хомеопат в Стара Загора

  • 70 189
  • 154
  •   1
Отговори
# 135
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Не съм адвокат на Мария, но все пак не е редно да се пишат глуости по нейн адрес!
Тя лекува класически!
Това е факт, а на кого се получава и на кого не не искам да коментирам!
Личното ми мнение е, че е много добра при хронични състояния!
Острите определено не са и силна страна!
И все пак е класически хомеопат!
За три години не съм видяла боаронско предписание. Освен в един случай и то ставаше дума за дете на 8 месеца диагностицирано с анемия и не можещо да стои седнало, отпуснато и апатично. Явно е сметнала, че няма време и е действала за доброто на детето. Сега детето е малка хала!
Ако се чудите дали е правилно това предписание ще ви отговоря с отговора, който получих в другата тема за хомеопатията - допустимо е когато живота се надпреварва с времето!
И пак повтарям - не защитавам Мария, а и аз си имам своите разочарования от нея!
Пиша всичко това само в интерес на истината!

# 136
  • Мнения: 403
Здравейте и от мен!
Понеже съм абсолютна невежа с хомеопатията се питам при какви състояния може да се дава такава? Знам, че  тук не сте ми лични лекари или нещо подобно, но просто ми е интересно при какви условия може да се дава хомеопатия и при какви по сероизони лекерства? Може ли да речем моето джипи да ми изпише някакъв хомеопатичен продукт или трябва обезателно да е специалист?

Питам ви защото буквално цялото ми семейство покашляме, не постоянно, от време на време, бих казала рядко, но все пак я има тая досадна кашлица. Аз естествено ще заведа децата на лекар, но нашето джипи изписва едни и същи сиропи за кашлица и вече нищо не помага, не сме пробвали само хомеопатия. Гледах реклами на разни хомеопатични сиропи за кашлица, но е абсурдно да си го изписвам сама и та мисълта ми е дали нашата лекарка ще е достатъчно наясно с продукта или трябва да отида на специалист?

# 137
  • Мнения: 109
Отиди на специалист.Личната лекарка не може да ти предпише хомеопатично лечение.

# 138
  • Мнения: 15
        Ох, и на мен ми е нужен адекватен лекар-хомеопат, но уви от прочетеното разбирам, че нямаме такъв. Аз ще споделя моят опит с д-р Казийска. Веднъж водих детето при нея с леко покашляне от време на време. Реших, че състоянието на детето не е сериозно и мога да опитам с хомеопатия. Моя позната е много доволна от въпросната лекарка.

       Така заведох детето, изписа и монопрепаратите, но резултат нямаше - Никакъв. Естествено детето се влоши и нататъка не е за разказване #Cussing out Аз лично не съм с добри впечатления от тази докторка.
 
       Изчетох доста и за другите спрягани имена - Стоянова и Рачева, но не съм положително настроена и към тях. Доколкото знам Мария Стоянова дори не е доктор. Не бих поверила детео си на човек без медицинско образование, а за Рачева чувам и чета кофти неща.

       Някой има ли мение и опит за тези доктори? http://kirilddobrev.blogspot.com/  http://www.homeopatia.vlez.bg/?showpage=62176
     
      Ако има моля да сподели Praynig

Последна редакция: чт, 18 апр 2013, 11:20 от zangera

# 139
  • Мнения: 6
Здравейте ,някой ходил ли е при Росица Димитрова ? Какво ви е мнението за нея? Simple Smile

# 140
  • Мнения: 1
Здравейте!
Спешно търся координати за добър хомеопат в Стара Загора.Благодаря Ви!

# 141
  • Мнения: 490
Здравейте!
Спешно търся координати за добър хомеопат в Стара Загора.Благодаря Ви!
И аз се присъединявам към питането. И  аз не съм доволна от Казийска. Детето ми, по време на лечение, с предписани от нея неща, стигна до пневмония.

# 142
  • Мнения: 25
За съжаление и аз не знам за добри хомеопати в Стара Загора ако научите все пак нещо споделете моля

# 143
  • Мнения: 25
Посещавали сме почти всички от тук споменатите, но без резултат.

# 144
  • Стара Загора
  • Мнения: 40
Здравейте на всички мами! Да питам и аз......... Синът ми е на 3г и 9м. установи се че има алергии към цъфтежите и на пролет е страшно с кашлица и сополи. Но тази година е просто ужас.... на пролет е болен,а сега вече месец е със задушаваща кашлица , вечер докато спи. Преди месец изкара един бронхит и уж се оправи и след седмица пак с пристъпите. Къде ли не го водих, кой ли не го прегледа вече, не знам. Личната излезна със заключение , че е " Бронхиална астма" на инхалации с пулмикорд, вентолин, физиологичен и вечер на сингулар. Та сега съм в чуденка дали д-р Казийска би могла да ни помогне..... Ако някоя мама има подобни проблеми да каже мнение. Благодаря! Simple Smile

# 145
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Боаронските хомеопати само "замазват" симптомите.
Казийска е боаронски хомеопат. И това няма връзка с фирмата от която са произведени лекарствата, а с това как се прави оценка на пациента и как се изписва лечение.

# 146
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 756
И аз искам да заведа синът ми 3г и половина на хомеопат за уголемена трета сливица ,но се чудя къде е най-добре.Ходили сме при двама хомеопати преди време и не мога да преценя сега къде да го водя.Единия боаронски и помогна, другия класически и нямаше ефект  Rolling Eyes, сега съм в дилема  Thinking

# 147
  • Стара Загора
  • Мнения: 40
За уголемена трета сливица ни изписаха "лимфомиозот капки" да пие за три месеца най- малко.

# 148
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 756
Благодаря  bouquet

# 149
  • Стара Загора
  • Мнения: 40
 bouquet

Общи условия

Активация на акаунт