Парочистачка H2O Стийм Моп

  • 233 045
  • 601
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 4 370
Изчистих си целия апартамент с тази парочистачка и да си кажа мнението. От едно чистене може и да не съм много обективна, но ми се струва че ако трябваше аз да си я купувам нямаше да си я купя.

ЗА:
1. Лека и удобна е
2. Килимите се освежават и подовете лъщят

ПРОТИВ:
1. Кабела е къс и задължително трябва да се ползва разклонител, за да не се мести постоянно.
2. Преди да почистя с нея трябва да обера боклуците с прахосмукачка
3. За да чисти с пара трябва да е сложена една приставка на колелца и те пречат за ъглите.

# 181
  • Мнения: 517
Изчистих си целия апартамент с тази парочистачка и да си кажа мнението. От едно чистене може и да не съм много обективна, но ми се струва че ако трябваше аз да си я купувам нямаше да си я купя.

ЗА:
1. Лека и удобна е
2. Килимите се освежават и подовете лъщят

ПРОТИВ:
1. Кабела е къс и задължително трябва да се ползва разклонител, за да не се мести постоянно.
2. Преди да почистя с нея трябва да обера боклуците с прахосмукачка
3. За да чисти с пара трябва да е сложена една приставка на колелца и те пречат за ъглите.


на същото мнение съм. Аз ползвам разклонител и това е много неудобно всеки път да размотавам кабели, но иначе за обирането на праха, то и с парцал да се чисти пак трябва да се обере праха. Като цял съм доволна от чистенето, само дето ъглите не се чистят добре и трябва да се минават допълнителен с парцал. Да допълня, че с новите микрофибърни подложки не остава много влага и съхни бързо. С другите подложки остава много вода и сякаш пода не се чисти добре. Така, че задължително си купете микрофибърни подложки.

# 182
  • Мнения: 199
 Hug  Привет !
danieli00 , А н и   и   Гергана Султанова ,   От кой моп сте доволни?  Този на Стийм моп, който е по тежък и по-скъп или от другия по-малкия и по-евтин?
 Hug   Благодаря за отговорите!  Hug

# 183
  • Мнения: 1 732
Имам стийм моп от метро на сапфир,доволна съм от него,не остава мокро и килимите са освежени,но ако трябваше да си купя този за 250 лв.нямаше да дам толкова пари за пластмаска.

# 184
  • Мнения: 199
  Мимето   какъв е този на сапфир? Колко струва, не е ли пластмасов ? Отдавна ли си си го купила? Дали се намира още, напр. във В.Търново?
Ако не те затруднява пусни снимчица да го видим как изглежда.

# 185
  • Мнения: 1 732
Мимето   какъв е този на сапфир? Колко струва, не е ли пластмасов ? Отдавна ли си си го купила? Дали се намира още, напр. във В.Търново?
Ако не те затруднява пусни снимчица да го видим как изглежда.
Розичке и този е пластмасов,но струваше 119 лв,имам го от една седмица,снимки утре.

# 186
  • Мнения: 4 370
Hug  Привет !
danieli00 , А н и   и   Гергана Султанова ,   От кой моп сте доволни?  Този на Стийм моп, който е по тежък и по-скъп или от другия по-малкия и по-евтин?
 Hug   Благодаря за отговорите!  Hug

Аз имам по малкия. Но исках да кажа че тези стирки блу меджик моп ми вършат същата работа колкото и тоя стийм моп. Така че не виждам смисъл да си го купувам, освен ако не ми е подарък както е в моя случай.

# 187
  • Мнения: X
Мимето   какъв е този на сапфир? Колко струва, не е ли пластмасов ? Отдавна ли си си го купила? Дали се намира още, напр. във В.Търново?
Ако не те затруднява пусни снимчица да го видим как изглежда.
Розичке и този е пластмасов,но струваше 119 лв,имам го от една седмица,снимки утре.
Мимето, моля те ако имаш възможност дай повече инфо и снимка ако може   bouquet

# 188
  • Бургас На пресечката за Рая
  • Мнения: 156
в крайна сметка всичко е въпрос на личен избор,аз реших да си го взема и не съжалявам.,,така или иначе първо трябва да се пусне прахосмукачка,,-често чета подобни мнения.да,така или иначе трябва преди да се измие пода с каквото и да е (конци,парцал,стирка)да се пусне.но така както ми почиства стий мопа настилките с нищо друго не съм успявала да ги почистя


Абсолютно съм съгласна.
На терасата съм с гранитогрес, с каквито и прапарати да го мия не се измива хубаво. Остава и по фугите. Единствено стип мода ми помага и лъсва като нов. Даже и фугите ги чисти. Аз съм много доволна. Като си го поръчвах, си поръчах допълнително още 2 микрофибърни подложки и нямам проблем. Препоръчвам го на всички.
Невероятно удобен, да,  не е прахосмукачка както много си мислят без да се замислят.С мопа напоен в препарат и било то топла вода никога не съм постигала такъв резултат, но със Стиймопа с пара newsm44 newsm10 newsm10

Последна редакция: чт, 23 юли 2009, 11:11 от betigm

# 189
  • Мнения: 63
Моля ви кажете има ли някой този?  Hug http://www.topshop.bg/steam_mop_ultra-84750-p.html

# 190
  • Мнения: 325

Доколкото зная от Топшоп,чакат ги да пристигнат тези дни (казаха ми началото на декември),така че, ако някой вече има точно този Моп-червения,нека да сподели.
Нашите са поръчани преди месец,а още ги няма. #2gunfire
Мислех тези дни да се обадя:smile3512

# 191
  • Мнения: 8 952
Да се включа и аз в тамета.

Снощи ни доставиха Стийм моп ултра. Днес ще звъня да я връщам. Не оправда очакванията ми. Купих парочистачката, за да почистя най-вече фугите на плочките. Ами какво да ви кажа - не свърши ама абсолютно никаква работа. Чак пък толкова нищо да не изчисти не съм си представяла. Иначе рекламата голяма работа... Хм! Килимите малко от малко се поосвежиха. Но в общи линии сигурна съм, че същият ефект бих постигнала и с доста по-евтина парочистачка. Съжалявам, че не си купих на Солак, както смятах в началото.

Дано да ми върнат парите!  Praynig

# 192
  • Мнения: 63
massy, aко мога да те помоля, като пристигне, дай боже да е скоро   bouquet да споделиш впечетленията си  Hug

# 193
  • Мнения: 63
Да се включа и аз в тамета.

Снощи ни доставиха Стийм моп ултра. Днес ще звъня да я връщам. Не оправда очакванията ми. Купих парочистачката, за да почистя най-вече фугите на плочките. Ами какво да ви кажа - не свърши ама абсолютно никаква работа. Чак пък толкова нищо да не изчисти не съм си представяла. Иначе рекламата голяма работа... Хм! Килимите малко от малко се поосвежиха. Но в общи линии сигурна съм, че същият ефект бих постигнала и с доста по-евтина парочистачка. Съжалявам, че не си купих на Солак, както смятах в началото.

Дано да ми върнат парите!  Praynig
Tвоята пуска ли много вода, както се оплакват много други и тежи ли?

# 194
  • Мнения: 1 677
Аз ползвам повече от половин година парочистачка, казва се Клин Макс. Почиства много добре, не капе изобщо вода. И най-важното  -  не ползвам препарати.

Общи условия

Активация на акаунт