хомеопат в Стара Загора

  • 70 138
  • 154
  •   1
Отговори
  • Казанлък
  • Мнения: 44
Много ви моля да ми изпратите координати на някои хомеопати в града.Намерих на Мариана Рай4ева,но никои познат не е ходил при нея и не  знам нищо за нея.Предварително благодаря на вси4ки.

# 1
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Много ви моля да ми изпратите координати на някои хомеопати в града.Намерих на Мариана Рай4ева,но никои познат не е ходил при нея и не  знам нищо за нея.Предварително благодаря на вси4ки.

 За щастие, имате истински хомеопат в Ст. Загора - на "Лични" Ви изпратих координатите и.  Peace

# 2
  • Мнения: 48
много се извенявам, но бихте ли писали как се казва този хомеопат. Благодаря предварително  bouquet

# 3
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
много се извенявам, но бихте ли писали как се казва този хомеопат. Благодаря предварително  bouquet

 Имена, телефони, адреси и др. под - само на "Лични"  Peace /... из Условията на форум БГ МАММА.../

# 4
  • Мнения: 109
д-р Цонка Казийска е най-добрия специалист при който можеш да попаднеш тел.042/600706

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Искам и аз име и телефон на хомеопат в Стара Загора.
Детето ми боледува за първи път сега и толкова неща изпи, че чак не искам да си помислям. За това искам да се свържа с хомеопат.

# 6
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Хера, за щастие имаме класически хомеопат в Стара Загора- д-р Райчева.Аз съм очарована от нея( за момента) Ако искаш мога да ти пратя координати на лични...

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Благодаря ти Нефи  Hug

# 8
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Искам и аз име и телефон на хомеопат в Стара Загора.
Детето ми боледува за първи път сега и толкова неща изпи, че чак не искам да си помислям. За това искам да се свържа с хомеопат.

 Пратих ти координатите на истински хомеопат в Стара Загора.  Peace

# 9
  • Мнения: 284
И аз искам координати на хомеопат в Ст.З. Ходихме при д-р Казийска (много мила жена) но нещо май не съм доволна... newsm78

# 10
  • Мнения: 38
 
И аз искам координати на хомеопат в Ст.З. Ходихме при д-р Казийска (много мила жена) но нещо май не съм доволна... newsm78
Подкрепям мнението ти. Моля Ви за бърз отговор, защото състоянието на детето ми се влошава.

# 11
  • Мнения: 119
Д-р Казийска е "боаронски " хомеопат !!!!
Много пъти е обсъждана темата за разликата между "боаронската " и класическата школа !
Д-р Казийска  няма да може да помогне да се излекува качествено което и да е заболяване , защото не практикува истинска хомеопатия. Получава се т. нар. замаскиране на сипмтомите и хората си мислят , 4е като са избегнали антибиотика и това е добре , но до след няколко седмици , когато всичко започне наново и така ...... Е , някои майката разбират, че нещо не е наред и търсят друг лекар ( ако все още й е останала вяра в способностите на хомеопатията ) !!!
За съжаление не мога да те насоча към истински хомеопат в Стара Загора , вече от 1 год. ходим в София (преди това повече от 2 г. се занимавахме с псевдо хомеопати т. е . споменатите ) ! Дано Александър ти каже !
Само ще добавя , че и д-р Райчева не е истински хомеопат ! Не желая да влизам в спор с никой ( защото и двете сигурно имат доволни клиенти ) , но ако всички те си направят труда да изчетат всичката информация относно правилата на хомеопатията , ще разберат , че и двете грубо ги нарушават!!!!

# 12
  • Мнения: 17
Може ли да ми изпратиш координатите на този истински хомеопат?Ще ти бъда много благодарна.

# 13
  • Мнения: 284
Александър дали няма да се включи  newsm78 ?

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
д-р Цонка Казийска е най-добрия специалист при който можеш да попаднеш тел.042/600706
Много съм доволна от нея  Peace

# 15
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Александър дали няма да се включи  newsm78 ?

  Тук съм!  Hug  Вече пак имам интернет!

 Който желае, на Лични ще му изпратя координати на истински хомеопат в Стара Загора.  Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 546

 Който желае, на Лични ще му изпратя координати на истински хомеопат в Стара Загора.  Peace

 Аз искам. Много благодаря предварително.   bouquet

# 17
  • Мнения: 79
Може ли и на мен,моля? Praynig   
Благодаря предварително!  smile3525

# 18
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107

 Който желае, на Лични ще му изпратя координати на истински хомеопат в Стара Загора.  Peace

 Аз искам. Много благодаря предварително.   bouquet

 На всички поискали изпратих на Лични.  Peace

  irinopolis, но ти нали живееш в София?...

Последна редакция: чт, 01 май 2008, 19:51 от Aleksander

# 19
  • София
  • Мнения: 546

  irinopolis, но ти нали живееш в София?...

 Да, там живея, но родителите ми са в Стара Загора. Инфото не е лично за мен.

# 20
  • Мнения: 162
Александър,моля те изпрати и на мен координатите на този хомеопат.От 15 март се въртим в омагьосан кръг -кашлица,хрема,бронхоспазъм,антибиотик  и т.н.Малкият ми син изпи вече 4 антибиотика.
Предварително ти благодаря!

# 21
  • Мнения: 255
И аз ще помоля за коодринатите и името на истнския хомеопат в Стара Загора,след омагьосания кръг от АБ,само това ми остава
Благодаря предварително  bouquet

# 22
  • Мнения: 255
НЯкой би ли ми пратил на лични инфо за истинския хомеопат,
Благодаря Hug

# 23
  • Мнения: 48
многоооо ви моля, откъснах се от темата, но моля ви изпратете и на мен данните на този истински хомеопат, че пак се започна- хреми, алергии.........

# 24
kakva e tazi taina okolo xomeopat v stara zagora?Zashto ne izpishete imeto i tel.?

# 25
  • Мнения: 37
Аз също имам нужда от истински хомеопат,ако може да ми дадете координати Александер.Но другия ми въпрос е може ли хомеопатът да бъде и педиатър,защот си нямаме.

# 26
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
  Важно - из правилата на Форума: 

   Във форумите не се дават координати, имена и телефони!  това се прави само на Лични


 mmtomova - моля те изтрий името и телефона!

   

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 99
Здравейте!
Аз също се интересувам от добър хомеопат в Стара Загора. За щастие не ни се е налагало до сега да търсим такъв тип помощ и дано не се налага, но искам да бъда подготвена. Благодаря предварително Hug

# 28
  • Мнения: 109
  Важно - из правилата на Форума: 

   Във форумите не се дават координати, имена и телефони!  това се прави само на Лични


 mmtomova - моля те изтрий името и телефона!

   

Само че това не важи за лекари,мед.центрове,болници и други обществени фигури и институции.

# 29
  • Мнения: 37
Mного благодаря Александър,но от нея разбрах,че хомеопатите не работят със здравна каса,а аз не мога да си позволя 30-40 лева за преглед.Затова,ще помоля който знае за добър доктор,който не дава лекарства както му падне и обръща достатъчно внимание,да ми даде тел. и координати в Стара Загора.

# 30
  • Мнения: 48
пак ще помоля ако може пратете ми името на този хомеопат. Благодаря ви предварително  bouquet

# 31
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
пак ще помоля ако може пратете ми името на този хомеопат. Благодаря ви предварително  bouquet

 Само името ли? ... и защо само името, само от любопитство ли, или имате и някакъв проблем?

# 32
  • Мнения: 48
пак ще помоля ако може пратете ми името на този хомеопат. Благодаря ви предварително  bouquet

 Само името ли? ... и защо само името, само от любопитство ли, или имате и някакъв проблем?
Не, не е от любопитство. Но градът ни не е чак толкова голям и знаеки името няма да ми представлява особен проблем да открия координатите му. А ако толкова много сте решили да го пазите този доктор в тайна- то запазете си го. Но не виждам нищо лошо човек ако може да помогне, особено когато се отнася за здраве!!!

# 33
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Ама разбира се, че не е тайна. Аз си водя детето при д-р Казийска. Кабинетът и е зад хотел Дедов  Peace Успех!

# 34
  • Мнения: 40
И аз ще помоля Александър или който има инфо за истински хомеопат, ако може да ми изпрати на лични - име, адрес и тел.  Praynig
Моя позната си тъпчи детето с АБ от няколко месеца... В момента е болно с температура.
Благодаря предварително!

# 35
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
пак ще помоля ако може пратете ми името на този хомеопат. Благодаря ви предварително  bouquet

 Само името ли? ... и защо само името, само от любопитство ли, или имате и някакъв проблем?
Не, не е от любопитство. Но градът ни не е чак толкова голям и знаеки името няма да ми представлява особен проблем да открия координатите му. А ако толкова много сте решили да го пазите този доктор в тайна- то запазете си го. Но не виждам нищо лошо човек ако може да помогне, особено когато се отнася за здраве!!!

 Дарси не ми се сърдете! Пращам Ви го на Лични.  Peace

# 36
  • Мнения: 1 149
Може ли и на мен кординати на хомеопата Praynig
От началото на септември все  сме болни,отровиха го с антибиотици #Cussing out
Моляви,трябва ми спешно Praynig

# 37
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
И аз ще помоля Александър или който има инфо за истински хомеопат, ако може да ми изпрати на лични - име, адрес и тел.  Praynig
Моя позната си тъпчи детето с АБ от няколко месеца... В момента е болно с температура.
Благодаря предварително!


  viktori   и  betunga


 Пращам ви на Лични.  Peace

# 38
  • Тука, под липите стари...
  • Мнения: 287
Ще помоля по-вещите в правилата на този форум да кажат има ли проблем да се дават координати на лекари, за да мога да осветля най-накрая името и координатите на въпросния старозагорски хомеопат. Нямам лични впечатления, но мога да дам координати.

# 39
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Ще помоля по-вещите в правилата на този форум да кажат има ли проблем да се дават координати на лекари, за да мога да осветля най-накрая името и координатите на въпросния старозагорски хомеопат. Нямам лични впечатления, но мога да дам координати.

  Не, не и пак НЕ!

  Прочетете правата и задълженията влизайки в този уважаван форум -БГМАММА.

 Едно от тях гласи, да не се прави СПАМ - открита реклама на каквото и да е, вкл. имена, телефони и координати на хора.
 Това може да става само на "Лични"  Peace

 

# 40
  • Мнения: 284
Странно  Thinking аз пък прочетох ето това :
Цитат
Неписано правило в Интернет е това, че е силно нежелателно публикуването на лични данни - ЕГН, номер на лична или кредитна карта, точен адрес, както и лични телефонни номера без значение дали са свои или чужди
Изключение правят само публично достъпни адреси и телефони на лекари, клиники, магазини, институции и т.н.

# 41
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Aleksander,
Телефони на лекари се публикуват публично без проблем...

# 42
  • Стара Загора
  • Мнения: 121
Ще помоля по-вещите в правилата на този форум да кажат има ли проблем да се дават координати на лекари, за да мога да осветля най-накрая името и координатите на въпросния старозагорски хомеопат. Нямам лични впечатления, но мога да дам координати.

  Не, не и пак НЕ!

  Прочетете правата и задълженията влизайки в този уважаван форум -БГМАММА.

 Едно от тях гласи, да не се прави СПАМ - открита реклама на каквото и да е, вкл. имена, телефони и координати на хора.
 Това може да става само на "Лични"  Peace

 
Няколко пъти исках от Александър координатите на лични на този"истински хомеопат",но така и не ми ги изпрати, като най-накрая каза,че този хомеопат не е лекар Shocked.Каква е тази тайнственост, в която е обвит?Нещо ми замириса на шарлатанщина Naughty.Така заведох детето си при д-р Казийска,много съм доволна от нея.Нека всеки сам да си прецени...

# 43
  • Мнения: 1 149
Би ли ми дала координатите на Казийска  Praynig
Разпитах за тази хомеопатка,но никой не я е чувал Sad

# 44
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Кабинета на Казийска се намира зад хотел Дедов, нова кооперация покрай оградата на детската градина( не знам кой номер беше). Тел: 042 600 706 или 0888 636 008
 Peace

# 45
  • Мнения: 1 149
Много благодаря  bouquet
Само хубави неща чувам за Казийска Hug

# 46
  • Мнения: 15
Аз също моля за координати на класически хомеопат в Стара Загора на лични.

Благодаря предварително.

# 47
Здравейте! Аз съм от Стара Загора и много се нуждая от информация за класически хомеопат в града ни CryЩе бъда благодарна,ако ми отговорите!!!

# 48
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
д-р Райчева- 0898 225215
http://www.homeopatia.hit.bg/8.html

# 49
  • Мнения: 1 149
А Казийска не е ли класически хомеопат newsm78
Моля,някой по-компетентен да обясни каква е разликата?
Извинявам се за невежеството Embarassed

# 50
  • Мнения: 119
Ще си позволя да се самоцитирам:

 въпрос: "Как да разбера дали е класически хомеопат и какви други има?"
 
"Класическият " хомеопат предписва само едно лекарство, другите са така наречените "боаронци" , които предписват по няколко лекарства наведнъж , което е в пълно противоречие със законите на хомеопатията.Интервюто при " Класически " хомеопат трае 1 1/2 - 2 часа, а при "боаронец" - не повече от 30 мин. Ние ходим през 1 мес. на проследяване и тогава интервюто трае около 30 мин. Ако през този интервал възникне някакъв проблем може да се обаждаш по тел. (тази услуга не се заплаща).

И още един цитат:

Д-р Казийска е "боаронски " хомеопат !!!!
Много пъти е обсъждана темата за разликата между "боаронската " и класическата школа !
Д-р Казийска  няма да може да помогне да се излекува качествено което и да е заболяване , защото не практикува истинска хомеопатия. Получава се т. нар. замаскиране на сипмтомите и хората си мислят , 4е като са избегнали антибиотика и това е добре , но до след няколко седмици , когато всичко започне наново и така ...... Е , някои майката разбират, че нещо не е наред и търсят друг лекар ( ако все още й е останала вяра в способностите на хомеопатията ) !!!
За съжаление не мога да те насоча към истински хомеопат в Стара Загора , вече от 1 год. ходим в София (преди това повече от 2 г. се занимавахме с псевдо хомеопати т. е . споменатите ) ! Дано Александър ти каже !
Само ще добавя , че и д-р Райчева не е истински хомеопат ! Не желая да влизам в спор с никой ( защото и двете сигурно имат доволни клиенти ) , но ако всички те си направят труда да изчетат всичката информация относно правилата на хомеопатията , ще разберат , че и двете грубо ги нарушават!!

Дано съм била полезна!  Peace

# 51
  • Тука, под липите стари...
  • Мнения: 287
Ходила съм и при Казийска и при Райчева. За Райчева съм съгласна, че не е класически хомеопат (изписва няколко лекарства наведнъж и често лекува на алопатичен принцип - за гърло -това, за кашлица - това). За Казийска няма спор, че е от Боаронвците. Въпреки това многократно е "спасявала положението" при баналните инфекции на сина ми - температури, зачервено гърло, отити, ангини. Ходя при нея, защото просто нямам алтернатива, а си мисля, че дори боароновското лечение е по-добро от антибиотиците. Факт е обаче, че след нейното лечение нещата при детето не се задълбочиха, а напротив започна все по-рядко да боледува (да не казвам голяма дума). Може би просто порастна, не знам какво да мисля. За мой сериозен здравословен проблем ходя в София при утвърден и често дискутиран по форумите хомеопат. Именно тя ми каза, че в Ст. Загора имаме истински класически хомеопат и ми даде координатите й. Казва се Мария Стоянова, тел. 0897882391. Не съм я посещавала, знам, че живее в района на стадион Берое и приема само по предварителна уговорка в следобедните часове. Не мога да си обясня защо Александър толкова я крие, но самия той и беше давал имената в една друга тема, която сега нямам време да търся, а и не смятам, че е необходимо. Чувала съм, че въпросната госпожа практикува и рейки, но не мога да гарантирам за достоверността на това. Извинявам се за многословието. Дано съм помогнала.

# 52
  • Мнения: 1 149
Ходих и при двете.
Казийска не можа да го оправи,сега ще видим Райчева какво ще направи.
Ще пиша пак след няколко дни.
Между другото в сайта на Райчева пише,че е класически хомеопат newsm78
http://www.homeopatia.hit.bg/
Но мисля,че най-важното е да помогне на детето ми,пък каквато ще да е Crossing Arms

# 53
Мили дами, ако случайно имате познати медицински сестри или жени с опит в гледането на болен, моля пишете ми координатите на този човеч. От стара загора съм и ми трябва за баба ми, която е с лек инсулт, но не може да се обслужва все още сама. Трябва ми жена , която да я наглежда почасово, ще се договорим за цена. Телефона ми е 0885 713 500, а името ми е Ралица. Благодаря предварително!!!

# 54
  • България
  • Мнения: 224
Ще може ли на мен инфо за истински хомеопат в Ст.Загора!

# 55
  • Мнения: 1 149
Ще може ли на мен инфо за истински хомеопат в Ст.Загора!
Според мен няма такива в града Sad

# 56
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Мами и по- горе е обсъждано...д-р Райчева е класически хомеопат. Дори пуснах линк към нейната страница, където има и много информация за хомеопатията.

# 57
  • Мнения: 1 353
Мами и по- горе е обсъждано...д-р Райчева е класически хомеопат. Дори пуснах линк към нейната страница, където има и много информация за хомеопатията.
Аз не съм от Стара Загора.Сайта на въпросната хомеопатка е информативен-да.Обаче това не е никакъв класически хомеопат защото си позволява да предписва сутрин едно след обяд друго на другия ден други неща............и.т.н. Това Не е класическа хомеопатия въпреки информативния сайт. Naughty

# 58
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Мами и по- горе е обсъждано...д-р Райчева е класически хомеопат. Дори пуснах линк към нейната страница, където има и много информация за хомеопатията.
Аз не съм от Стара Загора.Сайта на въпросната хомеопатка е информативен-да.Обаче това не е никакъв класически хомеопат защото си позволява да предписва сутрин едно след обяд друго на другия ден други неща............и.т.н. Това Не е класическа хомеопатия въпреки информативния сайт. Naughty

Щом казваш  Peace

# 59
  • Мнения: 1 149
Ще може ли на мен инфо за истински хомеопат в Ст.Загора!
Според мен няма такива в града Sad
Извинявам се -при Мария Стоянова не съм ходила,чудя се при нея ли да пробвам за последно в града или да хващам пътя за София newsm78

# 60
  • Мнения: 468
Вики,аз те съветвам да отидеш при Мария,преди да заминеш към София.Мисля,че няма да съжаляваш.Успех

# 61
  • Мнения: 280
Със сигурност има доволни клиенти от различни хомеопати.Все пак хората са различни и им пасват различни лечители.Когато откриеш твоя,със сигурност го познаваш.

Не зная дали е редно да се публикуват координати ,или не.Няма  и да публикувам такива,защото по-горе вече е направено.Според мен не е нужно един хомеопат да бъде лекар.Хомеопатията разчита на други неща,не на слушалката и броят на левкоцитите.

Успех на всички,търсещи здраве за себе си и децата си.

# 62
  • Мнения: 255
AЗ също водя децата си при Райчева,доволна съм за сега
Отначало беше изписала схема с различни препарати,но сега пият само и единственно 1 което давам сутрин и вечер,а ако някой се разболее давам по6-7 пъти на ден,ФАКТ неоспорим е че децата преборват болестите по-бързо и ефект има
Не мисля че е боаронски хомеопат и не съвсем класик ...и аз незнам точно ,водят е класически
За мен няма значение щом е успешно лечението й

# 63
  • Мнения: 42
Искам да попитам някой ходил ли е при Росица Димитрова-хомеопат,ирисодиагностик и др. в Стара Загора? Какво ви е мнението? Класически хомеопат ли е ? Благодаря!

# 64
  • Мнения: 1 149
Искам да попитам някой ходил ли е при Росица Димитрова-хомеопат,ирисодиагностик и др. в Стара Загора? Какво ви е мнението? Класически хомеопат ли е ? Благодаря!
За пръв път чувам това име.Ще разпитам ако науча нещо  ще пиша.

# 65
Моля изпратете и на мен координати на истински хомеопати в Стара Загора,защото от септември месец ходим по мъките и само АБ, а сме на 1г.и 10м.  Praynig

# 66
  • Мнения: 1 149
mani 79   писах ти на лични

# 67
  • Мнения: 1 014
Ще следя темата с интерес...

# 68
  • Мнения: 134
Охх, момичета, така съм и набрала на Казийска, че ми е черна пред очите в момента. Ние сме с атопичен дерматит и след като минахме през един курс с кортикостероиди, реших, че ще променя нещата и потърсих хомеопат. Първата, на която попаднах се казва Георгиева, ако не се лъжа, и много бързо ме отказа от услугите си, след като в един разговор по телефона ми се накара, как съм можела да кърмя толкова дълго детето и че с тази кърма само съм и вредяла.  Shocked
Пробвахме и с Казийска. Макар и да не бях възхитена от отношението, си казвах, че по-важни са резултатите от лечението, няма да се женим с нея, я! Верно, че боаронската са ни лекували, но /пу-пу-пу/ за около два месеца петната се поизчистиха /то за толкова време може и от подпомагащото лечение с емолиентите да са минали, знае ли някой.../. По лошото е, че преди няколко дни с таткото се разсополевихме, и както малката си беше наред, само с някое леко покашлюване един-два пъти на ден, едната сутрин след събуждане не спря да кашля цяла минута и дори имаше напъни да повръща. Страшно се притесних, и макар да ми мина през главата да звъня на Казийска, като знам колко време минава преди да се разбера с асистента й /или там какъвто е този дето вдига телефона/, как никога не можем да си запишем час за същия ден, се отказах и хукнах при личната, която поне винаги е на линия. Тя ми предписа лекарства, но ме посъветва да звънна на хомеопата, за да сверим с нея дали действието на едното лекарство не се покрива с това, което вече пием. Тук следва върха на сладоледа - когато тоя ми ти "асистент" разбра, че сме ходили при друг лекар, първо с груб тон ме запита защо изобщо сме го направили и после ми каза, че като съм избрала да ходим при друг да си решавам сама, избора бил мой. Не можех да повярвам на ушите си, че този човек отказваше да помогне на детето ми, защото съм потърсила и друг лекар!!! Въпреки настояването ми да говоря с Казийска, той каза, че това е невъзможно в момента и ме остави облещена и незнаеща какво лекарство да дам на болното ми дете! След около 15 мин същия мъж ми звънна и каза, че е говорил с Казийска и тя е казала, цитирам: "да спрем с хомеопатичните лекарства и да си пием това, което ни е изписала личната". В момента съм в пълно неведение дали опитвайки се да лекувам бронхита на детето, не влошавам нещата с дерматита, но след подобно обидно отношение никога не бих отишла при Казийска отново.
Благодаря за информацията за Мария Стоянова, ще отидем и при нея, дано този път всичко е наред.

# 69
  • Мнения: 1 149
Охх, момичета, така съм и набрала на Казийска, че ми е черна пред очите в момента. Ние сме с атопичен дерматит и след като минахме през един курс с кортикостероиди, реших, че ще променя нещата и потърсих хомеопат. Първата, на която попаднах се казва Георгиева, ако не се лъжа, и много бързо ме отказа от услугите си, след като в един разговор по телефона ми се накара, как съм можела да кърмя толкова дълго детето и че с тази кърма само съм и вредяла.  Shocked
Пробвахме и с Казийска. Макар и да не бях възхитена от отношението, си казвах, че по-важни са резултатите от лечението, няма да се женим с нея, я! Верно, че боаронската са ни лекували, но /пу-пу-пу/ за около два месеца петната се поизчистиха /то за толкова време може и от подпомагащото лечение с емолиентите да са минали, знае ли някой.../. По лошото е, че преди няколко дни с таткото се разсополевихме, и както малката си беше наред, само с някое леко покашлюване един-два пъти на ден, едната сутрин след събуждане не спря да кашля цяла минута и дори имаше напъни да повръща. Страшно се притесних, и макар да ми мина през главата да звъня на Казийска, като знам колко време минава преди да се разбера с асистента й /или там какъвто е този дето вдига телефона/, как никога не можем да си запишем час за същия ден, се отказах и хукнах при личната, която поне винаги е на линия. Тя ми предписа лекарства, но ме посъветва да звънна на хомеопата, за да сверим с нея дали действието на едното лекарство не се покрива с това, което вече пием. Тук следва върха на сладоледа - когато тоя ми ти "асистент" разбра, че сме ходили при друг лекар, първо с груб тон ме запита защо изобщо сме го направили и после ми каза, че като съм избрала да ходим при друг да си решавам сама, избора бил мой. Не можех да повярвам на ушите си, че този човек отказваше да помогне на детето ми, защото съм потърсила и друг лекар!!! Въпреки настояването ми да говоря с Казийска, той каза, че това е невъзможно в момента и ме остави облещена и незнаеща какво лекарство да дам на болното ми дете! След около 15 мин същия мъж ми звънна и каза, че е говорил с Казийска и тя е казала, цитирам: "да спрем с хомеопатичните лекарства и да си пием това, което ни е изписала личната". В момента съм в пълно неведение дали опитвайки се да лекувам бронхита на детето, не влошавам нещата с дерматита, но след подобно обидно отношение никога не бих отишла при Казийска отново.
Благодаря за информацията за Мария Стоянова, ще отидем и при нея, дано този път всичко е наред.

От Казийска никак не съм доволна-особенно от отношението ........но  не ми се говори за това.
Не искам да влизам в спор с никой,товаси е мое мнение.

Последна редакция: чт, 05 мар 2009, 00:17 от viktori

# 70
Лекувам голямата си дъщеря на 5,5 г при д-р Казиисйска вече 2г с много тежка алергия. Хронична уртикария.Оказа се алергична към всичко що се яде пие и диша.Да съвсем не е пресилено.Детето ми ядеше само царевично брашно и 1 месец беше на орбазон и куп отрови.Благодаря на д-р Казйиска, тя спаси живота ни. От 2г не сме пили антибиотици, малката ми дъщеря е вече на 1г.От изписването ни от родилен дом е на хомеопатия. Много съм доволна!Препоръчвам я на всички!

# 71
  • Мнения: 280
Чудесно е,че сте намерили вашия лечител.Както и по-нагоре казах-колкото клиенти,толкова подходи,толкова и лечители.

# 72
  • Мнения: 1 149
Чудесно е,че сте намерили вашия лечител.Както и по-нагоре казах-колкото клиенти,толкова подходи,толкова и лечители.
Много добре  казано

# 73
  • Мнения: 766
Препоръчвам ви Мария Стоянова - класически хомеопат. Аз лично съм много доволна от нея.

# 74
Ако не е тайна колко струва прегледа при Мария Стоянова и каква е докторската и квалификация. Това е много важно да знаем и как точно става записването, график ..работно време? newsm78

# 75
  • Мнения: 280
Защо пък всички тези уточняващи въпроси?Нали сте много доволни от вашия хомеопат?

# 76
  • Мнения: 1 149
Защо пък всички тези уточняващи въпроси?Нали сте много доволни от вашия хомеопат?
И аз това щях да попитам.

# 77
# 78
 По-принцим не обичам тази излишна тайнственост,която умишлено се създава тук. Така или иначе всеки добър лекар....си е подсигурил и добра реклама в очите на пациентите си. Нали така....не виждам причина да се шепне с недомлъвки...всепак говорим за здравето на децата ни.

# 79
  • Мнения: 280
Oт моя страна излишна тайнственост няма.Само дето не съм искала разрешението на хомеопата ни да разнасям името и по форумите.Казах коя е,казах,че сме доволни.Друго смятам,че не е нужно.Също смятам,че човек трябва сам да достигне до нещо или някой,не воден от препоръки на анонимни хора в интернет.

# 80
  • Мнения: 1
Здравейте. И аз имам здравословен проблем и ми препоръчаха да се опитам с хомеопатия. Тук прочетох доста красноречиви коментари и още съм разколебана кой хомеопат да посетя. Една приятелка ми препоръча д-р Златка Георгиева, останала е много доволна от нея, но желая да чуя и вашето мнение. 

# 81
  • Тука, под липите стари...
  • Мнения: 287
Позволявам си да побутна темата с надеждата тези, които вече са посетили, дискутираните по-горе хомеопати в Стара Загора, да споделят впечатления. Още повече в това грипно време сигурно много от нас обмислят лечение при хомеопат.

# 82
  • Мнения: 1
aleksander-и аз искам името и телефона на истински хомеопат в Стара Загора

# 83
  • Мнения: 1 037
и аз на опашката за името на "истински" хомеопат и бихте ли ме ориентирали колко струва първоначалния преглед-интервю newsm78

# 84
  • Мнения: 280
Преди 2 години когато открих хомеопатията първо за сина си, а след това и за себе си и дъщерята, беше 30 лв. за възрастен и 15 за дете. Сега не знам как са цените.

# 85
  • Мнения: 1 149
Позволявам си да побутна темата с надеждата тези, които вече са посетили, дискутираните по-горе хомеопати в Стара Загора, да споделят впечатления. Още повече в това грипно време сигурно много от нас обмислят лечение при хомеопат.
Благодаря на всички,които ме насочиха към Мария Стоянова. Кратно,точно и ясно казано-тя ни спаси.
Страхотен професионалист и човек.
С радост мога да съобщя,че нашето семейство открихме "нашия" лечител.

# 86
  • Мнения: 6
Здравейте може ли да дадете координати или поне телефон на Др.Стоянова
А също и да помоля ако има други майки доволни от нея като хомеопат да се включат,понеже както винаги за лекарите било то и хомеопати мненията са разнородни  newsm78
Благодаря на всички предварително  Hug

# 87
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Здравейте може ли да дадете координати или поне телефон на Др.Стоянова
А също и да помоля ако има други майки доволни от нея като хомеопат да се включат,понеже както винаги за лекарите било то и хомеопати мненията са разнородни  newsm78
Благодаря на всички предварително  Hug

   Само на Лични - правило на Форума.

# 88
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Здравейте може ли да дадете координати или поне телефон на Др.Стоянова
А също и да помоля ако има други майки доволни от нея като хомеопат да се включат,понеже както винаги за лекарите било то и хомеопати мненията са разнородни  newsm78
Благодаря на всички предварително  Hug
Аз се включвам към доволните  Peace! От година сме при нея, за което благодаря на Aleksander,  и съм наистина доволна  Peace!

# 89
  • Мнения: 6
блаодаря на Александър за координатите и на Дариии за споделеното мнение  Hug

# 90
  • Мнения: 32
Aleksander моля бихте ли ми изпратили координатите на този истински хомеопат в Стара Загора.   bouquet

# 91
  • Мнения: 280
Аз също съм изключително доволна от работата на Мария Стоянова. И от общуването с нея.

# 92
  • Мнения: 1 149
Цялото ми семейство сме доволни.Тя е нашият лечител.   Peace

# 93
  • Мнения: 12
Aleksander, моля, бихте ли ми изпратили координатите на този хомеопат в Стара Загора( ако има класически хомеопат в Хасково, бих желала и неговите координати)Благодаря

# 94
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Aleksander, моля, бихте ли ми изпратили координатите на този хомеопат в Стара Загора( ако има класически хомеопат в Хасково, бих желала и неговите координати)Благодаря

Готово и.... успех! после всички може да споделите какво сте излекували с помоща на хомеопатията и... Мария. Hug

# 95
  • Мнения: 25
Искам да попитам тези които са ходили при Мария Стоянова колко са платили за първия преглед(интервю) и за всеки следващ после?

# 96
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Искам да попитам тези които са ходили при Мария Стоянова колко са платили за първия преглед(интервю) и за всеки следващ после?

Моля ви, такива лични данни само на "Лични"! - ...из правилата на Форума. Peace

# 97
  • Тука, под липите стари...
  • Мнения: 287
Аз пък мисля, че правилата на форума позволяват да се дават координати на лекари. А за цените на хомеопатите има цяла тема.

# 98
  • Мнения: 9
Aleksander моля бихте ли ми изпратили координатите на този истински хомеопат в Стара Загора. Благодаря ви предварително   bouquet

# 99
  • Мнения: 488
Aleksander ,
Може ли координатие на Мария Стоянова и на мен?
Благодаря предварително!
Поздрави Simple Smile

# 100
  • Мнения: 25
ще разкрия толкова страшно пазената тайна,ние 1 път ходихме при жената  0897882391-Мария Стоянова

# 101
  • Тука, под липите стари...
  • Мнения: 287
Моля ви, споделете впечатления от посещенията си при Мария Стоянова.

# 102
  • Мнения: 109
Мнението ми за нея като човек е много добро-ведра,усмихната,разбираща.
Като професионалист-явно не е свикнала с мисълта че е нужна на хората които разчитат на нея и почти винаги  когато я търся не си вдига телефона и това е в работен ден през деня.Може цял ден да не мога да се свържа.
Като лечител-когато улучи лекарството действа толкова бързо, че чак съм се чудила как е възможно да се излекува толкова бързо.Но ме хвърли в голяма чуденка какво да правя след като лекува дребния известно време и той не се повлия накрая направи бронхит и тя ми каза,че не може да му помогне да го лекувам по предписанието на лекаря.От тогава (февруари) не смея да и се обадя,защото ако не дай си боже усложни пак трябва да прибягвам до други методи.

Това е моя опит с нея.Изводите всеки ги прави сам.
Лично аз мисля,че рано или късно пак ще събера смелост тя да бъде нашия лечител,защото ме залива със спокойствие личността и. bowuu
 Надявам се да съм ти полезна.

# 103
  • Мнения: 25
При моят случай бяхме с кашлица и сополи,без да преслуша малката по слух и даде лекарство да й спре хремата,а главния проблем,поради който я потърсихме беше дерматита.След като и обясних,че искаме да лекуваме дерматита и тя ни даде лекарство за хрема(което пак се повлия на дерматита,но да го излекува и дума не може да става) и аз и звънях да ми даде след 3 дена вече лекарство за дерматита беше много разсеяна и на няколко пъти се чухме през следващите дни(мисля,че 3)докато се разберем,че трябва сега да ми даде лекарство за дерматита.После миказа,че пак ще трябва да ходим няколко пъти още и да ни дава лекарства и щяла да се пооправи,а както вече казах през предните ми обяждания до нея каза,че дерматита се повлиява добре от лекарството за хрема и друго нямало защо да дава.Първо нямаше да ми помогне,а после си отвори възможност за нови прегледи.Нещо не ми вдъхна доверие,едва ли ще я посетя изобщо.Колкото и да е любезна в крайна сметка искам да лекува,а не да ми се усмихва.А и тя спомена,че лечение със схемите(комбинацията от многото лекарства) помагало при остри заболявания,след като й казах,че 1 път съм била при Казийска.  newsm78
А за доктор Казийска искам да кажа-тя е  дерматолог,но за простудни заболявания винаги праща за изследвания на бактериален секрет от нос или нос и гърло.Всичките ми познати ,които водят децата си при нея са го направили-отрицателен резултат  и  нас ни прати,но ние не отидохме.

# 104
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358

А за доктор Казийска искам да кажа-тя е  дерматолог,но за простудни заболявания винаги праща за изследвания на бактериален секрет от нос или нос и гърло.Всичките ми познати ,които водят децата си при нея са го направили-отрицателен резултат  и  нас ни прати,но ние не отидохме.
Това по принцип трябва да го прави всеки родител. На твоите познати са били все отрицателни...незначи, че и вашите ще са отрицателни. Антибиограма също.

# 105
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107

А за доктор Казийска искам да кажа-тя е  дерматолог,но за простудни заболявания винаги праща за изследвания на бактериален секрет от нос или нос и гърло.Всичките ми познати ,които водят децата си при нея са го направили-отрицателен резултат  и  нас ни прати,но ние не отидохме.
Това по принцип трябва да го прави всеки родител. На твоите познати са били все отрицателни...незначи, че и вашите ще са отрицателни. Антибиограма също.

  Спокойно може и да са отрицателни. Не винаги бактерии са причинителя а и вируси, а тях няма как да "хванат"  Laughing
  Ние разглеждаме нещата под друг ъгъл - Предиспозиция, която не бъде ли излекувана, никакви антибиотици няма да помогнат.
  А предиспозиция засега се лекува само с помоща на хомеопатията, така че това ни е целта която се стремим да постигнем. И постигнем ли я, всичко се оправя с посока на оздравяване от центъра към периферията - кожата и нослето. Те са последни.
  Така че Дерматита на детенце на mama_dimi ще бъде излекуван последен, тъй като е периферия. Всичко друго ще е само палиация - временно облекчаване чрез потискане и... Релапс.
Peace

# 106
  • Мнения: 25
Имам предвид,че д-р Казийска праща доста често децата на такъв преглед,като тенденция е при нея,при оплакване на майките,че децата боледуват всеки месец тя ги праща веднага на такова изследване и разбира се да дойдат отново там с резултати.Шрекалено често прави такива предположения за бакрерия в носа или гърлото,това е.
Не винаги бактерии са причинителя а и вируси-това искам да кажа и аз

# 107
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
  ... ми нали тогава гордо ще кажат заветната дума: Антибиотик!

# 108
  • Тука, под липите стари...
  • Мнения: 287
Благодаря на всички, които споделиха впечатления за М. Стоянова.  Hug

# 109
  • Мнения: 1 149
Мария Стоянова лекува успешно цялото ми семейство.
До сега не ми се е случвало да не мога да я открия по телефона,ако не ми вдигне  на момента-то до няколко минути тя ми звъни.Би трябвало и ние да я разбираме-все пак работи с хора и не всеки път има възможност  да си вдига телефона,когато и звънне.Тя е принципен човек,който обича пациентите си.
Винаги е реагирала бързо,когато имам нужда от нея.
Това е моето мнение  Peace

# 110
  • Мнения: 6
понеже темата е "ХОМЕОПАТ В СТАРА ЗАГОРА",а не "Мария Стоянова",ще си позволя да изкажа мнение-аз пък съм доволна от д-р Марияна Райчева.лекува и двете ми деца,а едното е с астма и за сега имаме идеални резултати-овладя няколко много сериозни пристъпа,за което й благодаря.страхотен човек  и за мен много важно-лекар.не мога да си представя ,че  ще отида при човек,който е без медицинско образование-ами то тогава и аз ще мога да се изявявам като лекар bowuu.не ме интересува какъв вид хомеопат е,а че имаме резултати на лице.

# 111
  • Тука, под липите стари...
  • Мнения: 287
Имам много познати, които са изключително доволни от Д-р Райчева, както и от Д-р Казийска. Но и двете не са класически хомеопати. Райчева се обявява за такава, но предписва в повечето случаи като боароновец. С това не искам да кажа нищо лошо за тях, а само да уточня за майките, за които това е важно.

# 112
  • Стара Загора
  • Мнения: 99
Да споделя и аз моят опит Sad

Първо ходихме при Мария Стоянова - наистина много позитивна и одухотворена, някак ме зареждаше с енергия. Обаче с лечението на малката нещо не се получи. При първото разболяване уж се беше пооправила, но в един момент се влоши състоянието й, не бяхме в града и аз прекъснах лечението - минахме на традиционните АБ и сиропи. Следващият път беше по-добре положението, бързо овладяхме сополите и кашлицата, но 10 дни след това си остана една кашлица през нощта, като пристъп. Накрая не издържах и я заведох на лекар, казаха най-вероятно прави бронхоспазъм на алергична основа след изкараната ОВИ /при нас това е основния проблем, при всяко боледуване прави бронхоспазми, ако не премине в бронхит или пневмония Sick/. Като й се обадих обаче, тя каза, че според нея малката ще се справи и сама, но все пак аз я чувам нощем как кашли, а не тя, и да си преценя дали да дам сиропите... Е, аз ги дадох... след това не съм й се обаждала повече
Основното, което не ми допада в начина й на работа е, че не прави прегледи за да види болния на живо, а нещата се обясняват само по телефона. Наистина всеки ден сме се чували, но все пак аз не съм медицинско лице и не винаги мога да разпозная правилно симптомите - най-елементарното една кашлица - не винаги мога правилно да преценя каква е кашлицата - влажна или суха, лагингиална или от гърдите. А при преглед педито не обяснява много подробно...

При следващото разболяване реших да идем при Марияна Райчева. Там съм категорична, че няма да повторя. Както са казали, предписва по много лекарства на веднъж - на мен ми обясни, че били схеми на някакъв индиец newsm78 На нас ни изписа 2 лекарства за ларингитна кашлица и 2 за алергия + 1 основно. Отидохме с ангина, а на втория ден от лечението малката направи жесток пристъп, така никога не ми беше кашлила, имах чувството, че ще се удави в секрети или задуши. Реакцията от страна на Райчева беше вземи й лекарства Х и У, давай само едното, после само другото, за да видим кое е нейното лекарство. Прозвуча ми като игра на тото, пробвах с едното и след като нямаше пак никакъв положителен ефект приключих с лечението Sick

Написах цял ферман, надявам се ще е от полза за някого
За момента съм "замразила" хомеопатията, но си мисля, че след време може би пак ще се обадя на М. Стоянова. Все пак дано сме здрави и не се налага Praynig

# 113
  • Мнения: 1 149
Не мога да разбера като прекъсвате лечението предписано от хомеопата.как искате лечението да бъде адекватно?
Нищо лично.Не се заяждам просто питам. Hug

# 114
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Защото мила ми Виктори понякога хомеопата не е това, което е Mr. Green

# 115
  • Мнения: 109
 Виктори и аз не се заяждам,а просто отговарям bowuuКакто бях писала и преди при Мария на два пъти усложнихме без да съм спирала лечението,а и не прочетох и предната майка да го е спряла-просто детето доколкото прочетох се е усложнявало въпреки лечението предписано от Мария.И какво друго и остава на една майка като говори с Мария и  и обяснява,че детето се влошава а нейният отговор е че няма идея какво лекарство да предпише ConfusedВъпреки нерешените ни проблеми от Мария пак реших да и се доверя,ноооо огромна грешка се оказа.Тя отново беше някъде на конференция след като започна да ни лекува и на третия ден каза,че няма идея какво да даде защото компютъра не бил при нея Twisted EvilАми по дяволите аз ли да и занеса компютър и да и влея малко акъл,че децата не може да ги замразим,защото на нея не и е удобно в този момент.Вече дори не мога да се сдържа от такава липса на професионалност.Според мен тази жена трябва да реши преводач ли иска да бъде,лечител с хомеопатия или да се изевява с рейки................

 Ако някой се чуди,защо все пак съм се обърнала към нея,то е защото твърдо вярвам в силата на хомеопатията и след като изчетох доста литература,че е възможно и с едно лекарство да се провежда лечение избрах нея като класически хомеопат.Но разочарованието ми е огромно.Добре,че преди това бяхме при Казийска/колкото и да се плюе тук по Боаронските методи/ иначе щях тотално да приключа с хомеопатията.
 И за завършек да отбележа,че още две приятелски деца бяха заведени при Мария да им бъде лечител и те минаха по същата схема newsm78Е това трябва да се спре и ако имах някаква идея как и къде да подам някакъв сигнал за незаконно прилагане на съмнителни лечебни методи бих го направила,но към момента съм твърде заета а и по принцип не обичам да причинявам зло на хората.Може би това е основната причина да не съм го направила.
 Хубав ден на всички и нека всеки сам прави своя избор в живота.

# 116
  • Мнения: 1 149
Много съжалявам момичета ,че така се е получило с дечицата ви.
Аз много изпатих докато намеря "нашия" хомеопат,така ,че ви разбирам напълно Hug
Дано да сте намерили правилния човек,който да ви лекува.
И споделяйте опит,темата е полезна Hug
Благодаря  ви за отговорите.

# 117
  • Мнения: 216
Момичета  от написаното до тук не разбрах има ли класически хомеопат в града

# 118
  • Мнения: 6
Момичета  от написаното до тук не разбрах има ли класически хомеопат в града

не,няма,за жалост,но боаронският хомеопат е за предпочитане пред антибиотиците,поне за мен Peace

# 119
  • Мнения: 149
Искам и аз име и телефон на хомеопат в Стара Загора.
Детето ми боледува за първи път сега и толкова неща изпи, че чак не искам да си помислям. За това искам да се свържа с хомеопат.

Здравейте!
Много Ви моля, спешно ми трябва името на добрия класически хомеопат в Стара Загора, който препоръчва Александър. Писах  му, но все още не ми е отговорил. Ще съм благодарна ако споделите дали сте посещавали хомеопата и довална ли сте.
Предварително ви благодаря!

# 120
  • Тука, под липите стари...
  • Мнения: 287
Хомеопатът, който Александър препоръчва е Мария Стоянова - можеш да прочетеш отзивите за нея по-горе.

# 121
  • Мнения: 5
Много ви моля да ми изпратите координати на някои хомеопати в града.Намерих на Мариана Рай4ева,но никои познат не е ходил при нея и не  знам нищо за нея.Предварително благодаря на вси4ки.

 За щастие, имате истински хомеопат в Ст. Загора - на "Лични" Ви изпратих координатите и.  Peace



Моля, да ми изпратите координатите на този хомеопат в Ст. Загора.
Благодаря Simple Smile

# 122
  • Мнения: 31
аз пък не съм доволна от Мария Стоянова! Беше много блага и добра когато и дадох 50 лева за прегледа, а после, няколко дни след това, след като и казах че назначеното от нея лекарство няма резултат и съм зле, тя започна да ми прави скандали, че съм предозирала и такива глупости. А аз спазвах точно предписаното от нея. На никого не е приятно такова отношение, още повече че човек е болен и се чувства зле...Все пак отидох при нея с последна надежда за проблема ,който имам, а тя се отнесе зле...

# 123
  • Мнения: 0
Здравейте, аз също ще помоля за координатите на "истинския" хомеопат в Стара Загора!:)
Благодаря предварително.Simple Smile

# 124
  • Мнения: 109
Много правилно си я сложила в кавички  Twisted Evil

# 125
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Много правилно си я сложила в кавички  Twisted Evil

А кой тогава е Класически хомеопат в Стара Загора, класически, а не някоя боаронка? За това че е класически - гарантирам. За това че че на някой не е симпатична - за това не, няма как да отговарям.

# 126
  • Мнения: 109
В Стара Загора няма обучен класически хомеопат-има учили,но това е различно.А Мария Стоянова на мен лично ми е изключително симпатична,тиха и добре възпитана жена.НО това не я прави добър лечител.Ама все пак това е форум за взаимопомощ и обмяна на опит и всеки има глава на раменете си и си взима решенията за себе си и децата си.Хубава вечер Александър.

# 127
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
  Взех участие, понеже бях цитиран. Правил съм услуги, когато са ме питали за Класически хомеопат в Ст. Загора. Освен това от 15-тина години, тя е главният и единствен преводач на почти всички хомеопатични семинари с международно участие. Най-добрият преводач от Английски. Така че от 15-тина години не е пропуснала такъв семинар. Разбираемо е, че по принцип не коментирам професионалните качества на колеги. Никой не може да бъде харесван 100% от всички. Grinning
Хубава вечер и на теб Гери.

Последна редакция: сб, 13 окт 2012, 18:44 от Aleksander

# 128
  • Мнения: 0
Този човек Александър, няма ли да спре да обикаля форумите с неверна и некомпетемтна информация, питам се. Преводач и хомеопат си мисля, че са различни неща. Всичките ми приятели от Стара Загора, а те са много по състудентски причини Simple Smile, идват на хомеопат в София. А и "класически" не означава кой знае колко. Означава, че не предписва по 100 лекарства едновременно. Но дали лекува правилно?...Дано не получаваме отговорите си на принципа проба-грешка.

# 129
  • Мнения: 327
Здравейте,момичета!  bouquet
Искам да попитам някоя от вас ходила ли е при Д–р Атанас Михайлов от София.За него знам,че е завършил класическа медицина,но лекува с хомеопатия и фитотерапия.Моля за отзиви на лични,защото се колебая за София ли да тръгвам или да си избирам един от вече цитираните по горе старозагорски хомеопати?! newsm78

# 130
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Ще се намеся по въпроса за Мария Стоянова.
Не съм срещала по-фин човек от Мария! Не мога да приема за верни твърденията, че е блага само докато взема пари! Тя дори не иска да вземе пари, ако нещо се е объркало и лечението не е завършило при нея!
Да, и при нас е имало издънки, но ако не ви е помогнала, помислете си дали и вие нямате вина! Дали сте си казали всичко, което сте чувствали в момента? Не само физически, но и какви мисли се въртят в главите ви!
Въпреки, че и аз се опитвам да я сменя, искам да се знае че тя е истински хомеопат и отвръща с това което ние и даваме!
Моите доводи да искам да я сменя няма да коментирам! Но аз си давам сметка, че при неуспешните лечения и аз имам вина!

# 131
  • Мнения: 109
Дари явно не четеш добре или не вникваш в прочетеното,но както и да е.За какви мисли и чувства да и споделя и за какво да се чувствам виновна,че е засрала здравето на сина ми и ми казва че не може да ме мисли защото била на конференция и лаптопа не бил с нея=аз ли да и го занеса по дяволите.Да си превежда там и да не кара хората да разчитат на нея.И аз нямам нищо против и майчиното си мляко да изпея,но от къде да знам на  нея какво и трябва като информация-тя би трябвало да е обучения човек който да ми зададе правилните въпроси,за да получи правилните отговори.Та така с Мария.

# 132
  • Мнения: 1 165
Много ви моля да ми изпратите координати на някои хомеопати в града.Намерих на Мариана Рай4ева,но никои познат не е ходил при нея и не  знам нищо за нея.Предварително благодаря на вси4ки.

 За щастие, имате истински хомеопат в Ст. Загора - на "Лични" Ви изпратих координатите и.  Peace


Моля, да ми изпратите координатите на този хомеопат в Ст. Загора.
Благодаря Simple Smile
Аз пък съм недоволна от въпросната г-жа Райчева.Прекалено комерсиално гледа на професията си. Няма лошо,но при условие ,че всички нейни колеги имат коренно различно поведение не считам,че е чак толкова добра,за да се съобразявам с нея.
Преди години заведох дъщеря ми при нея. Направихме първоначален преглед ,изписа ни няколко вида лекарства и започнахме курса. Доволна бях,но имайте предвид,че детето ми през това време си беше у дома и не посещаваше детска градина.
След около две-три седмици след като бяхме ходили дъщеря ми настина и вдигна темепература. Аз се обадих на въпросната д-р Райчева ,но се оказа че е извън града. Тогава я помолих да ми каже какво да взема на детето за темепературата ,но тя отказа,защото видете ли ще си изпусне 20 лева и консултация по телефона не правила.Както и да е.
Миналата година решавам пак до пробвам с хомеопатията- отивам отново при Райчева,но се оказва,че г-жата не си пази досиетата на пациентите и трябваше наново да минаваме първоначален преглед и да оставим пари за тази услуга.
Нямам нищо против лекарят да не дава консулатации по телефоните,но когата става въпрос за състояние,което точно може да се опише от родителя не считам, че най-важното в случая е да си вземеш 20-те лева. Аз пак ще ги дам - нали ,когато ми спечели доверието ще ходя отново при нея.
За мен е комерсиално ориентирана и това ми направи лошо впечатление. И по-важното отказа да ми даде съвет,когат действително имам нужда и се касаеше за детето.
За други хомеопати в Стара Загора за съжаление нямам никакви наблюдения.


# 133
  • Стара Загора
  • Мнения: 526
Досега не съм ходила при хомеопат. Може ли да кажете цена на първоначален преглед при изброените хомеопати в Стара Загора? И обикновено с колко прегледа приключва лечението?

# 134
  • Мнения: 25
Не ходи на хомеопат в Стара Загора. Прегледите са 50лв. първоначално и после по 25-30лв. Искам да кажа, че Мария се опитва да лекува класически ,но не и се получава и ние си изпатихме от нейното лечение.

# 135
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Не съм адвокат на Мария, но все пак не е редно да се пишат глуости по нейн адрес!
Тя лекува класически!
Това е факт, а на кого се получава и на кого не не искам да коментирам!
Личното ми мнение е, че е много добра при хронични състояния!
Острите определено не са и силна страна!
И все пак е класически хомеопат!
За три години не съм видяла боаронско предписание. Освен в един случай и то ставаше дума за дете на 8 месеца диагностицирано с анемия и не можещо да стои седнало, отпуснато и апатично. Явно е сметнала, че няма време и е действала за доброто на детето. Сега детето е малка хала!
Ако се чудите дали е правилно това предписание ще ви отговоря с отговора, който получих в другата тема за хомеопатията - допустимо е когато живота се надпреварва с времето!
И пак повтарям - не защитавам Мария, а и аз си имам своите разочарования от нея!
Пиша всичко това само в интерес на истината!

# 136
  • Мнения: 403
Здравейте и от мен!
Понеже съм абсолютна невежа с хомеопатията се питам при какви състояния може да се дава такава? Знам, че  тук не сте ми лични лекари или нещо подобно, но просто ми е интересно при какви условия може да се дава хомеопатия и при какви по сероизони лекерства? Може ли да речем моето джипи да ми изпише някакъв хомеопатичен продукт или трябва обезателно да е специалист?

Питам ви защото буквално цялото ми семейство покашляме, не постоянно, от време на време, бих казала рядко, но все пак я има тая досадна кашлица. Аз естествено ще заведа децата на лекар, но нашето джипи изписва едни и същи сиропи за кашлица и вече нищо не помага, не сме пробвали само хомеопатия. Гледах реклами на разни хомеопатични сиропи за кашлица, но е абсурдно да си го изписвам сама и та мисълта ми е дали нашата лекарка ще е достатъчно наясно с продукта или трябва да отида на специалист?

# 137
  • Мнения: 109
Отиди на специалист.Личната лекарка не може да ти предпише хомеопатично лечение.

# 138
  • Мнения: 15
        Ох, и на мен ми е нужен адекватен лекар-хомеопат, но уви от прочетеното разбирам, че нямаме такъв. Аз ще споделя моят опит с д-р Казийска. Веднъж водих детето при нея с леко покашляне от време на време. Реших, че състоянието на детето не е сериозно и мога да опитам с хомеопатия. Моя позната е много доволна от въпросната лекарка.

       Така заведох детето, изписа и монопрепаратите, но резултат нямаше - Никакъв. Естествено детето се влоши и нататъка не е за разказване #Cussing out Аз лично не съм с добри впечатления от тази докторка.
 
       Изчетох доста и за другите спрягани имена - Стоянова и Рачева, но не съм положително настроена и към тях. Доколкото знам Мария Стоянова дори не е доктор. Не бих поверила детео си на човек без медицинско образование, а за Рачева чувам и чета кофти неща.

       Някой има ли мение и опит за тези доктори? http://kirilddobrev.blogspot.com/  http://www.homeopatia.vlez.bg/?showpage=62176
     
      Ако има моля да сподели Praynig

Последна редакция: чт, 18 апр 2013, 11:20 от zangera

# 139
  • Мнения: 6
Здравейте ,някой ходил ли е при Росица Димитрова ? Какво ви е мнението за нея? Simple Smile

# 140
  • Мнения: 1
Здравейте!
Спешно търся координати за добър хомеопат в Стара Загора.Благодаря Ви!

# 141
  • Мнения: 490
Здравейте!
Спешно търся координати за добър хомеопат в Стара Загора.Благодаря Ви!
И аз се присъединявам към питането. И  аз не съм доволна от Казийска. Детето ми, по време на лечение, с предписани от нея неща, стигна до пневмония.

# 142
  • Мнения: 25
За съжаление и аз не знам за добри хомеопати в Стара Загора ако научите все пак нещо споделете моля

# 143
  • Мнения: 25
Посещавали сме почти всички от тук споменатите, но без резултат.

# 144
  • Стара Загора
  • Мнения: 40
Здравейте на всички мами! Да питам и аз......... Синът ми е на 3г и 9м. установи се че има алергии към цъфтежите и на пролет е страшно с кашлица и сополи. Но тази година е просто ужас.... на пролет е болен,а сега вече месец е със задушаваща кашлица , вечер докато спи. Преди месец изкара един бронхит и уж се оправи и след седмица пак с пристъпите. Къде ли не го водих, кой ли не го прегледа вече, не знам. Личната излезна със заключение , че е " Бронхиална астма" на инхалации с пулмикорд, вентолин, физиологичен и вечер на сингулар. Та сега съм в чуденка дали д-р Казийска би могла да ни помогне..... Ако някоя мама има подобни проблеми да каже мнение. Благодаря! Simple Smile

# 145
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Боаронските хомеопати само "замазват" симптомите.
Казийска е боаронски хомеопат. И това няма връзка с фирмата от която са произведени лекарствата, а с това как се прави оценка на пациента и как се изписва лечение.

# 146
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 756
И аз искам да заведа синът ми 3г и половина на хомеопат за уголемена трета сливица ,но се чудя къде е най-добре.Ходили сме при двама хомеопати преди време и не мога да преценя сега къде да го водя.Единия боаронски и помогна, другия класически и нямаше ефект  Rolling Eyes, сега съм в дилема  Thinking

# 147
  • Стара Загора
  • Мнения: 40
За уголемена трета сливица ни изписаха "лимфомиозот капки" да пие за три месеца най- малко.

# 148
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 756
Благодаря  bouquet

# 149
  • Стара Загора
  • Мнения: 40
 bouquet

# 150
  • Стара Загора
  • Мнения: 255
И нашия личен ни го каза този Лимфомиозот и го взех, но изобщо не разбрах кога и как да го давам, когато детето е здраво или когато му се запуши носа? Да го почвам ли просто така без да има симптоми?

# 151
  • Стара Загора
  • Мнения: 40
Ами ние го почнахме при една настинка и преглед при УНГ. И вече два месеца го давам всеки ден 3x8 капки. Няма значение дали е здрав или болен, давам така поне 3 месеца редовно. Те са хомеопатични и не вярвам да навредят

# 152
  • Мнения: 8
Здравейте! Искам да попитам някой да е лекувал страхова невроза при някой от хомеопатите в Стара Загора?

# 153
  • Мнения: 5


Препоръчайте ми добър хомеопат в Стара Загора, за деца.

# 154
  • Мнения: 1
МОЖЕ ЛИ НА ЛИЧНО ИМЕТО НА КЛАСИЧЕСКИ ХОМЕОПАТ В СТАРА ЗАГОРА

Общи условия

Активация на акаунт