Парочистачка H2O Стийм Моп

  • 233 019
  • 601
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 325
massy, aко мога да те помоля, като пристигне, дай боже да е скоро   bouquet да споделиш впечетленията си  Hug

Непременно ще споделя.

utro77 ,кога направи поръчката? Иначе не се притеснявай,ще ти върнат парите. Ние сме купували друг продукт преди време,но не бяхме доволни и го върнахме,само не помня по какъв начин си взехме парите,но ни ги върнаха.
Би ли споделила каква е тази на Солак,същата ли изглежда?

# 196
  • Мнения: 8 952
Парочистачката, която поръчах е Стийм моп ултра - тази червената, която рекламират. Много е лека, подвижна, удобна е. Само дето не върши кой знае каква работа.  Crossing Arms Когато я изпробвах върху теракота наистина доста мокреше, децата даже успяха да паднат.  Sad Доколкото четох из нета, за да не мокри прекалено много, трябва да не е включена парата през цялото време. Тогава обаче какво почистване с пара се получава - то си е обикновено миене на под.  Crossing Arms Не знам, при мен фугите изобщо не се почистиха, ама изобщо. Ако само ще си мия пода с това чудо, благодаря.
Поръчката направих в събота. Във вторник си получих парочистачката. Платих в брой. Доколкото разбрах за разстрочено плащане доста щяха да се забавят нещата. Вече разговарях с Топшоп-а. Обещаха да ми върнат парите. Сега ще чакам техен куриер да се свърже с мен, за да се уговорим окончателно.

На Солак гледах тази http://megashop.bg/techno/product_info.php?cPath=800129_800218&a … roducts_id=803496
Четох, че са доста доволни от нея. Със сигурност ще ми върши поне същата работа и то за тройно по-малко пари.  Peace Освен това гледамм, че има сумати приставки, а Стийм мопа нямаше нищо. На всичкото отгоре не ми изпратиха 10-те кърпи за еднократна употреба, които уж влизали в офертата. А да не говорим, че ме изнудиха да си купя още 2 кърпи, които уж били по-различни и по-трайни. /гледам, че са същите!/

# 197
  • Мнения: 325
Благодаря ти за информацията.Нашата поръчка е направена преди повече от месец и още я няма.Не е на разсрочено плащане. Sick
А нямаше ли в пакета 2 микрофибърни кърпи?Нещо гнило има тук... newsm78
А тази на Солак съм я гледала,но май не става за килими.На мен за това ми трябва.А тези в Метро са същите и сега ще проверя на какви цени са.По едно време бяха на половината пари на тези в Топшоп.

# 198
  • София
  • Мнения: 580
Привет,
Хайде да се включа и аз по въпроса. Имам Стийм моп вече повече от година. Купих си го от магазина, не го поръчах по телефона. Имах право да го върна в 7 дневен срок (някой беше писал, че не можело). Получих го с две микрофибърни подложки и 20 еднократни. Еднократните оставят вода - не са хубави. Микрофибърните, обаче са страхотни. Не оставят вода - не държа бутона на парата натиснат, само го включвам и като изчистя - изключвам. Naughty Започват да оставят вода след себе си след като се захабят, тогава трябва да се поръчат нови. Чистя ламинат, теракота, гранитогрес, тапицерия на столове и килими. Изключително съм доволна. Да, задължително преди това почиствам с прахосмукачка, но то и с обикновен моп да почиствам пак трябва да пусна прахосмукачка преди това.
Надявам се мнението ми е да е било полезно. Като четях мненията и имах чувството, че аз ползвам друг уред! Shocked Странно, че толкова се различават мненията ни! #Crazy
Успех на всички в чистенето, с който и уред да използвате! Hug

# 199
  • Мнения: 625
cesari , би ли споделила точно модела, че вече се обърках...червен, зелен,ултра, мега Mr. Green Ако може модел и цена ще съм мн благодарна! Hug  bouquet

# 200
  • Мнения: 175
Привет,
Хайде да се включа и аз по въпроса. Имам Стийм моп вече повече от година. Купих си го от магазина, не го поръчах по телефона. Имах право да го върна в 7 дневен срок (някой беше писал, че не можело). Получих го с две микрофибърни подложки и 20 еднократни. Еднократните оставят вода - не са хубави. Микрофибърните, обаче са страхотни. Не оставят вода - не държа бутона на парата натиснат, само го включвам и като изчистя - изключвам. Naughty Започват да оставят вода след себе си след като се захабят, тогава трябва да се поръчат нови. Чистя ламинат, теракота, гранитогрес, тапицерия на столове и килими. Изключително съм доволна. Да, задължително преди това почиствам с прахосмукачка, но то и с обикновен моп да почиствам пак трябва да пусна прахосмукачка преди това.
Надявам се мнението ми е да е било полезно. Като четях мненията и имах чувството, че аз ползвам друг уред! Shocked Странно, че толкова се различават мненията ни! #Crazy
Успех на всички в чистенето, с който и уред да използвате! Hug

Абсолютно подкрепям това мнение! Имам я от две седмици - тази, червената, Ултра. Перфектно ми почиства килимите. Е, петна е трудно да изпере, но пък ги оставя свежи, много много свежи. Килима ми в хола е много дебел, светъл и много труден за поддръжка по принци - с това чудо се родих! Не ми оставя никаква вода по подовете, ама никаква! Четох темата преди, и провокирана от това, че казват, че пускала много вода се заглеждам аджеба има ли наистина толкова много вода след нея. Еми не, няма - колкото и да търся, не е изобщо толкова мокро - докато довърша стаята първата половина е абсолютно суха! Ползвам микрофибърните подложки, копчето не го държа натиснато (това на дръжката дето е).

smiled_ - аз до колкото разбрах разликата между предишния Стийм Моп (белия със синьо) и този, червения е, че червения е 2 в 1 - разглобява се и става една малка парочистачка - за щори, автомобил... която обаче определено пуска доста вода, т.к. накрайника е един малък и не се слага подложка на него.  
Това е модела

Последна редакция: пн, 14 дек 2009, 16:38 от Душко

# 201
  • Мнения: 19 487
Ами аз очаквам като се каже че почиства килими - да почиства и петната - иначе какво толкова му почиства - не мога да разбера. Не се заяждам в никакъв случай, просто споделям, че проблах с този уред и килимите си останаха на петна. Фугите на плочките също. Може би като за първи път нещо не мога да й свикна, но засега май на ръчно почистване ще я карам.

# 202
  • Мнения: 1 732
http://www.metro.bg/pages/1502.aspx?0&mm=9260&cd=2&k … &pg=1#content,ето този стийм моп ползвам аз от началото на лятото-най-успешната ми покупка за вкъщи,която се използва постоянно.Купих го от метро на промоция 2 броя за 240 лв.

# 203
  • Мнения: 8 952
Хм! Явно всеки си има различни очаквания  и представи и е най-добре да се пробва преди да се купи, та да няма разочарования.  Peace

При мен подът се мокреше здраво. Децата веднага успяха да се подхлъзнат и да паднат. Слава Богу се разминаха без травми!  Praynig

Микрофибърните кърпи... Аз така и не разбрах какви точно кърпи ми дадоха. Значи получих само 2 и 2 допълнителни,  които си купих отделно. Уж трябваше в комплекта да има и 10 еднократни.  newsm78 А тия, които получих аз са си според мен от хавлиен плат. Това ли е микрофибъра???

# 204
  • Мнения: 175
Ами аз очаквам като се каже че почиства килими - да почиства и петната - иначе какво толкова му почиства - не мога да разбера. Не се заяждам в никакъв случай, просто споделям, че проблах с този уред и килимите си останаха на петна. Фугите на плочките също. Може би като за първи път нещо не мога да й свикна, но засега май на ръчно почистване ще я карам.

Ами да, тя ПОЧИСТВА килими, но не ги пере  Wink Почиства от прах, разни мъхчета от чорапи (при нас често падат такива от едни термо-чорапи на мъжа ми) и разни леки замърсявания. И освежава, което за мен е важно. За фуги все още нищо не мога да кажа - не съм пробвала, т.к. нямаме теракот по подовете.
Не приемам че се заяждаш, ама никак - света е шарен - мнения много  Grinning
Аз съм доволна и си го ползвам с кеф  Wink

Хм! Явно всеки си има различни очаквания  и представи и е най-добре да се пробва преди да се купи, та да няма разочарования.  Peace

При мен подът се мокреше здраво. Децата веднага успяха да се подхлъзнат и да паднат. Слава Богу се разминаха без травми!  Praynig

Микрофибърните кърпи... Аз така и не разбрах какви точно кърпи ми дадоха. Значи получих само 2 и 2 допълнителни,  които си купих отделно. Уж трябваше в комплекта да има и 10 еднократни.  newsm78 А тия, които получих аз са си според мен от хавлиен плат. Това ли е микрофибъра???

Да, тези, дето изглеждат като хавлиени са микрофибърните  Peace В моята имаше само две такива - еднократни нямаше. И на сайта не се споменава, че има еднократни в комплекта...

# 205
  • Мнения: 5 173
Майката на половинката има. Веднъж я изпробвахме з=върху тапицерията на колата. Ефектът е нулев. Освен за теракот и паркет, не виждам къде би могъл да намери др приложение.

# 206
  • Мнения: 63
Исках да я видя тази от линка на мимето 26, но не ми излиза парочистачка, а телевизор...  newsm78  Joy

# 207
  • Мнения: 4 916
Девойки,
свекърва ми има такова нещо. И какво да ви кажа... не върши някаква различна работа от един класически парцал. Дали ще бъде гореща вода във вид на пара или хладка вода с препарат - ефекта е същия. Но на това нещо първо трябва да му снесеш двеста лева, после да му търсиш разклонители (понеже кабела му е съвсем къс), после стотици пъти да го чакаш да загрее водата до пара. А самата пара е по-слаба от тази на ютия нисък клас. Накрая не можеш да го накиснеш като парцала в белина за дезинфекция, а трябва да го сваляш с ръце (след като е изстинало от парата разбира се). Има си и други недостатъци.
С това горното не целя да откажа никого от тази покупка, но ако се колебаете или пък имате по-добро решение за тези пари - имайте го предвид.

# 208
  • Мнения: 1 732
Исках да я видя тази от линка на мимето 26, но не ми излиза парочистачка, а телевизор...  newsm78  Joy
в каталога за нехранителни стоки на стр 23 мисля,че беше.

# 209
  • Мнения: 175
Девойки,
свекърва ми има такова нещо. И какво да ви кажа... не върши някаква различна работа от един класически парцал. Дали ще бъде гореща вода във вид на пара или хладка вода с препарат - ефекта е същия. Но на това нещо първо трябва да му снесеш двеста лева, после да му търсиш разклонители (понеже кабела му е съвсем къс), после стотици пъти да го чакаш да загрее водата до пара. А самата пара е по-слаба от тази на ютия нисък клас. Накрая не можеш да го накиснеш като парцала в белина за дезинфекция, а трябва да го сваляш с ръце (след като е изстинало от парата разбира се). Има си и други недостатъци.
С това горното не целя да откажа никого от тази покупка, но ако се колебаете или пък имате по-добро решение за тези пари - имайте го предвид.

Да, ок, ще се съглася с теб  Hug , но аз основно за килимите го ползвам. Много ми ги освежава, наистина. Не защитавам 100% качествата му, но както беше писал някой по-горе - зависи кой какво е очаквал. Светлия ми килим в хола (както писах вече) е супер труден за поддръжка, но си го харесвам. Мопа много добре му се отразява - дори само това ми е достатъчно  Peace

п.п. Червения Стийм моп - Ултра е с ужасно дълъг кабел - чак се чудя как да го закача целия на стойката, за да не ми се оплита докато "мопя"  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт