За старите сериали с любов...

  • 53 915
  • 252
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 897
Яни,виж два поста по-нагоре Hug

# 91
  • София
  • Мнения: 4 868
Ми то ЕГН-то не прощава Embarassed

Четох, четох и реших, че съм прочела и последното мнение та се засилих да отговарям...

Та как му била фамилията на Сашо  newsm78  Joy

# 92
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
И пак в предаването на Сашо Авджиев имаше познай силуета и една рубрика Торнадо, идваха и ти криеха разни неща в къщата и после за определено време трябваше да се открият съответно всичко ставаше като след торнадо, водеше го актьорът, който озвучаваше Алф.

# 93
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 861
Сега се сетих и за едни други мои много любими сериалчета, макар и анимационни: " Семейство Мейзга", " Джейми и вълшебното фенерче", " Пчеличката Мая"( имаше едно сладко търтейче, Уили май се казваше), " Вреди мравката".. Много сладурски бяха. Леле, как пак ми се гледат...

не Вреди, а Ферди мравката Peace
ммм, дааа, тези детски филмчета бяха стаОтни

# 94
  • Мнения: 2 897
От анимационните с брат ми много се кефехме на ''Мишел Ваян '' и ''Капитан Планета'' Grinning

# 95
  • Мнения: 2 131
Преди обожавах "Завръщане в рая". Не съм пропуснала нито една серия. Сега нещо не ми се гледа, май.
Спомням си, че и "Хотел Рай" гледах, но в момента нямам и грам идея за какво идеше реч. Никакъв спомен не ми изплува.  newsm78

# 96
  • Мнения: 2 759
Никой ли не си спомня моите сериали? Отмъстителите, преди десетина години направиха и игрален филм по него, за едни детективи, тя се казваше Ема Пийл а той беше Джон Стийд...
                    Току-що видях темата и влизам специално да запиша този сериал! Всяка нощ откарвах до 03-04, само и само да гледам поне една серийка. Много як! Обожавам стари английски филми (и някои френски)  Peace.

# 97
  • София
  • Мнения: 819
Само аз ли съм фенка на Алф? Crossing Arms

# 98
  • София
  • Мнения: 819
Само аз ли съм фенка на Алф? Crossing Arms

# 99
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
момичета много хубава тема  Hugвърнахте ме в детството,а помните ли ПРИЗРАЦИ В БЛОКА? newsm78 много готино филмче Peace

# 100
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
момичета много хубава тема  Hugвърнахте ме в детството,а помните ли ПРИЗРАЦИ В БЛОКА? newsm78 много готино филмче Peace

# 101
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
момичета много хубава тема  Hugвърнахте ме в детството,а помните ли ПРИЗРАЦИ В БЛОКА? newsm78 много готино филмче Peace

# 102
  • Мнения: 799
Само аз ли съм фенка на Алф? Crossing Arms
Не си, беее, през 1989 ходих с нашите в ГДР и там навсякъде имаше тениски, ключодържатели, плюшеняци и всякакви простотии с Алф. Още си ги пазя. А 2 от тениските се оказаха бетон - все още спя с тях  ooooh! (20 години почти).
Плюшен Алф така и не намазах, защото беше много пари, но всячески се опитвах да го спечеля на едно стрелбище (безуспешно). На финала нашите сметнаха, че е било по-изгодно да ми го купят  Joy

А филма с близнаците не се ли казваше "История с близнаци"  newsm78

# 103
  • DE
  • Мнения: 967
"Бевърли Хилс 90210" Много ми е далечен спомена.
Също и "Съдружници по неволя" - любим

# 104
  • Мнения: 5 393
Само аз ли съм фенка на Алф? Crossing Arms

Не си само ти Laughing Много готин сериал, с много култова героиня-РАкел.Как пък я избраха тази актриса така да си пасва с ролята Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт