За старите сериали с любов...

  • 53 585
  • 252
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 819
Леле, че съм шматка, как можах да забравя: http://tvserialy.eu/wp-content/alf.jpg

Преди години, 2000-та, работех в едно квартално кафе и тогава го даваха по БТВ, в 17.00 кафето вътре беше претъпкано и пълна тишина, всички зяпахме кат зомбирани и се хилехме като куку Joy Joy Joy Като свършеше серията, можеше вече да оправям маси, пепелници и поръчки Mr. Green

# 46
  • UK
  • Мнения: 3 959
Леле, била съм на няколко месеца когато сте гледали тези неща.

# 47
  • Мнения: 5 393
Return To Eden се казва това с мамчето ви Фут. Simple Smile

Това е "Завръщане в Рая".Не си спомням персонаж мамчето Фут. Там е Стефани Харпър и компания.

# 48
  • UK
  • Мнения: 3 959
Не, не, грешка. Simple Smile Поправих се.

# 49
  • Мнения: 2 897
Хора,Мамчето Фут е от ''Съседи'',сигурна съм bowuu

А помните ли ''Война на световете?"-сериалът

Последна редакция: нд, 16 мар 2008, 23:03 от Zorie

# 50
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Никой не се сети да спомене моя любим сериал - "Гордост и предразсъдъци", по Джейн Остин.
Вярно че беше само 6 серии, но играта на Колин Фърт като Мистър Дарси е неповторима. Много съм щастлива че успях да си го изтегля от торентите и сега си го гледам от време на време.

# 51
  • Мнения: 5 393
Един от първите американски бози дето тръгна по българската телевизия беше"Пътеводна светлина".Помня, че се роди едно бебе и майката реши да го кръсти на двете баби(Мери и Сара) и се получи Мара Joy Joy Joy

# 52
  • Мнения: 71
ричмънд хил е сериала с мамчето фут

# 53
  • Мнения: 799
Даааааа, Ричмънд хил  ooooh!   bouquet
А имаше и едно италианско - "Крадци на шедьоври" с Джулиано Джема. Точех лиги по младия му помощник Пленицио, който не знам защо наричах Пиленцио  Joy

# 54
  • UK
  • Мнения: 3 959
Имам сантименти към името Мара и ми е много красиво. Но просто не го възприемам както всички - като някакво селско такова. Wink

# 55
  • Мнения: 5 713
Сетих се за " Между два бряга ", но виждам сте го отразили. А тая Линда не беше ли от студио Х?
"Перла в короната" помните ли? Аз смътно, но заглавието ми се е набило в главата, защото филмът го свързвам със смъртта на дядо.
Ум, белия делфин; Господин Тао; Призраци на виенското колело...
Уф, другите ми излезнаха от акъла.

# 56
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 695
Гледат ми се отново:
Болница на края на града
Робинята Изаура
Богат беден
Жената зад щанда
 Mr. Green

# 57
  • Мнения: 5 713
Един от първите американски бози дето тръгна по българската телевизия беше"Пътеводна светлина".
Оооо Пътеводна светлина и Докато свят светува.  Laughing

# 58
  • Мнения: 799
"Завръщане в Брайдсхед"
"Шака Зулу"
"Шогун" - уакаримаска и уакаримасей  Joy
Бар "Наздраве"

# 59
  • Мнения: 382
в момента дават по Диема Фемили: Арабела;Болница накрая на града;Хотел "рай"
                                 Фокс Крайм:Съдружници поневоля
 на Евроком мисля беше дават Октопод;Ласи може да я гледате на GTV и на диема+

Общи условия

Активация на акаунт