За старите сериали с любов...

  • 53 589
  • 252
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 799
Като спомена австралийски и новозеландски саги се сетих и за "Династията "Кална вода"".
А, именно  Mr. Green
Ейй, Пачи, като каза Ласи, така ми се прегледа това филмче...Много съм плакала на тоя филм и от щастие и от умиление, и от тъга, и от гордост...
А това май го дават ранния следобед по канал 1  newsm78

# 31
  • Мнения: 5 393

Тва не беше ли една яка кака полицайка- помня я, исках да мога да се бия като нея Mr. Green

Като спомена австралийски и новозеландски саги се сетих и за "Династията "Кална вода"".

И това много го обичах Laughing

# 32
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419




Никой ли не си спомня моите сериали? Отмъстителите, преди десетина години направиха и игрален филм по него, за едни детективи, тя се казваше Ема Пийл а той беше Джон Стийд, във филма ги играеха Ума Търман и Ралф Файнс... В сериала не ги знам, той е от '61-'69... Космос-а пък беше за Лунна база Алфа, мнооого го обичах, твърде много. А Тропическа Жега за двама частни детективи - той беше един веселяк, Ник Слотър, а тя Силви Джерард. Беше много интересно.


Отмъстителите - помня филма, но не и сериала.

Тропическа Жега - този го знам, харесваше ми.

# 33
  • Smallville
  • Мнения: 994
Скоро ми попадна "Седморката на Блейк" и четирите сезона изтеглих и гледах първите два с голям кеф,може би защото отчасти си ги спомнях,но 3 -ти и 4-ти сезон много ми затъпяха и така и не ги изгледах докрай,все заспивах преди края на серията и така и не можах да ги изгледам...
Но сериала,който изгледах с кеф отново и дори дъщеря ми го гледа с удоволствие е "Арабела"-върна ме в детството Wink

# 34
  • Мнения: 2 716
Помня градацията: жена - женище, Жануария  Joy

Гледа ми се "Синьо лято" и "Закуска на тревата".

# 35
  • София
  • Мнения: 819
Ааааааааа, "Линда" и аз я помня смътно, беше унгарски сериал май, сещам се, че преди да почне да трепа някого лекинко си сваляше сабото, уникална мацка, зяпах кат мунчо Joy
А от австралийските сериали много се радвах на един "Между два бряга", за мъж и жена с еднно кобърче, кръстено на жената Филаделфия - Дели. И естествено "птиците умират сами", ама там книгата е по-любима Blush

# 36
  • София
  • Мнения: 1 508
По втора програма от 22:30 често даваха разни австралийски и новозеландски саги, които много харесвах, но въобще не им помня имената  newsm78

От имена си спомням само "Между два бряга", и много искам да се сетя как се казваше полицейския сериал с мамчето Фут, така шансовете да си го изтегля отнякъде стават малко по-големи  Sunglasses

# 37
  • София
  • Мнения: 819
От имена си спомням само "Между два бряга", и много искам да се сетя как се казваше полицейския сериал с мамчето Фут, така шансовете да си го изтегля отнякъде стават малко по-големи  Sunglasses

Еййййййййй, тва с мамчето Фут беше жестоко, некво полицейско беше, верно, как ме подсети Crazy И то беше австралийско Peace

# 38
  • Мнения: 5 462
"Фортуната и Хасинта " , " Малка къща в прерията" , "Честни сини очи " .......... сега не се сещам за други ...

# 39
  • Мнения: 126
Аз искам да гледам"Богат беден",гледала съм го като малка,но нищо не си спомням.

# 40
  • Мнения: 2 897
От имена си спомням само "Между два бряга", и много искам да се сетя как се казваше полицейския сериал с мамчето Фут, така шансовете да си го изтегля отнякъде стават малко по-големи  Sunglasses

Еййййййййй, тва с мамчето Фут беше жестоко, некво полицейско беше, верно, как ме подсети Crazy И то беше австралийско Peace

Съседи(австралийски)? Thinking

# 41
  • София
  • Мнения: 819
Съседи(австралийски)? Thinking

Неееееееее, тва е по-вехто, онова с мамчето го въртяха 88 година някъде Thinking

# 42
  • Мнения: 2 897
Съседи(австралийски)? Thinking

Неееееееее, тва е по-вехто, онова с мамчето го въртяха 88 година някъде Thinking

Ми ти ''Съседи'' от кога мислиш,че е? Wink
Стартира през 1985г. и има над 5000 епизода Crazy

# 43
  • София
  • Мнения: 819
Ми и то там, ама тва полицейското беше с друго заглавие, мамка му, как не миога да се сетя, ама съм сигурна, че не е Съседи, то е с Кайли, Натали Имбрулия, и още кой ли не е минал оттам, преди да стане певец, актьор и т.н. Австралийските дзвезди от Съседи стартират 99 % Joy

# 44
  • Мнения: 2 897
Австралийските дзвезди от Съседи стартират 99 % Joy

 Joy
Така е Peace

Общи условия

Активация на акаунт