Парочистачка H2O Стийм Моп

  • 233 011
  • 601
  •   1
Отговори
# 255
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
За мокренето, мокри, но според мен нормално. То и обикновеният моп си мокри, ама няма как иначе.
Пък и степента на мокренето зависи от степента на парата. За прозорците, пробвах го само на една врата със стъкло. Цялото стъкмо беше в отпечтъци от ръцете на малката и стъклото се изчисти добре. После само подсуших със суха кърпа.  

Последна редакция: пт, 18 мар 2011, 12:43 от scrye

# 256
  • Мнения: 149
Белия моп е абсолютен боклук. Аз съм със стийм моп бъди и съм доволна.

# 257
  • Мнения: 1 477
Да подбутна малко темата - искам да си поръчам новия стийм моп х5 и ако някой може да сподели опит Simple Smile
Аз го ползвам от около месец-два и съм доволна.Прозорците ги чисти идеално,но се налага да се подсушат с кърпа.Не ги мокри,по-скоро са леко влажни.

# 258
  • Мнения: 1
На мен по ми харесва червения и ме е яд че го продадох, за да си купя този новия зеления. Направо ми се разпадна в ръцете, не случайно е по-евтин. Мога да кажа че дори най-стария белия е по-добър от този новия, а че капе, всички капят, просто  трябва по-пъргавичко, но иначе с червения перфектно съм си чистила и ламината и плочките, супер си е. Много по-добре отколкото кофата със обикновен моп, а и имам по-малко прах откакто ползвам стийм моп.

# 259
  • Мнения: 167
И аз съм мноого доволна! Ползвам го постоянно,само вече имам нужда да подменя микрофибърните кърпи. Да запитам някой от вас купувал ли е нови и от къде?

# 260
  • Мнения: 149
Аз си уших от стара хавлия.

# 261
  • Мнения: 167
А за малката кърпичка съм си мислила(тя се протри яко) дали пък няма да ми свърши работа някое чорапче от тези за маратонки newsm78

# 262
  • Мнения: 1
Някъде ги имаше за 16 лв и двете микрофибърни, май на метро ги бях  гледала.

# 263
  • Мнения: 0
В нас имам Парочистачка H2O Стийм Моп и съм много доволна!Имам две кучета пекинези,а както някой знаят те са със доста дълъг косъм!Най-вече сега когато са в период на сменяне на козината в нас всеки ден чистим и всеки ден става пак всичко в косми от тях...!Страшно много съм доволна от парочистачката, наисти много лесно и бързо се почиства с нея!Сега гледам е излезнала нова реклама с повече екстри и чесно казно сериозно се изкушавам дали да не си я купя! Thinking Peace

# 264
  • Мнения: 149
Че те космите не се чистят по-добре с прахосмукачка.

# 265
  • Мнения: 0
Ами аз ги чистя и ми е супер добре  Peace Събирам ги по бързо по тоя начин и на мен ми върши работа! Според мен парочистачката върши чудесна работа и съм доволна,а също така и много мои познати и приятели на майка ми я използват и са много доволни също!

# 266
  • Мнения: 0
някой може ли да ми каже дали е шумна? кабела дълъг ли е? Rolling Eyes

# 267
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
Да е шумна, не, въобще даже. Ама то няма и от какво да е шумна. А за кабела, дълъг е доста даже. Чистя с него навсякъде у дома, като го включвам един път.

# 268
  • Мнения: 149
Аз съм на мнение, че парочистачките с различни приставки са по-добри от парочистачката H2O Стийм Моп, която става само за под.  С моята измих прозорците на двата ни апартамента, а фризера се размразява за минутки. И не е само това.

# 269
  • Мнения: 22 908
Аз съм на мнение, че парочистачките с различни приставки са по-добри от парочистачката H2O Стийм Моп, която става само за под.  С моята измих прозорците на двата ни апартамента, а фризера се размразява за минутки. И не е само това.
И аз мисля така.Например тази:

http://www.kolko.bg/bg/gorenje-parochistachka-sc-1800-r-bg/p/1500850

Аз имам подобна,но на друга марка и ми е много полезна.

Общи условия

Активация на акаунт