на игрището в Каварна? Crazy

# 25
  • Мнения: 2 013
Тия дни ми казаха, че голфърите в България били не повече от 400-500. Не знам дали е истина. Но предполагам, че част от тях са чужденци, работещи тук. Така ли е, Скитнице?
Незнам миличка!  33uu
Обещавам да проверя статистиката какво сочи! Wink
Теб да те броя ли Divana? Whistling
Виждала ли си проекта на игрището в Каварна? Crazy

Не, не ме брой, не съм стъпвала на голф игрище. Но една къща край игрището на Black Sea Rama в Каварна не бих отказала, ако някой иска да ми подари Laughing

# 26
  • Мнения: 750
Къщичка искаш,а....Приготви си едни 600 000 евра и е твоя! Whistling
Па и на гости моем ти дойдем! Mr. Green

# 27
  • Мнения: 515
Оууу момичета обичам ви заради тази тема..   bouquet Това е любимият ми спорт , гледам , разбирам , играе ми се, но не играя... Незнам защо още нямам смелост да отида... Имам всички излезнали броеве на българското  списание Golf & Spa (нещо май го спряха напоследък), но като гледам май само с четенето ще си остана.. Давайте да се учим и да си направим една форумска голф среща след време...

Последна редакция: ср, 19 мар 2008, 14:34 от VIKI_I

# 28
  • Мнения: 2 013
Оууу момичета обичам ви за тази тема..   bouquet Това е любимият ми спорт , гледам , разбирам , играе ми се, но не играя... Незнам защо още нямам смелост да отида... Имам всички излезнали броеве на българското  списание Golf & Spa (нещо май го спряха напоследък), но като гледам май само с четенето ще си остана.. Давайте да се учим и да си направим една форумска голф среща след време...

Излиза си Голф и СПА, просто се разпространява по мейлинг лист и тук-там само се продава - в Елемаг, на голф-игрищата и в някакви хотели. Преди как си го намираше?

# 29
  • Мнения: 515
Оууу момичета обичам ви за тази тема..   bouquet Това е любимият ми спорт , гледам , разбирам , играе ми се, но не играя... Незнам защо още нямам смелост да отида... Имам всички излезнали броеве на българското  списание Golf & Spa (нещо май го спряха напоследък), но като гледам май само с четенето ще си остана.. Давайте да се учим и да си направим една форумска голф среща след време...

Излиза си Голф и СПА, просто се разпространява по мейлинг лист и тук-там само се продава - в Елемаг, на голф-игрищата и в някакви хотели. Преди как си го намираше?

Една приятелка ми го взимаше от голф клуба в Равно поле, но последния път нещо е нямало там, та оттам ме наведе на мисълтта че сигурно са го спряли. Явно не са  Simple Smile Ще трябва да е помоля пак провери... Мерси за информацията..

Общи условия

Активация на акаунт